Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Sławomir Kostrzewa: Ludziki Lego są narzędziem szatana

ksiądz Kostrzewa Wolsztyn
Od lewej: ludzik Lego i Sławomir Kostrzewa / se.pl
Rok 2014 | Onet.pl:

Ksiądz Sławomir Kostrzewa z Wolsztyna ostrzega rodziców przed klockami Lego. Te plastikowe zabawki są narzędziem szatana, które mogą zniszczyć dziecięce dusze – donosi telegraph.co.uk.

(...) Jak twierdzi Kostrzewa, "wyraz twarzy [ludzików - red.] może utrudnić rozróżnienie dobra od zła", a "czarne charaktery wyrażają zadowolenie ze swoich złych czynów " (onet.pl, 03.04.2014).

7 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Dlaczego akurat ludziki Lego?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyraz twarzy pana Sławomira Kostrzewy z kolei, znacznie utrudnia rozróżnienie inteligencji od jej braku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sądzę,że się nie zgadzam;p wyraz twarzy pana Sławomira wyjątkowo ułatwia rozpoznanie braku (inteligencji), powinien pojawić się w encyklopedii pod hasłem brak inteligencji;D żeby każdy rozpoznał

   Usuń
  2. Sądzę, że nie masz dzieci i dobrze - nie zrobisz im krzywdy. Zabawki mają bardzo duży wpływ na emocje dzieci. Nie bez znaczenia jest czym dzieci się bawią. Rodzice zapominają,że jedną z podstawowych potrzeb człowieka jest poczucie bezpieczeństwa i wewnętrznego pokoju. W dzisiejszych rodzinach, w których dzieci się nie wychowuje a obdarowuje ( zabawki, urządzenia elektroniczne, ładne ubrania - nie rodzic a opiekunka- najlepiej od porodu zajmująca się dzieckiem )Jak widzisz nie ma miłości,rodzicielskiej troski ani dobrych wzorców .
   ZASTANÓW SIĘ czy w takiej sytuacji jeszcze dawać dzieciom zabawki wywołujące agresję ?

   Usuń
 3. To już jakaś komedia. Ludziki lego, swoim wygladem przypominają, najzwyklejsze zabawki. Natomiast pan Kostrzewa ma problem natury emocjonalno-psychicznej. Ludzi powinno się ostrzegać przed tak niebezpiecznym schizofremikiem. Kostrzewa i reszta czarnej bandy inteligencji nie mają i nie potrzebują. Ludzi chorych psychicznie jak Kostrzewa powinno się leczyć i eliminowac kontakty z dziecmi. Nigdy nie wiadomo jakich urojeń jeszcze dostanie. Klocki Lego to dobro, Kostrzewa to demon zła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli Lego to jakieś stwory połączone ze światem zły. to co on powie na to. Figurki Transformers https://achdzieciaki.pl/zabawki-transformers-295 przybyły do nas z kosmosu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba nie ma na świecie dziecka które by nie znało klocków Lego. Tak samo jak teraz maluchy uwielbiają interaktywnego pieska Samby https://modino.pl/samby-piesek-interaktywny-epee-03197 który zdobywa co raz większą popularność.

  OdpowiedzUsuń