Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Henryk Hoser: Rząd ma jakieś głębokie motywacje, by upierać się przy niedobrym projekcie ws. in vitro

Hoser arcybiskup
Henryk Hoser
PAP
Rok 2015 | Idziemy.com.pl cytuje słowa arcybiskupa Hosera:

– To jest bardzo konsekwentna realizacja programu politycznego, która abstrahuje od bardzo poważnych problemów natury społecznej, etycznej, antropologicznej – stwierdził abp Hoser. – Ten program polityczny jest czymś uwarunkowany i stawiam teraz zagadkę, czym? Jakie są głębokie motywacje, by upierać się przy tak niedobrym projekcie? – zastanawiał się hierarcha.

Przewodniczący Zespołu KEP ds. Bioetycznych skomentował w ten sposób przyjęcie wczoraj przez rząd "Projektu ustawy o leczeniu niepłodności", który poświęcony jest głównie legalizacji procedury in vitro.

Źródło:  idziemy.com.pl, 11.03.2015 | Przeczytaj więcej wypowiedzi biskupa Hosera

***

Komentarz redakcji:

Jednym słowem: spisek (rządu ze społeczeństwem).
12 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Po pierwsze Hoser nie ma prawa wtrącać się od polityki, Rząd jest dla OBYWATELI bo oni go wybierali a nie jakiegoś tam Hosera czy innych popleczników watykańskich. Podobno kościół do polityki się nie pcha a nasze Państwo jest demokratyczne, ma być świeckie, podobno, bo ja tej demokracji nie widzę. Z drugiej strony, In Vitro jest to zabieg do którego nikt nikogo nie zmusza więc nie ma problemu. Katolicy nie muszą korzystać a szczególnie biskupi,to są intymne prywatne sprawy. Biskupi niech siedzą tam, gdzie ich miejsce czyli w kierdlu, oraz takie sprawy zostawią rządzącym, ponieważ dobro naszych Obywateli jest najważniejsze. Ciekawa jestem, kiedy ten Hoser przestanie mącić, manipulowac,skłócać i podżegać do nienawiści. Ten ludź powinien dawno zostać rozliczony za wszystkie przestępstwa, które poczynił, a Rząd nie ma prawa słuchać przestępcy a już w ogóle rozmawiać z nim o czymkolwiek. To co Hoser prawi to już jest bezczelna uwaga pod adresem rządu, i powinny zostać z tego wyciągnięte surowe konsekwencje. panie Hoser skończyło się średniowiecze, mamy natomiast technologię XXI w i sporo naukowców, więc proszę ich nie przerastać bo to wielka HAŃBA dla narodu polskiego mieć takiego biskupa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to ma się nie mieszać jak do procedury mężczyna się masturbuje, a kleruś i jego obsesje coś takiego miałby przeoczyć?. Dlatego powinna być informacja pod każdym takim katolikiem, uwaga brak argumentów zaburzenia seksualne to nie argument, to się leczy. Bo zdanie kościoła to jedynie wyziewy osób zaburzonych, którzy swoje zaburzenie chcą narzucić społeczeństwu, jakimiś dziwnymi szanatażami i tupaniem jak małe rozpieszczone dzieci.

   Usuń
  2. Witam Basiu,największą hańbą dla narodu polskiego jest to że kler nam pokazuje gdzie jest nasze miejsce a powiniśmy my im pokazać gdzie ich miejsce.Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  3. Brawo Mirku, stanęłeś na wysokości zadania. To trzeba zacząć robić, nie mówić.
   "Mane, Tekel, Fares". ( Ich czas rozliczenia nadchodzi).

   Usuń
 2. Panie Hoser,mam 55 lat i czuję coraz to większe obrzydzenie do was.Nie widzę powodów,aby grupka fanatyków przemocą troszczyła się o zbawienie mojej duszy i decydowała o tym,jak mam żyć, jak i gdzie się leczyć i co czytać i oglądać.Jeżeli 79% Polakow popiera in vitro to wy nie powiniście decydować za nas. Jesteście jedyną dyktaturą,jaka od dwóch tyśięcy lat nie została obalona.Odwalcie się od racjonalnie myślących ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla Hosera unormowanie spraw związanych z in vitro, z zadośćuczynieniem dla par chcących mieć dzieci jest programem politycznym o ukrytych celach?
  Jakim że trzeba być durniem albo bezczelnym kacapem by publicznie "rżnąć głupa" i mącić w głowach ludziom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się zgadzam z Tobą, ale też trzeba zadać by biskupowi pytanie czy wie co to jest "Antropologia"? Bezczelnie zamienia nazwy, określenia, bo pojęcia które mają służyć określeniom, są przekształcane w niedobre czyny czy słowa. To jest manipulacja słowem z przekazem szczególnie dla ludzi, którzy na codzień są im wierni jak pieski, oraz nie rozumieją nazw właściwie określających danego zjawiska,nazwy, dlatego też ci ludzie nie rozumieją o co w tym wszystkim chodzi. Chodzi jednak głównie o straszenie niedouczonych mas ludzi bo według kleru właściwie to wszystkiego powinni się bać, nazwy są tak dobierane, aby skutecznie ciemnogród szerzyć a przede wszystkim straszyć i wyolbrzymiać jako negatywne znaczenie. Czyli wielką sztuką jest umieć manipulować nazwami, odwrócić uwagę i kota ogonem.

   Usuń
 4. Może niektórym zdewociałym, starszym panom żal, że postawili na tę wstrętną instytucję zwaną KK i sami u schyłku życia nie będą mieli potomstwa? Choć wielu z nich zdaje się, że potomstwo jednak miewa i to wcale nie w jakiejś małej ilości. Właściwie to czytając o kolejnych wynurzeniach różnego rodzaju czarodziejów i bajarzy spod znaku świętej inkwizycji zaczynam mieć wątpliwości, czy oni mnie denerwują, czy jednak bardziej jest mi ich żal. Trzeba przeżyć ogromny szok, gdy będąc współczesnym magiem (zamieniającym andruta w ciało, a wino w krew), człowiek nagle stwierdza, że wiele możliwości, jakie stwarza świat, przeszło mu koło nosa. Musi być to naprawdę druzgocące doświadczenie i może właśnie z niego bierze się tak zaciekła obrona tego, w co się do tej pory wierzyło? Młodzi! Nie idźcie do żadnego seminarium bo one niszczą życie - przykład takiego zniszczonego życia macie powyżej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy ja jestem lepszym magikiem jak on Jezu sek wpiję browar a jak mi się chce siusiu nasikam do butelki i do lodóweczki a rano mam na kaca. To żart,młodzi! Nie idźcie do żadnego seminarium bo one niszczą życie - przykład takiego zniszczonego życia macie powyżej.Masz rację,ostatnio mam poczucie humoru.Pozdrawiam.

   Usuń
 5. A co do tego paluszka, co Hoser pokazuje co mamy robić to niech sobie go wsadzi tam gdzie słonce nie dochodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zwykle z niezmienna prośbą o ochronę naszego Państwa a szczególnie naszych następnych pokoleń, proszę podpisujcie się, przekazujcie wszystkim znajomym ten adres, potrzeba sporo tych podpisów.
   Dziękuję wszystkim za podpisy.

   http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

   Usuń
  2. Witam Basiu,podpisałem też petycje(9340)Pozdrawiam.

   Usuń