Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Bp Napierała: Prawdziwych Polaków smuci diabelskie zło deprawujące dzieci

Napierała dzieci biskup
Rok 2015 | Stanisław Napierała (biskup kaliski):

Taka będzie Polska jacy będą Polacy, ludzie jutra, dzieci i młodzież.

Jest wiele spraw, które w nas Polakach, prawdziwych Polakach, ludziach odpowiedzialnych sprawia smutek i niepokój.

Widzimy jak zło jest potężne, jak jest zorganizowane po to, aby deprawować nawet najmłodszych. To jest diabelskie, zorganizowane, nie tylko u nas w kraju, ale w Europie, w świecie.

Źródło: ekai.pl, 30.08.2015 | fot. parafiakozminek.pl | Przeczytaj więcej wypowiedzi biskupów o dzieciach i młodzieży

***

Komentarz redakcji:

Abstrahując od ideologii Napierały, która każe mu wierzyć w diabły (równie dobrze mógłby się smucić z powodu latających jednorożców), jego kategoryzacja Polaków (wyodrębnienie Polaków "prawdziwych" i "nieprawdziwych") jest klasycznym przykładem dzielenia społeczeństwa przez urzędników watykańskich.

22 komentarze: Leave Your Comments

 1. Czy gdy smuci mnie opowiadanie małym dzieciom, że jak nie będą katolikami to pójdą się smażyć w piekle, gdy smuci mnie ukrywanie księży molestujących dzieci, gdy smuci mnie szerzenie wśród dzieci nienawiści to jestem "prawdziwym Polakiem"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wez ty sie i zajmnij tylko przemytem narkotykow biskupie,bo to wam najlepiej watykanczycy wychodzi.Faktyi mity pisaly wpoprzednim tygodniowym wydaniu o tym jak arcybiskup i ambasador wesolowski przemycal narkotyki droga dyplomatyczna do watykanow a z tamtad jako centrali i magazynie przejsciowym to juz sobie sdami domowcie.ta droga ida tony tych specyfikow sluzacych kosciolowi do robienia cudow i objawien na caly swiat,bo biskupow czy ambasadorow watykanskich nikt nie smie kontrolowac a juz papieza wogole jak jezdzi po swiecie na tzw pielgrzymki a to to jest zwykly przemyt na wielka skale bo nikt nie kantroluje bagazu pielgrzymkowego papiezy.Kremowka sie w tym przemycie specjalizowala i byla bardzo kratywnie pracowita,pralnie watykanskie brudnych pieniedzy pracowaly za niej pelna para i .....a jako nieomylny papiez broniacy pedofilii w kosciele watykanskim wskazal droge postepowania pedofilskiego nie tylko wesolowskiemu ale wszystkim pracownikom watykanskim i nie tylko.Pedofilia i narkotyki to cnoty panstwawatykanskiego zalozonego przez faszystow w 1929 roku traktatami lateranskimi

   Usuń
 2. Dokładnie Pani Anno, ich klasyk prawdziwy nie prawdziwy, i dalej jego bleblanie o kant de potłuc, bo to dyskwalifikuje go moralnie. A przy tym pieprzą jak to ci nieprawdziwi dzielą Polaków. No, ale pochylmy się nad wątkiem 'zło jest potężne, jak jest zorganizowane po to, aby deprawować nawet najmłodszych'. Toż kardynał powołany do badania pedofilii kleru, jeszcze za Bena, dobitnie stwierdził, że pedofilia była z klerem od zarania. Dodajmy do tego klauzulę z 1962r., czy jak tam to zwą, o ekskomunice, jawnych groźbach wobec dzieciaka, który ośmieliłby się skarżyć. Nigdy przypominania dość, jeszcze w kilkadziesiąt lat temu kastrowano chłopców, nie księży, którzy ich gwałcili, nie wspominając o wcześniejszej kastracji do chórów kk. Kk była najpotężniejszą organizacją władająca całym światem, jak ten świat urządzili, skutki mamy do dziś... Lepiej by podumali dlaczego ludzkość dała im globalnego kopa w zad. Najprostszy wniosek - nie byli tacy cudni jak to leciwy, leniwy biszkopciu pierdzieli. Do tego to co zwą genderem nikogo do niczego nie zmusza, daje ludziom wybór, ułatwiają życie, chcesz Terlikowa być służącą i tubą swego pana Terlika - bądź sobie. Inna pani nie chce, ma inne aspiracje, talenty, niech je realizuje, a przy tym róbmy klimat życzliwości, bo to wszystkim się opłaca, no jak widać nie kk. Kk zaś tym się różni, że wszystkich za mordę i heja my wiemy co dla ciebie dobre, bo... no właśnie WHY. Jedyna odwieczna odpowiedź - bo bozia, dawno temu, za 7 górami, tyle że wielu ludzi wyrastają z słuchania bajek i chce jedyne życie jakie ma przeżyć w zgodzie z sobą a nie z samotnym zgorzkniałym dziadkiem z foty, jeżu i te ich miny, jak fajnie być nieprawdziwym Polakiem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie to samo robi w Rwandzie......

