Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Stanisław Stefanek: Przerywanie ciąży to mord rytualny, który bezcześci Szpital św. Rodziny i jest atakiem na Jezusa

(od lewej) 
Tadeusz Rydzyk i Stanisław Stefanek
fot. Maciej Kuroń / PAP
Rok 2014 | Stanisław Stefanek (biskup łomżyński):

(...) Dwa dni po zwolnieniu dyrektora Szpitala im. Świętej Rodziny w placówce zabito dziecko [Stefankowi chodzi o przerwanie ciąży - red.].

Ten czyn można nazwać: „mordem rytualnym”. [Jest to] zbezczeszczenie szpitala nie tylko w ogólnym rozumieniu, przecież zabijanie to nie jest leczenie, ale tym razem podjęto atak na Patrona szpitala, na Dom Święty w Nazarecie i Jezusa Słowo Wcielone.

Największej godności doznał człowiek, gdy Bóg stał się człowiekiem, i ten fakt „rytualnym mordem człowieka” usiłuje się zniweczyć. Ten zmasowany i rozpisany na wiele sektorów (np. ateizacja szkół) program niszczenia umysłów ludzi uczciwych otworzył nowy front po kanonizacji Jana Pawła II (...)

Tolerancja wobec zdrad małżeńskich, wobec praktyk antykoncepcyjnych, przymrużenie oka na tzw. związki partnerskie, uleganie naciskowi chwili i środowiska, ukrywanie swoich zasad moralnych za parawanem tzw. języka uniwersalnego, który unika jakiegokolwiek odniesienia do Pana Boga i moralności, lekceważenie elementarnych zasad wychowania dzieci do trzeźwości, do dojrzałej miłości i odpowiedzialnego życia emocjonalnego – to nasze tchórzostwo i unikanie prawdy! (naszdziennik.pl, 05.08.2014).

10 komentarzy: Leave Your Comments

 1. dwa pajace ubierający się jak klauni w cyrku jakim niewątpliwie jest katoland.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POSLUCHAJ WYPACZONY WYNATURZONY ZWYRODNIALY PAJACU <--> TO BYL ICH KAPLANSKI OBOWIAZEK TTAK WLASNIE SIE ZACHOWAC A NIE INECZEJ ! ! !

   GDYBYS NIE BYL AZ TAK WYPACZONYM WYNATURZONYM I ZWYRODNIALYM PAJACEM <<-->> WIEDZIALBYS O TYM !

   Usuń
 2. Panie biskup, jakie dragi pan używa bo muszą być niezłe? Taki odlot bez wspomagaczy są nieosiągalny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hah :) Nie lubię się wypowiadać na takie tematy, aczkolwiek Duch wchodzi w ciało dopiero przy porodzie, a więc o zabijaniu Duszy/Ducha nie ma tu mowy :)
  Nigdy nie zrozumiem bulwersowania się na myśl o aborcji... A, przepraszam bardzo, co Ksiądz zjadł dzisiaj na obiad? Schabowego, czy coś innego? To też żyło, to też miało swoją duszę, a Ksiądz jeszcze zapłacił za zarżnięcie i zabicie niewinnej istoty rozumnej.
  Miłego wieczoru!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JAK NIE LUBISZ SIE WYPOWIADAC NA TAKIE TEMATY TO TRZEBABYLO SIE TEGO TRZYMAC I NA TYM POPRZESTAC -->> TY WYNATURZONA WYWLOKO !

   Jak JUZ TAK FAJNIE TO SOBIE WYTLUMACZYLAS ...
   .. TO DALEJ WYSKROBOJ SOBIE SAMA Z TEJ TWOJEJ PARSZYWEJ CIPY SWOICH WLASNYCH POTOMKOW I NIECH TEN TWOJ GLUPI BEZDUSZNY ROD PASOZYTOW WYGINIE NA WIEKI WIEKOW AMEN!

   Usuń
 4. W starym testamencie piszą że człowiek jest człowiekiem gdy po raz pierwszy popłynie w nim krew. Przypomnę biskup został zwolniony za to że nie zezwolił na aborcje płodu o rozszczepionej twarzy. Dziecko nie rokowało szans na przeżycie i faktycznie zmarło po dziesięciu dniach. Gdybym był ojcem tego dziecka nie byłbym wstanie ani podjąć takiej decyzji ani patrzeć. jak rodzi się bez szans na przeżycie. Czy ksiądz biskup pomyślał przez chwilę jak czuli się nieszczęśni potencjalni rodzice.
  Główny problem z kościołem polega na tym, że z góry zakłada co jest dobre, a resztę odrzuca jako złe, choć częściej dochodzi przez to do podziałów niż pojednań. Przykładem są tezy Lutra, który chciał naprawić kościół katolicki, a doprowadził do rozłamu i wojen religijnych.
  Na koniec dodam coś na temat własnych poglądów, jestem przeciw aborcji uważam, zę jest to akt usprawiedliwiony jedynie wtedy gdy kobiecie zagraża trwała utrata zdrowia lub życia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ANONIMOWY
   NIE DZIWI MNIE ZE SAM POD TYM LAJNEM SIE NIE PODPISALES !

   Usuń
 5. To ja sie pytam, do kogo należy szpital bo już nawet podszywają się pod nazwę. SZPITAL JEST INSTYTUCJĄ PAŃSTWOWĄ wy dwa cymbały. Rytuały odprawiajcie w kruchcie a nie po szpitalach, lekarze na waszą proźbę mogą wam nawet mózgi pousuwać. Przestancie się wpierniczać na oddziały ginekologiczne bo to dla kobiet a nie dla szarlatanów jest. Dajcie kobietom decydować a nie jakimś klaunom. Poza tym , kto wpuszcza na oddział tych pajacy, nawet tam muszą się ślinić?
  To jakaś kpina z tym łażeniem po szpitalach jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BASIU
   ZA TE BLUZNIERSTWA BEDZIESZ MUSIALA SIE KIEDYS WYTLUMACZYC PRZED BOGIEM !!!
   BEZ ZNACZENIA JEST, CZY W NIEGO WIERZYSZ <<-->> CZY TEZ NIE !

   TO TY NIE MASZ PRAWA DECYDOWANIA ZA WSZYSTKICH !
   OBYS NIE MUSIALA SIE O TYM PRZEKONAC DOPIERO W PIEKLE!

   Usuń
 6. POWIEM TAK:
  1 + 2 WOJNA WYBUCHLA W POLSCE ZA TEN SAM WLASNIE GRZECH!
  ZGADNIJCIE ZDEPRAWOWANI POLACY <--> JAK BEDZIE TYM RAZEM ???
  ODP.
  TYM RAZEM BEDZIE 100 X GORZEJ !

  "KREW BEDZIE PLYNELA RYNSZTOKAMI"
  http://dobranowinaswarzewo.blogspot.de/2016/10/krew-bedzie-pynea-rynsztokami.html?m=1

  I NIKOMU NIE BEDZIE WAS ZAL <<-->> NAWET SAMEMU BOGU !

  OdpowiedzUsuń