Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Czesław Bartnik: Elementarz MEN za niepolskie pieniądze, niszczenie ludzi, szał seksualny od przedszkola

Czesław S. Bartnik podczas wręczenia 
medalu za zasługi dla KUL (2009)
fot. Leszek Stojanowski-Han
Rok 2014 | Czesław Bartnik (ksiądz, profesor KUL, prałat honorowy papieża):

Podobno już w pierwszej części elementarza do klas pierwszych są pewne cienie genderyzmu i nie ma żadnej wzmianki o Bożym Narodzeniu, jak w Ameryce i w Anglii.

Sączy się pewien zapaszek, że koszty druku podręcznika nie są z polskich pieniędzy.

W ogóle we wszystkich klasach jest forsowana ideologia gender jako sztandarowy dogmat dzisiejszej umysłowości i kultury. Robi się to pod przykrywką, że przecież chodzi o równość społeczną, polityczną i kulturalną między kobietami a mężczyznami, a nawet jakiś idiota katolicki napisał, że i Matka Boża realizowała gender, ale faktycznie chodzi o obsesyjne niszczenie ludzi somatyczne i psychologiczne, o zniesienie małżeństw i rodzin, a wreszcie o złamanie religijnego kodeksu etyki seksualnej i rozwinięcie szału seksualnego u wszystkich, poczynając od przedszkolaków (naszdziennik.pl, 09.08.2014).

3 komentarze: Leave Your Comments

 1. Znowu to samo. Oto przemówiło Imperium - owieczki, słuchać się! Ile można to znosić? Jak długo jeszcze? Dlaczego jakiś przedstawiciel rządowy na to nie reaguje? Co się u licha dzieje? Dlaczego prawie wcale nie reaguje także żadna inna elita, jakakolwiek, nawet techniczna? A jeśli już, to dosłownie kilku(nastu) odważnych... z blogów (na przykład tego). I to wszystko. Czy jest zatem możliwe, że tylko wybrańcy przeciwstawiają się klerowi?

  A tak w ogóle - skoro już czytasz ten komentarz, to spójrz na te słowa. Nieważne, kim jesteś. Nieważne, co robisz. Po prostu spójrz. Oto jak Cię widzi KK. Jeżeli:

  * zgadzasz się na in vitro - to jesteś ATEISTĄ, SATANISTĄ, HOMOPEDOFILEM, WROGIEM ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA, MASONEM, ŻYDOKOMUCHEM!!!

  * zgadzasz się na edukację seksualną - to jesteś ATEISTĄ, SATANISTĄ, HOMOPEDOFILEM, WROGIEM ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA, MASONEM, ŻYDOKOMUCHEM!!!

  * zgadzasz się na stosowanie antykoncepcji - to jesteś ATEISTĄ, SATANISTĄ, HOMOPEDOFILEM, WROGIEM ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA, MASONEM, ŻYDOKOMUCHEM!!!

  * zgadzasz się na uzasadnioną aborcję (ciężkie uszkodzenie płodu, poczęcie z gwałtu, zagrożenie dla życia matki) - to jesteś ATEISTĄ, SATANISTĄ, HOMOPEDOFILEM, WROGIEM ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA, MASONEM, ŻYDOKOMUCHEM!!!

  * zgadzasz się na związki partnerskie - to jesteś ATEISTĄ, SATANISTĄ, HOMOPEDOFILEM, WROGIEM ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA, MASONEM, ŻYDOKOMUCHEM!!!

  * krytykujesz pedofilię kościelną - to jesteś ATEISTĄ, SATANISTĄ, HOMOPEDOFILEM, WROGIEM ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA, MASONEM, ŻYDOKOMUCHEM!!!

  * krytykujesz poczynania Jana Pawła II - to jesteś ATEISTĄ, SATANISTĄ, HOMOPEDOFILEM, WROGIEM ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA, MASONEM, ŻYDOKOMUCHEM!!!

  * nie popierasz religii w szkołach publicznych - to jesteś ATEISTĄ, SATANISTĄ, HOMOPEDOFILEM, WROGIEM ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA, MASONEM, ŻYDOKOMUCHEM!!!

  I wreszcie:

  * kiedy nie chcesz, by wszystkich innych ludzi przymusić do życia po katolicku - to jesteś ATEISTĄ, SATANISTĄ, HOMOPEDOFILEM, WROGIEM ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA, MASONEM, ŻYDOKOMUCHEM I SYJONISTĄ!!!

  Zawsze. Niezależnie od tego, jaki jesteś. To nie ma znaczenia. Nie ma znaczenia Twoja empatia, Twoje dobre uczynki, Twoja ciężko wykonywana praca, Twoja miłość do rodziny, zwierząt...

  I jeszcze coś - na czym miałby polegać ten szał seksualny? Na "ciupcianiu" wszystkiego i wszystkich, bez sensu, ładu i składu? I tylko nikt nikomu nie zadaje pytań, jaki to ma sens. A i zainteresowani nic na ten temat nie mówią. Dodam też, że co w nadmiarze, to się nudzi... więc to nie takie proste, proszę księdza.

  Już bardzo niewiele dzieli nas od bycia Katolandem. Naprawdę. Zaraz, chwileczkę, my JUŻ nim jesteśmy - w 95%! Jesteśmy zatem katoliccy. Tak bardzo. Wow...

  OdpowiedzUsuń
 2. zdaje się, że szał seksualny opętał pana Bartnika. Nie dość, że całe dnie w sukience to jeszcze tyle przystojnych chłopaków dookoła. Trudno mu się dziwić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak drodzy hierarchowie, powoli czas wasz sie kończy dlatego tak gdakacie. Przestaniecie lepić ludzi jak plastelinę, ludzie są gender i tak pozostanie. Wszystko wszystkim, ale żeby jeszcze dzieci i ich nauki się czepiać to jest to z waszej strony kompletnym barbarzyństwem. Panie Bartnik, wasz kodeks etyki seksualnej to już po prostu zboczenie jakieś. Wszędzie zamiast mózgiem myślicie penisem. Co z wami nie tak. Obsesyjnie to wy niszczycie ludzi i ich życie, więc skończcie już to pierdolamento bo słuchać tych debilizmów sie nie da. Trzymacie się jak tonący brzytwy się chwyta, ale to już niedługo panowie, nie długo......

  OdpowiedzUsuń