Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Dariusz Oko: Coraz trudniej o odpowiedzialnego mężczyznę

ksiądz Dariusz Oko Kraków Sejm
Dariusz Oko / tvn24.pl
Rok 2014 | Dariusz Oko (ksiądz z Krakowa): Mężczyźni, którzy żyją w rozpasaniu seksualnym, nie nadają się na męża. Chcą seksu, nic innego, potem idą do następnej. Niemożliwe są trwałe związki, małżeństwa. A to dla kobiety niemożność założenia małżeństwa i posiadania dzieci jest nieszczęściem. A to jest efekt rewolucji seksualnej, że coraz trudniej o odpowiedzialnego mężczyznę (wyborcza.pl, 23.01.2014).

2 komentarze: Leave Your Comments

 1. Kościelne spojrzenie na małżeństwo: to kobieta chce wyjść za mąż i mieć dzieci. Facet nie chce, ale jest zwabiany w pułapkę małżeństwa obietnicą seksu. Dlatego ten seks nie może być dostępny poza małżeństwem, bo nie będzie wabika na faceta.
  Niech mi ktoś powie, że to nie jest przedmiotowe traktowanie ludzi, ciała i seksu. I to przez sukienkowych, którzy w obecnej rzeczywistości widzą wszędzie rozpasaniem, przedmiotowe traktowanie kobiety i zezwierzęcenie.
  Odrażający jest obskurantyzm kleru.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ech, kimkolwiek jesteś anonimowwy. To co głoszą jest oczywistym. Niby skąd ci ludzie czarnej mafii mają znać rozkosze małżeństwa. Wszystko o czym debatują to tylko seks, mamona, rozpasanie. W ten jakby sposób ułudnie chca się oczyścić z podejrzeń.Wszystko traktuja przedmiotowo, po to aby uzyskać w tym swój cel, czyli wychodzi na to, że kobieta to fabryka dzieci a mężczyzna według ich uznania ma popindzielać na to wszystko, wieczorami się oblizywać, dodatkowo jeszcze oko jej podbić i będzie ok. Acha, jeszcze dodam, że ciężko zarobione pieniadze przez męża, ma kobitka spożytkować w celu rzuć na tacę. To nie przedmiotowość, to z ich strony podłość bez granic. Pozdrawiam.

   Usuń