Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Józef Zawitkowski: Gender jesteś! Mutantem jesteś!

Józef Zawistowski, fot. Krzysztof Szatkowski / AG
Rok 2013 | Józef Zawitkowski (biskup łowicki):

Ekscelencje! Najdostojniejsi Księża Biskupi! Ojcze Dyrektorze Tadeuszu i wszyscy Kapłani! (...)

Radio Maryja to katolicki głos w moim domu. Ludzie wierzący słuchają i modlą się z Radiem Maryja. Bezbożni podsłuchują i przeklinają (...)

Często mówię w kościele słowa: pobożny i bezbożny. Za to drugie słowo obrażają się na mnie. Pobożny to ten, który żyje po Bożemu. Bezbożny żyje tak, jakby Boga nie było. Bezbożnym jest lepiej. Nie modlą się – bo nie ma Boga. Nie nawracają się – bo nie mają grzechu. Nie kłamią – ani w radiu, ani w telewizji. Nie kradną – czasem, tylko defraudują, ale afera nigdy się nie wyda, bo bezbożnych wspomagają bezbożni. Pani minister obroni pana ministra. Stąd w człowieku wierzącym może zrodzić się bunt (...)

Wymyślili rewolucję gender – rewolucję kulturalną. Nie będzie słów: matka czy ojciec, będzie: rodzic. Nie będzie słów: chłopiec czy dziewczynka, będzie: dziecko, a płeć wybierze sobie wtedy, gdy dorośnie. (...)

Dziwię się tym, którzy kiedyś mówili kazania, Gender jesteś! Mutantem jesteś! (...)

Idę ulicą i czuję czyjś oddech: Pedofil! A ja cię przez chrzest zrodziłem dla Chrystusa. Dlaczego na mnie szczekasz, podrasowany? (niedziela.pl, 30.11.2013).

2 komentarze: Leave Your Comments

  1. Ciekawe ile mszalnego koleś wychlapał, bo straszne idiotyzmy papla. Śmiem zauważyć, że te wszystkie pobożnisie są bardzo paskudnymi ludźmi kryjącymi się pod płaszczykiem składania łapek. Tak samo księża kłamią, kradną, niemoralnie się prowadzą, nic dodac nic ująć. Manipulujecie, defraudujecie i sami się bronicie, czyli ukrywacie prawde kim jesteście między sobą, tak aby na światło dzienne nie wyszła prawda o was. Co za obłudnicy, Dziwne to jakieś, wszystko co zawsze mówicie, dotyczy to tylko was, niewinni obłudnicy. Spójrzcie na siebie, wsłuchajcie się w to, co mówicie. Jesteście jak czarne ufoludki, chętnie posłała bym was w kosmos.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Coś się staruszkowi na stare lata komórki w mózgu poprzestawiały , bo bredzi bez ładu i składu/.

      Usuń