Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Sławomir Kostrzewa: Ludziki Lego są narzędziem szatana

ksiądz Kostrzewa Wolsztyn
Od lewej: ludzik Lego i Sławomir Kostrzewa / se.pl
Rok 2014 | Onet.pl:

Ksiądz Sławomir Kostrzewa z Wolsztyna ostrzega rodziców przed klockami Lego. Te plastikowe zabawki są narzędziem szatana, które mogą zniszczyć dziecięce dusze – donosi telegraph.co.uk.

(...) Jak twierdzi Kostrzewa, "wyraz twarzy [ludzików - red.] może utrudnić rozróżnienie dobra od zła", a "czarne charaktery wyrażają zadowolenie ze swoich złych czynów " (onet.pl, 03.04.2014).

5 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Dlaczego akurat ludziki Lego?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyraz twarzy pana Sławomira Kostrzewy z kolei, znacznie utrudnia rozróżnienie inteligencji od jej braku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sądzę,że się nie zgadzam;p wyraz twarzy pana Sławomira wyjątkowo ułatwia rozpoznanie braku (inteligencji), powinien pojawić się w encyklopedii pod hasłem brak inteligencji;D żeby każdy rozpoznał

   Usuń
  2. Sądzę, że nie masz dzieci i dobrze - nie zrobisz im krzywdy. Zabawki mają bardzo duży wpływ na emocje dzieci. Nie bez znaczenia jest czym dzieci się bawią. Rodzice zapominają,że jedną z podstawowych potrzeb człowieka jest poczucie bezpieczeństwa i wewnętrznego pokoju. W dzisiejszych rodzinach, w których dzieci się nie wychowuje a obdarowuje ( zabawki, urządzenia elektroniczne, ładne ubrania - nie rodzic a opiekunka- najlepiej od porodu zajmująca się dzieckiem )Jak widzisz nie ma miłości,rodzicielskiej troski ani dobrych wzorców .
   ZASTANÓW SIĘ czy w takiej sytuacji jeszcze dawać dzieciom zabawki wywołujące agresję ?

   Usuń
 3. To już jakaś komedia. Ludziki lego, swoim wygladem przypominają, najzwyklejsze zabawki. Natomiast pan Kostrzewa ma problem natury emocjonalno-psychicznej. Ludzi powinno się ostrzegać przed tak niebezpiecznym schizofremikiem. Kostrzewa i reszta czarnej bandy inteligencji nie mają i nie potrzebują. Ludzi chorych psychicznie jak Kostrzewa powinno się leczyć i eliminowac kontakty z dziecmi. Nigdy nie wiadomo jakich urojeń jeszcze dostanie. Klocki Lego to dobro, Kostrzewa to demon zła.

  OdpowiedzUsuń