Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Tadeusz Rydzyk: Tęcza jest głupia, jest bluźnierstwem, szkoda że cała się nie spaliła

Warszawska Tęcza / Tadeusz Rydzyk
fot.  tvnWarszawa / PAP
Rok 2014 | Tadeusz Rydzyk (zakonnik z Torunia) żałuje, że akt wandalizmu nie osiągnął większych rozmiarów:

A teraz jeszcze tęczę, na placu Zbawiciela. Ten symbol zawłaszczyli homoseksualiści. I ona [prezydentka Warszawy - red.] wystawia [tęczę - red.] za pieniądze społeczne! I teraz podpalili znowu, już piszą, że złapali tych... że tylko dwa metry czy ileś tam metrów się spaliło. No szkoda, że tylko tyle. Przecież to głupie jest jak nie wiem co i tą głupotę ludziom wciskają (...) Ale jeszcze jakie bluźnierstwo: plują w twarz, na placu Zbawiciela! Przed kościołem Zbawiciela! (gazeta.pl, 07.08.2014)

6 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Rydzyk jest głupi i szkoda , że nie spalił się cały ( ze wstydu).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty jesteś szmatą jak śmiesz się popierać tęcze gejostwa.

   Usuń
 2. Jednak jesteśmy ciemnogrodem(nie wszyscy)Jakby byśmy mieli więcej rozumu w głowie to dawno przegoniliśmy tą bandę pasożytów.!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przestrzeń publiczna jest wspólna, katolom nie wystarczy już teren nietykalnej świątyni, chcą więcej, chcą placu, chcą ulic i urzędów.

  OdpowiedzUsuń
 4. A Ty jesteś przemądrzałek zadufany w sobie zadupek i tyle

  OdpowiedzUsuń
 5. Klecha rydzyk to Stalin nr 2. Tylko prostak, bezbożnik i mąciciel, prawi takie pierdolamento. rydzykowy poziom dorównuje degeneratowi społecznemu. To nie klecha to SZATAN. Stary gadzino, homoseksualiści mają takie samo prawo do symboli jak ty stary oszołomie. Przynajmniej tęcza jest namacalna i ma solidne przesłanie, wy macie ułude za pieniądze. rydzyk ludzi podjudza i nie szanuje nikogo oprócz siebie. Tęcza powstała za pieniądze społeczne i co z tego, niskim nakładem. Popatrzcie na siebie, nędzni żebracy, ile to miliardów na wasze GUSŁA poszło i to za pieniądze podatników. rydzykowa bezczelność sięga już zenitu. Sama bym nacharchlała w tę twarz, gdybym miała możliwość. Co za ułudnik i wichrzyciel, tak omamia tych starszych ludzi. Wokół wszystkiego dopatruje się zła, to jakaś schiza. Takimi tekstami operują ludzie marginesu.

  OdpowiedzUsuń