  " Robert opowiada dalej jak na całe lata przed
  ludobójstwem księża grzmieli zza ołtarzy mówiąc, że Tutsi to nie ludzie. Że to węże, karaluchy i jak karaluchy próbują wedrzeć się do Rwandy by ją opanować. I jak karaluchów trzeba się ich pozbyć. Jak
  dzielili ludzi w szkołach niedzielnych na Tutsi i na Hutu, jak tłumaczyli czym jest duma Hutu i czym jest grzech Tutsi. Pokazuje
  przed kościołem grób siostry zakonnej, która zginęła na całe lata
  przed ludobójstwem zamordowana, bo nie chciała zgodzić się z ideologią
  tutejszego kościoła.

  A potem rok później ludzie uciekali do kościołów gdzie wpadali prosto
  w paszczę lwa. Proboszczowie parafii szli po Hutu i w ich asyście
  dokonywali ostatecznego rozwiązania. Do kościołów przez wywietrzniki
  najpierw wrzucano granaty, a tych, którzy nie zginęli dożynano
  maczetami i rozstrzeliwano; nie raz z broni trzymanej przez księdza. "

  OdpowiedzUsuń
 4. Do kurny nędzy za kogo oni się uważają,żeby w XXI w. straszyć diabłem.Odnoszę wrażenie że jednak jesteśmy ciemnogrodem (nie wszyscy)Ręce opadają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ich już całkiem porąbało. Raz straszą diabłem, a raz Bogiem. Nie wiadomo co gorsze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak widzę teksty typu "My Polacy, prawdziwi Polacy", jak słyszę o zawłaszczaniu polskości i patriotyzmu przez ePISkopat, to niedobrze mi się robi. Pseudo-logika myślenia, która zakłada, że skoro wyznawcy PISlamu są Polakami, to KAŻDY prawdziwy Polak MUSI wyznawać PISlam, a jeśli PISu nie lubi, jest za jakąkolwiek inną opcją polityczną to już nie jest "prawdziwym Polakiem" - ta pseudo-logika to faszyzm w czystej postaci. Tyle, że nie ma "rasy aryjskiej", a miernikiem polskości, patriotyzmu, moralności i wszelkich cnót jest fanatyczny katolicyzm w powiązaniu z uleganiem manipulacjom PISu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to nie tak, jakbyś był śmieciem społecznym jak Kibole, to byś non stop się darł Polska, Polska, bo ta Polska ma przykryć kim naprawdę jesteś. Możesz sobie ten kompleks niższości nazwać kompleksem menela. To jak biedak wpuszony na salony chwali się że też ma bogatą ciotkę, aby tym przykryć rękawy dziurawe, swój stopień upadku i degeneracji. Ludzie szybko wczują się w ten kompleks i są raczej pobłażliwi, że ten ktoś ukrywa coś bardzo aspołecznego pod krzykami o bogatej ciotce. I jak poatrzysz na uczynki, to mamy bandę złodzieji, degeneratów, byłych szpicli, karierowiczów, którzy najgłośniej drą ryje..Polska...Polska.

   Usuń
 7. "Widzimy jak zło jest potężne, jak jest zorganizowane po to, aby deprawować nawet najmłodszych. To jest diabelskie, zorganizowane, nie tylko u nas w kraju, ale w Europie, w świecie."

  Zgadzam sę ze Stasiem, pedofilsko - próżniacza watykańska mafia, najbardziej diabelsko deprawuje najmłodszych w kraju, w Europie i w świecie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Neopoganizmem straszy? ?? A to co on trzyma w rekach ta figurke dziecka z plastiku czy gliny? ?? To co? Nie poganskie? Super hipocryta! !

