Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Tadeusz Rydzyk: Jakieś gender idzie do Polski. To będzie dramat

Tadeusz Rydzyk redemptorysta
Tadeusz Rydzyk
fot. Wojciech Kardas / AG
Rok 2014 | Tadeusz Rydzyk (zakonnik):

(...) Teraz dopiero deprawują. Jakieś gender wprowadzają. Dowiedzcie się, co to jest, to jest coś strasznego.

(...) Teraz na przykład mają jakąś tam konwencję przeciw przemocy. Przecież każdy jest przeciwko przemocy w rodzinie. Nazywają to tak, a tam jest gender.

(...) Trzeba to widzieć, bo nam Polskę zniszczą. Jeżeli ten gender wprowadzą, to będzie dramat dla Polski (wyborcza.pl, 21.10.2014).

3 komentarze: Leave Your Comments

 1. Ciekawe tylko jak wytłumaczyłby ilość ofiar przemocy domowej w tym kraju, skoro wszyscy są przeciwko niej. Skończony dupek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bój się Rydzyku jakiegoś gendera, on dotyczy Ciebie w szczególności. Jakim tępakiem trzeba być, żeby tego nie rozumieć. Nie strasz Rydzyku starych babć bo tylko one ciebie słuchają. Co zas dotyczy deprawacji, to jesteś w tym najlepszy. Polska jest zniszczona przez was prostaki którzy ludziom ciemnotę wciskaja. Niestety większość już jest bardziej świadoma tego co wyczyniacie. Jeszcze dekada i będziecie do pracy dymać bo nikt nie da złamanego grosza na nierobów w kiecach. Sami sobie pozakładajcie pasy cnoty i wtedy się wypowiadajcie. Jeszcze trochę, a wasz okręt zatonie, czego SERDECZNIE ŻYCZĘ.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko jest jakieś tam, wszystko straszne i jakieś dramatycznie niszczące. Jasne jak słonce jest, że słowami prostaka i jakiejś tam niewiedzy, psychologicznie Rydzyk straszy starsze społeczeństwo. Prostota słów i straszenie ciągle czymś tam, jest wysoce niemoralne, robia tym starym ludziom wodę z mózgu. To celowe wprowadzanie w błąd jest normalnym zjawiskiem u Rydzyka. To standard, jego płytkich wypowiedzi, zarazem jest przy tym beszczelny do granic wytrzymałości, celowo źle interpretuje wypowiedzi tak, aby tych ludzi zmanipulować. Mało że podżega do nienawiści, to jeszcze prawi takie niedorzeczne skojarzenia. Wstyd panie Rydzyk, jest Pan żałosny. Wszystko czym pan straszy, dopadnie pana prędzej czy później, na zasadzie wymiany energii. Jest pan gorszy od dyktatora Czałczesku czy jakoś tak, ogłupia pan tysiace owiec które ryczą razem z panem w tym kierdlu.
  Bez pozdrwoień- Nieogolona Zniesmaczona Nie Owieczka.

  OdpowiedzUsuń