Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Abp Jędraszewski: Konwencja antyprzemocowa może być uznana za zdradę wartości moralnych Powstania Warszawskiego

Rok 2015 | Marek Jędraszewski  (biskup łódzki):

(...) Ustawy ostatnio uchwalone przez polski parlament i podpisane przez prezydenta RP: tak zwana konwencja "antyprzemocowa" i ustawa o in vitro, oraz przyjęta przez Sejm ustawa "o uzgodnieniu płci" mogą być uznane jako zdrada wobec tych wartości moralnych, dla których Powstanie w ogóle wybuchło.

Ustawy te trzeba uznać jako jedno wielkie kłamstwo o człowieku, jako poważny błąd antropologiczny, wynikający z odrzucenia klasycznej prawdy o człowieku na rzecz współczesnych, skrajnych, lewackich ideologii.

(...) musimy jednoznacznie stwierdzić: obecnie przychodzi do nas lewacka zaraza.

(...) Patrząc na medialną przemoc stosowaną wobec nas i na powszechny głos tak zwanych „autorytetów”, można niekiedy zwątpić w dobrą przyszłość naszego narodu.

Źródło: archidiecezja.lodz.pl, 01.08.2015 | fot. Maciej Wiśniewski | Przeczytaj więcej wypowiedzi biskupa Jędraszewskiego:
***

Komentarz redakcji:

Jasne, Panie Jędraszewski, powstanki i powstańcy bili się o stereotypy płciowe, przemoc wobec kobiet i inne elementy ideologii watykańskiej. 
15 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Ciekawe co gendermen ma do powiedzenia na temat Targowicy - zdrady Polski przez biskupów?

  OdpowiedzUsuń
 2. Idąc tokiem rozumowania Jędraszewskiego, powstańcy szli do boju z takimi oto hasłami na ustach:
  - Stop in vitro (w 1944 roku prawie 40 lat przed pierwszymi narodzinami);
  - Stop aborcji;
  - stop antykoncepcji;
  - stop związkom partnerskim;
  - niech kwitnie przemoc w rodzinie.

  Jak długo jeszcze biskupi będą bezczelnie wykorzystywać historię, łącząc szlachetne pobudki Powstańców ze swymi nikczemnymi metodami siania nienawiści?
  Kiedy połączymy się i powiemy dość watykańskiemu okupantowi?

  OdpowiedzUsuń
 3. W punkt!
  Jak Bóg chce kogoś ukarać, to odbiera mu rozum... episkopat już od dawna nie ma rozumu.

  OdpowiedzUsuń
 4. "dobrą przyszłość naszego narodu.". przeciez to watykanski pachoł, jakiego "naszego".

  OdpowiedzUsuń
 5. To czystej wody nawoływanie do mordu, skoro "lewacy" to zdrajcy i to w najgorszym rodzaju. Drążą skałę takim szczuciem, czekają z niecierpliwością na pogromy, kiedyś przecież co rusz jakiś wywoływali i nigdy nie ponieśli za to konsekwencji, nawet w formie nauki w szkołach o prawdziwej mordzie kk. Tia powstańcy walczyli o brak in vitro, ale lud to kupi, goopi wszystko kupi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sekularyzacja naszego kraju następuje szybko i właśnie tacy biskupi ją przyspieszają. Wystarczy zacytować co lepsze kawałki z kazań i przemówień. Nawet komentarze niepotrzebne, to samo działa, lecz nie tak, jak chciałby kler katolicki. A może to jacyś "szataniści" i "lewacy" przebierają się za biskupów i gadają głupoty w ich imieniu, aby ich ośmieszyć? ;-) Po prostu trudno uwierzyć, że ktoś może pleść takie bzdury na poważnie! Dawniej w kościołach chyba aż tak nie bredzili...

