Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Józef Knap śpiewa o aborcji i łamie prawo ujawniając dane osobowe mieszkańców Brzezin

ksiądz Knap Józef
Józef Knap 
fot. Dawid Łukasik
Rok 2014 | NaTemat.pl:

Józef Knap (ksiądz z Brzezin) zaśpiewał w kościele piosenkę przeciwko aborcji: Dzieci się boją zastrzyków, Cyganek i kominiarzy. ja bardzo się boję śmietników, tam leżą szczątki mej twarzy (natemat.pl, 16.07.2014).

Echo Dnia:

Parafianie w internecie wylewają swoje żale na księdza [Józefa Knapa - red.]. Najpoważniejszy zarzut – wywieszenie na drzwiach kościoła lista z nazwiskami parafian i kwotami, jakie przekazali w czasie tegorocznej kolędy (echodnia.eu, 22.04.2014).

7 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Kościół katolicki - czas na Wasz pogrzeb.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ma kościół z głowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy! Nie masz kościoła z głowy. W dalszym ciągu zdziera z Twoich podatków pieniądze ( ok. 6 mld rocznie ) Za pomocą swoich sługusów, których wybieraliśmy w pływa na prawodawstwo w naszym kraju a tym samym dąży do państwa wyznaniowego. Kiedyś jawnie palili na stosie, teraz działają w ukryciu i są bardzo niebezpieczni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteś naiwny.Te miliardy to pryszcz wobec łamania naszego prawa.Wesołowski sobie gwałcił małe dzieci płci męskiej,teraz być może dalej sobie gwałci bo jest na wolności,...itd itd

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś podobnego widziałam w kościele koło Drezdenka.
  Tam księżulo wywiesza liste osób które nie zgłaszają sie do sprzątania kościoła. Prosta sprawa, nie wpuszczać, nie dawać, nie sprzątać a potem nie narzekać. Jasne? Ech zycie........

  OdpowiedzUsuń