Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Jan Giriatowicz: Robert Biedroń jest wstydem dla Słupska, wybiera śmierć i diabła

ksiądz Giriatowicz Słupsk
Jan Giriatowicz
fot. Krzysztof Głowinkowski
Rok 2014 | Jan Giriatowicz (ksiądz) o przejściu Roberta Biedronia do II tury wyborów na prezydenta Słupska:

(...) To jest na pewno smutek dla wszystkich wierzących i dla tych, którzy by chcieli, aby Polska była katolicka i maryjna, jak to było do tysiąca lat.

(...) On walczy z kościołem., moralnością i porządkiem utworzonym przez Stwórcę. To wszystko się rozpadnie.

(...) Ludzie mówią satyrycznie, że [gdy zostanie prezydentem Słupska to] wtedy trzeba się wynosić. Ale gdzie uciekać?

(...) Pan Bóg powiedział: stawiam przed wami życie i śmierć. Wybierajcie. Pan Biedroń wybiera śmierć. Nie wolno śmierci wybierać.

(...) Wszystko co reprezentuje nie jest po Bożemu. Bóg albo Szatan. (...) To wstyd dla Słupska (gp24.pl, 24.11.2014).

***

Komentarz redakcji:

Pan Giriatowicz walczy ze zdrowym rozsądkiem. Jeśli ktoś przynosi wstyd Słupskowi, to właśnie on.

18 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Zwyczajny bełkot, żadnej w tym treści.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczyt hipokryzji. Giriatowiczowi nie przeszkadza, że kochanek papieża Pawła VI doszedł do godności arcybiskupiej, że mimo skandali, które wywoływał swoim zachowaniem nadal przez dostojników kościelnych otaczany jest nimbem, że prowadzi wystawne życie.
  Różnica między Biedroniem a Paetzem jest taka, że Biedroń nikogo nie okłamuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale oprócz tego, że jest homoseksualistą i to na każdym kroku podkreśla- to jakie konkretnie ma kwalifikacje do bycia prezydentem Słupska?

   Usuń
 3. Biedroń jest pracowity, a nie jak pasożyt żyje na koszt innych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o przykłady jego pracowitości

   Usuń
  2. Jesteś wyjątkowo śmierdzącym leniem, wystarczy prześledzić jego aktywność sejmową i społeczną.
   Poza tym wybrali go mieszkańcy Słupska; żadnemu ignoranckiemu anonimowi nikt nie będzie robił przeglądu aktywności i zasług Biedronia. Chwyć się leniu do samodzielnej pracy.

   Usuń
 4. Tak właśnie wygląda w praktyce ta słynna katolicka miłość bliźniego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo dla Pana Biedronia, oby takich Biedroni było bez liku.

  Teraz komentarz do Pana Giriatowicza.
  Proszę Pana damą i kobietą jestem, dlatego napiszę krótko i bez ogródek.
  Wie pan, że nie ma w słowniku kulturalnych słów, które w dostatecznie obelżywy sposób byłyby w stanie opisać pana myślenie i zachowanie.Dlatego piszę tylko tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale o czym konkretnie piszesz? Dla mnie pan Biedroń jest zwykłym zerem, które wykorzystuje swój homoseksualizm jako główny atut polityczny. Jeśli się mylę- proszę o przykłady. Konkretnie.

   Usuń
  2. Ja piszę o tym, że Pan Biedroń jest przykładem jako kandydat na prezydenta i to, że nie zamierza łączyć polityki z kościołem.. Jestem tolerancyjna a to, że niby Pan Biedroń kocha inaczej, jest nieważne.

   Usuń
  3. Jeszcze do anonimowego. W takim razie ja prosze o przykład jak Pan Biedroń wykorzystuje swój ponoć homoseksualizm jako działalność polityczną. Jest Pan ewidentnym przykładem homofoba. Jeśli chce Pan znaleźć posłuch dla swoich tez, niech Pan zadzwoni do radia maryja i tam dołączy do grona radośnie mu wtórujących podobnych homo niezadowolonych.

   Usuń
 6. Tak wygląda słynna miłość bliźniego w wydaniu katolickim. Kochają wyłącznie tych bliźnich, którzy myślą identycznie, jak oni.
  Smutne jest też to, że nikt nie wyciąga z takich haniebnych wypowiedzi konsekwencji.

  OdpowiedzUsuń
 7. nic dodać nic ująć - oczywiście do waszych komentarzy
  100% racji macie ludzie, takich głów nam potrzeba w tym marnym społeczeństwie

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy,najpierw chwalisz Biedronia a potem krytykujesz.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiedziałem że w XXI w.gej to diabeł.Ja pierniczę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Panowie i Panie. Pan Biedroń zapwene wie o tym , że Pana Boga wymyślili ludzie. Wszystko po to, aby na nygusów miał kto pracować i łożyć. Przede wszystkim, straszeniem i praniem mózgów posługuje się czarne ścierwo. Od wielu lat, robią prostym ludziom wodę z mózgów i o to chodzi.Doktryna ich, polega na kontrolowaniu naszego umysłu i życia. Mało kto wie, że to ich wymysły a straszenie bogiem to po to, aby trzepać jak najwięcej kasy nie dając nic w zamian. Są to nieroby przebrane w czarne kiece, stwarzające ułudę boskości. Dlatego Pan Biedroń, powinien wypędzić te 4 jakże niedorzeczne niby plebanie w świat pracy i pomocy dla innych. Wstyd w XXIw. w takie maszkary utrzymywać. Jest to Hańba dla narodu polskiego. Oby było jasne i przejrzyste,-gej to normalny człowiek z krwi i kości a pojęcie boga to bajka połączona z iluzją czarnego posłannictwa niby bożego. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 11. Klika urzędnicza i klika kościelna żyli sobie do tej pory jak pączki w maśle. Wybór Biedronia im nie w smak.Teraz trzeba będzie sobie poszukać innej suki do dojenia.Dostęp do tej pory nieograniczony do kasy miasta teraz będzie trudniejszy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawa jestem, jak sie teraz czuje pan Giriatowicz, po takiej bezczelnej wypowiedzi w stosunku do Pana Biedronia. Pan Biedroń wczoraj udzielił swojego pierwszego ślubu i chetnych nie brakuje.
  Ja mam tylko nadzieję, że Pan Biedroń da ostro popalić tej czarnej mafii, po prostu ich olewając, ludzie w Śłupsku przejrzeli już na oczy i oby więcej takich miast bez czarnej mafii w polityce miasta było.

  OdpowiedzUsuń