Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Marek Jędraszewski: Mamy do czynienia z edukacją pogańską

Biskup Marek Jędraszewski Łódź
Marek Jędraszewski
/ fot. Marek Zakrzewski
Rok 2014 | Marek Jędraszewski (arcybiskup łódzki): Na szczęście, sytuacja w naszym kraju nie jest taka, jak na Zachodzie. Miejmy też nadzieję, że taką również się nie stanie, i że nie będziemy musieli zaczynać ewangelizacji Polski niemal od zera. Niemniej jednak także u nas – i to w czasie, kiedy zbliża się 1050. rocznica Chrztu Polski – presja pogańskiego sposobu myślenia jest ogromna. Odciska się ona w życiu bardzo wielu ludzi, szczególnie dzieci i młodzieży (...)

Coraz bardziej mamy do czynienia z przemyślnie wprowadzaną edukacją pogańską, nastawioną na panseksualizm, deprawację osobowości i utratę tożsamości. Wszystko zostaje podważone (...) (idziemy.com.pl, 27.07.2014).

1 komentarz: Leave Your Comments

  1. Pogańskie... taaaaaak, jasne. Sami jesteście pogańscy - przecież cała ta wasza śmieszna religia z tego "pogaństwa" się wywodzi. A wy nie macie żadnego szacunku do kogokolwiek, kto myśli inaczej, niż wy. To, że ktoś myśli inaczej nie znaczy, że jest jakimś zdegenerowanym indywiduum lubującym się w spełnianiu prostackich potrzeb.

    I tak już za bardzo ingerujecie w sprawy tego kraju. Nastawialiście gigantyczne kościoły, głównie z pieniędzy obywateli. Do tego sprawiliście, że w każdej jednej szkole prowadzi się lekcje "religii", która w istocie jest wstępem do teologii katolickiej, a ci, którzy są ateistami lub wyznają inną wiarę, są piętnowani.

    A jakie są skutki waszej ewangelizacji? Szeroko rozumiana ciemnota, antysemityzm, homofobia (to NAPRAWDĘ nie jest zboczenie - za to pedofilia, którą tak chętnie u siebie ukrywacie - i owszem), brak znajomości Biblii, niekiedy pijaństwo, przemoc domowa... i tak dalej. Gratulacje.

    OdpowiedzUsuń