Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.
Czym jest strona Watykanizacja?
Czy biskupi i księża naprawdę to wszystko powiedzieli?
Jak uzyskać dostęp do starszych wpisów (postów)?
Czy mogę wyświetlić wpisy (posty) na dany temat?
Jak można śledzić wpisy na stronie?P: Czym jest strona Watykanizacja?
O: Strona Watykanizacja publikuje i komentuje wypowiedzi hierarchów Kościoła rzymskokatolickiego, którzy dążą do przekształcenia Polski w państwo wyznaniowe. Ma być ostrzeżeniem przed utratą świeckości Państwa.

P: Czy biskupi i księża naprawdę to wszystko powiedzieli?
O: Tak, na stronie Watykanizacja publikowane są jedynie zweryfikowane wypowiedzi. Na koniec każdego wpisu podany jest link do źródła cytatu. Najczęściej są to źródła sprzyjające hierarchom, takie jak Katolicka Agencja Informacyjna, Gość Niedzielny, Niedziela itp.

P: Jak uzyskać dostęp do starszych wpisów (postów)?
O: Zjedź na dół strony i kliknij link "Starsze posty". Możesz kliknąć ten link wielokrotnie, zależnie od tego jak daleko chcesz sięgnąć.

P: Czy mogę wyświetlić wpisy (posty) na dany temat?
O: Tak. Temu służą etykiety zgrupowane na samym dole strony. Są podzielone na kategorie pod względem roku wypowiedzi, nazwiska autora, tematu lub miejsca wypowiedzi. Wystarczy kliknąć wybraną etykietę, np. "Hoser" lub "równość".

P: Jak można śledzić wpisy na stronie?
O: Istnieje kilka sposobów.

a) Można otrzymywać powiadomienie o nowych wpisach na skrzynkę e-mailową. Wystarczy wpisać i zatwierdzić swój adres e-mail w ramce na górze strony.

b) Można także obserwować Watykanizację na Facebooku - aby to zrobić, zjedź na dół prawej kolumny do ramki fejsa. Kliknij przycisk "Like" - gotowe!

c) Watykanizację można subskrybować za pomocą czytnika. Zjedź na dół prawej kolumny i kliknij pomarańczowy kwadrat z podpisem "Subskrybuj w czytniku". Następnie wybierz czytnik, z którego korzystasz (np. Feedly lub RSSOwl).


0 komentarze:

Prześlij komentarz