  OdpowiedzUsuń
 9. Neopoganizmem straszy? ?? A to co on trzyma w rekach ta figurke dziecka z plastiku czy gliny? ?? To co? Nie poganskie? Super hipocryta! !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej nie wiedzieć co on z tym na rękach robi gdy inni nie patrzą, ale to napewno podrygi typowo katolickie, bo poganie zbokami nie byli, a jak jeszcze ich nie wybito na chwałe chrystka, to wybauszali twarze, że to katolictwo takie zboczone, a to na rękach to chyba on kupił w jakimś seks-szopie, bo bo taka różowa buzia zadowolona z otworkiem czerwonym. ;D

   Usuń
 10. Biszkopt Napierala, watykanski parobek, uwaza sie za prawdziwego Polaka !? Typowy cynizm i obluda.

  OdpowiedzUsuń
 11. Martwią się biedacy, bo przecież w/g nich tylko im wolno pokazywać dzieciom czym jest PRAWDZIWE ZŁO. A tu im ktoś bezczelnie wchodzi w kompetencje bydlakom...
  jarasdegras

  OdpowiedzUsuń
 12. Basia Szymańska4 września 2015 13:52

  Jeśli już mowa o deprawacji dzieci, to wypływa ona głównie z zachowań księży i biskupów pedofili. Tłoczenie do głów dzieciom cudów na kiju, też się nazywa deprawacją. Wstecznictwo uprawiane przez wieki nazywajace się miłośierdziem, to nic innego jak degrengolada umysłowa KK, dlatego to też sie nazywa deprawacją umysłową. Obraz, jak niszczącą siłą jest kk jest tragiczny. Niech biskupi wezmą się w końcu do pracy bo to ich pierdolamento jest wściekle męczące. Ośmieszają nasz kraj i sieją rasizm oraz nienawiść. Kiedy tą mafią ktoś się zajmnie? Skoro tak uporczywie wierzą w piekło i diabła, to niech ich diabli zabiorą i w piekle ich smażą, za całe zło jakie czynią na całym świecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ich ustrój dopiero nadchodzi.

   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm_klerykalny

   Usuń
 13. Ksiądz egzorcysta Marian Rajchel oświadczył niedawno, że otrzymuje SMS-y od szatana.

  Tę informację przekazują media na całym świecie, a ksiądz z Jarosławia staje się symbolem Polski jako kraju średniowiecznych przesądów.

  http://kkpp.blox.pl/2014/07/Caly-swiat-pisze-o-ksiedzu-z-Polski-ktory-dostaje.html

  OdpowiedzUsuń
 14. Basia Szymańska6 września 2015 13:12

  A czego się trzeba najarać, żeby takie wizje mieć? To ten księżulo nie wie, że dopalacze szkodzą? Podobno sa wszechwiedzący.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopalacze to mały pikuś przy psychozach katolickich. No bo spójrz, czy mamy doczynienia z agresywnymi atakami od grup dopalaczowych na ludzi jak to robią znarkotyzowani katolicy.? No to który ćpun bardziej agresywny?

   Usuń
  2. Basia Szymańska6 września 2015 14:10

   Zdecydowanie katolicki. Masz rację, ktoś zaćpa a później może żałuje i przestanie, natomiast katolik, ten prawdziwy naćpany-nigdy.

   Usuń
  3. Narkotyki to ucieczka od przykrej rzeczywistości i jak wykazywało wielu, religia to ucieczka od przykrej rzeczywistości i wizje są dziwnie podobne do stanów osoby znarkotyzowanej, jak to celnie Marks napisał, religia to opium dla ludu. Ma ich odsunąć od przykrej rzeczywistości którą zgotowli rządzący. ( Krytyka Marksa jest bardzo celna i aktualna, budowanie nowego można pominąć, ale krytyka mu wyszła bardzo dobrze )
   Tylko dlatego że obecnie narkotyki nielegalne, to mi zawsze katolicy przypominali alkoholików i to idzie w parze, bo ta używka dostępna powszechnie, do odpłyniącia dla ludu i katolicy jak pokazują badania też lubią od innych grup się bardziej odurzać. Jak w USA wprowadzono prohibicje natychmiast podskoczyła religijność uwczesnego społeczeństwa.

   Usuń
  4. Ale jeśli już muszą się czymś zakałapaućkać, to moim zdaniem religia to trytol wśród narkotyków, najbardziej niszczący organizm i otoczenie, powinna być wpisana na listę twardych narkotyków i te im ćpalnie niedzielne zdelegalizować, na odwyk przymusowy, lub nich się lepiej najara lub nawet dopalczy, bo mnie trujące.

   Usuń