Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Bielecki i Chodkowski: Masturbacja jest grzechem, twierdzenia seksuologów że to nic złego to obłęd

Rok 2009 | Leonard Bielecki i Franciszek Chodkowski z Poznania znowu potępiają masturbację podczas katechezy seksualnej (YouTube, 11.03.2009):


8 komentarzy: Leave Your Comments

 1. "potępiają" ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż sobie zwalę...

  OdpowiedzUsuń
 3. Masturbacja jest grzechem? To już wiem dlaczego księża katoliccy tak często GWAŁCĄ dzieci - żeby nie grzeszyć !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. sugeruję tym panom by się rozpędzili i uderzyli mocno głową w ścianę. Może pomoże...

  OdpowiedzUsuń
 5. Mówią o tym co powiedział Chrystus nie odróżniają pożądania innej osoby od masturbacji... - a ja powiem niech "pierwszy który w życiu nie dopuscil się tego czynu rzuci kamieniem" zastanawiam się czy oni faktycznie są tacy czyści jak chcą żeby inni byli, mowią o pieknym darze milosci między ludzkiej a nie rozumieją cielesności ludzkiej... fałsz albo głupota. Moim skromnym zdaniem ktos nas stworzyl na obraz i podobienienstwo wiec wiele wiecej podobienstw jest w nas czyli jak to kler nazywa "parafianach" niz w nich wychowanych w klamstwach -soborów, krucjat(świętych), palenia czarownic, etc. IMHO jedno wielkie chamstwo i brak poszanowania dla dzieci Bozych jakimi my parafianie - uwaga cytat z wikipedii tłumaczenie "(1.2) przest. człowiek ze wsi, człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony, tępak, pot. idiota[1]" - jesteśmy. Gratuluję panom księżom tupetu.

  Ps.pozdrawiam zobaczymy sie w piekle a jak nie wyslę wam kartkę z nieba.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla czytających po angielsku polecam świetną książkę na ten temat:
  Darrell Ray "Sex & God. How Religion Distorts Sexuality". Dostępna na Amazon także w formacie Kindle.
  http://www.amazon.com/Sex-God-Religion-Distorts-Sexuality/dp/0970950543/ref=la_B002GEZTFO_1_2?s=books&ie=UTF8&qid=1409984069&sr=1-2

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie jestem mężczyzną ale widzę gromy z jasnego nieba. Nie wiem co w tym złego, przecież to zwykły popęd. Księżulkom od tego masturbowania sie, pod deklem się poprzestawiało ot tyle. Oni chyba lubią sami te klocki bo boją się o wyłączność, stąd te straszenie. Chorzy jesteście czarne baranki, oj chorzy.

  OdpowiedzUsuń