  OdpowiedzUsuń
 7. Już naprawdę to przechodzi wszelkie pojęcie, by cierpienie powstańców wykorzystywać do swojej ideologii, dobitnie nacechowanej na zmniejszenie ilości polaków. Nawet Araby idą w to in-vitro a żydzi już na potęgę korzystają, bo to przyszłość narodów się staje, gdyż coraz większy z tym problem, gdy w samej polsce mamy 1.5 miliona takich rodzin które czekają na procedurę. Tak więc można powiedzieć że to eksterminacja narodu gdy jest taka ilość ludzi, by im medycznie nie pomóc. To przypomina Irlandie i zaraze ziemniaczaną, kler zabronił leku na zarazę bo zarazą jest wolą boga i zgineła 1/4 narodu z głodu. A lek był, kraje europy chciały pomóc, ale kler wymusił na władzy swoją wole nie udzielania pomocy i morze umierających osiągneli. Dlatego jest tu podobieństwo że bezpłodność też można leczyć i ogroma ilość ludzi tej pomocy oczekuje, a kler znowu zabrania i tym razem zmusza ludzi do braku potomstwa, gdy lek jest jak przy zarazie był.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie potrafię tego zrozumieć,że ludzie wieku starczym decydują,jak ma żyć 38 milionowy naród.Ludzie obudźcie się, nie pozwólmy żeby oni decydowali za nas.Klecho Jędraszewski,wartości moralne wsadźcie sobie gdzie słońce nie dochodzi.A zarazą ludzkości to w jesteście,historia to udowodniła.Myślę że kiedyś się doczekam jak rodacy powiedzą wam won stąd! do WATYKANU.

  OdpowiedzUsuń
 9. Basia Szymańska3 sierpnia 2015 00:12

  Kolejny człowiek który powinien zostać odwieziony do kliniki psychiatrycznej i to na sygnale. Dewiacje i pedofilia odebrały pospólstwu watykańskiemu rozum. Wstyd na cały świat a ta wypowiedź to dla kretynów czy owieczek pisowskich? Ja nie rozumiem tego bredzącego arcybiskupa, myślę, że to dewiant umysłowy, innego określenia mi brak.

  OdpowiedzUsuń
 10. Co do wypowiedzi popaprańca Jędraszewskiego,polaków uważają za kompletnych idiotów.W najbliższym czasie wmówią nam że ziemia jest płaska,po wygranych wyborach przez pisowców kler dojdzie do całkowitej władzy i pokażą nam gdzie jest nasze miejsce kochani rodacy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Powstańcy ginęli za wolność i ojczyznę. Ten księżulo nie wie o czym mówi. Oni sami to cała zgraja fałszywych proroków w baranich skórach, przed którymi Jezus przestrzegał. Tak naprawdę to drapieżne wilki. Zwykła, kłamliwa masoneria.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zapominajmy że ta sekta bardzo z faszyzmem się kochała a Pius 12 błogosławił atak na Polskę Hitlera. To jest dopiero bezczelność.

   Usuń
 12. Basia Szymańska3 sierpnia 2015 22:07

  A co ma piernik do wiatraka. Oni już na wszystko sie powołują bo czuja jak im grunt sie osuwa pod nogami. Powstańcy walczyli właśnie o wolność przede wszystkim dla nas, nie dla okupanta watykańskiego. Powinniśmy zatem wyrywać te chwasty, które nam te wolność odbierają. Biskupi robia co mogą, aby jak najwiecej ludzi olewało KK. Sekta KK jest najbardziej niebezpieczną sektą i czas te czarne chwasty usuwać z RP. Won do watykanu, dość pedofilstwa i siania nienawiści przez czarnych nierobów sprzedających powietrze, śmierdzące powietrze.

  OdpowiedzUsuń
 13. Geje w powstaniu też walczyli

  OdpowiedzUsuń
 14. Coś mi tu śmierdzi IV rzeszą.... Może dlatego że nie potrzebuje żadnych figlarnych czapeczek które będą mi tłumaczyć czym jest dobro....... Oni sami mają bałagan pod tymi kolorowymi czapkami

  OdpowiedzUsuń