Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Dariusz Oko: Moi znajomi lekarze uciekają przed homoseksualistami

ks Dariusz Oko
Dariusz Oko
fot. TVN24
Rok 2014 | Gazeta.pl relacjonuje wykład Dariusza Oko na Uniwersytecie Warszawskim:

Zapytany, czy homoseksualizm jest chorobą i należy go leczyć, ks. Dariusz Oko odparł - wbrew współczesnej nauce - że to "ewidentne zaburzenie sprzeczne z naturą", a "patologia nie jest normą". Mówił: - Wiem z pierwszej ręki od lekarzy, co to homoseksualizm. Sama natura krzyczy, że to jest katastrofa. Zapytajcie lekarzy, na jakie choroby cierpią homoseksualiści. Ich rozpusta bije rekordy - perorował jako znawca tematu. Jak z rękawa sypał przykładami: że jego znajomi lekarze, gdy zgłasza się do nich starszy homoseksualista, w popłochu uciekają, bo boją się jego chorób, że "wulgarne, obsceniczne parady kończą się orgiami w krzakach i restauracjach z darkroomami". Dlatego - przekonywał - homoseksualizm "musi być ohydny". I tak przez prawie dwie godziny (gazeta.pl, 22.10.2014).

***

Komentarz redakcji: 

Dariusz Oko jest opętany swoimi wyobrażeniami o życiu osobistym innych ludzi. Redukowanie osób LGBT do seksu jest równie absurdalne, jak redukowanie do seksu osób heteroseksualnych. Szkoda, że Oko głosi nienawiść na uniwersytecie, który powinien być miejscem otwartej, ale naukowej dyskusji, a nie salą koncertową dla watykańskich zabobonów. Czy władze Uniwersytetu Warszawskiego zgodziłyby się na taki wykład, gdyby Oko równie nienawistnie wyrażał się o osobach o innym kolorze skóry? 

6 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Ks. Dariusz Oko mówiac powyzsze, mial na pewno na mysli: - Wiem z pierwszej ręki, co to homoseksualizm i wulgarne, obsceniczne parady kończą się orgiami w krzakach i restauracjach z darkroomami.

  Ks. Dariusz Oko powinien uwazac, w erze telefonow komorkowych z kamerami. Nie rzuca sie kamieniami w szklanym budynku. :O)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ktokolwiek wpuścił go na ten uniwersytet powinien się zapaść pod ziemię ze wstydu. W normalnym kraju tacy jak on gniliby gdzieś na marginesie, a nie dawali wykłady na prestiżowych uczelniach.

  A ze znajomymi lekarzami - o ile oni w ogóle istnieją, w co wątpię - powinien porozmawiać o swojej fiksacji na punkcie seksu, szczególnie tego homoseksualnego. Jego teorie i bezrozumna nienawiść to są dopiero patologie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt, coś musi być w nim mrocznego co powoduje,że ma obsesję na punkcie seksu

   Usuń
  2. Przecież to normalne i widać, że sam ma ten problem, ale szuka go u innych, Po co zganiac na siebie, jak mozna na innych.

   Usuń
 3. Niech się weźmie lepiej za temat pedofilii wśród swoich kolegów po fachu. Papież tak nie neguje homoseksualizmu jak te nasze czarnuchy, czyżby oni bardziej znali się na Bogu i Jego naukach? Polacy sami doprowadzili do tego, że oni pozwalają sobie na wszystko i wszystko dostają, bo im się nie odmawia. Może czas z tym coś zrobić a nie tylko patrzeć jak brzuchy im rosną z przepychu, jakie to samochody w garażach się nie pojawiają i ile do kopert trzeba sypać by zadowolić klechy? Sama nie chodzę do kościoła już od paru lat, a należałam do tych co chodzą co tydzień w niedziele, ale ile można słuchać tych kazań na temat polityki i NA KOGO TRZEBA GŁOSOWAĆ, co trzeba myśleć i robić no i że BIEDNY KOŚCIÓŁ trzeba wspomagać sięgając w kieszeń?!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pan Dariusz powinien sie leczyc z homofobii. Wyjatkowo ohydny jest on sam. Jak można dopuścić do tego, aby studenci wysłuchiwali takiego pajaca. Przecież to skandal!!!!!Prawdopodobnie jego znajomi lekarze są wyimagowanymi lekarzami. Proponuję panu Oko wizytę u znajomego psychiatry. Prawdopodobnie sam cierpi na tą niby patologię, stąd te jego wypowiedzi. Homoseksualizmu nie trzeba leczyć, to nie choroba, ale obsesja czarnej mafii. Nikt tak dobrze nie głosi nienawiści i rasizmu jak czarni w kiecach. Jest to dla mnie niewyżyty i niedorobiony facet, który ciągle o seksie, jakby nic innego w życiu ważne nie było. Dlaczego żaden klecha nie wesprze biednych, potrzebujących i nie zrobi nic, aby przeciwdziałac przemocy? Im tylko seks, seks, i seks w głowach siedzi. To już obsesja i frustracja z ich strony.

  OdpowiedzUsuń