Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Dariusz Oko twierdzi, że media są fanatykami równości płci

ksiądz Oko Dariusz
Dariusz Oko
fot. TVN24
Rok 2014 | Dariusz Oko (ksiądz z Krakowa) o równości kobiet i mężczyzn:

Kiedy genderyzm zostanie skompromitowany to wymyślą jakąś inną ideologię. Ostateczne źródła różnicy to jest sprawa wiary i niewiary, teizm i ateizm.

(...) Główne media są zaś fanatykami genderyzmu. Pokazuje się go od pozytywnej strony. Media dziś tak mówią o genderyzmie, jak „Trybuna Ludu” mówiła o komunizmie. Stąd potrzeba pracy u podstaw (gosc.pl, 20.11.2014).

***

Komentarz redakcji:

Równość płci nie jest ideologią. Ideologią jest stanowisko Watykanu, które głosi że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Tymczasem wszyscy jesteśmy z Ziemi, więcej między nami podobieństw niż różnic, wszyscy zasługujemy na równe traktowanie.

4 komentarze: Leave Your Comments

 1. Tylko równość i partnerstwo. gwarantują nam wszystkim zrozumienie i miłość. Nie ma lepszych i gorszych. Podziały są szkodliwe, zacofanie kleru ogromne. Strach watykanu o ideologie jest uzasadniony, widzą, że bez pogłębiania ciemnoty, niewiele mogą uczynić. Do bycia człowiekiem, nie jest potrzebna wiara. Jest potrzebna rozwaga i równość. Co zaś tyczy pracy u podstaw, całkowicie się zgadzam, Panie Oko, niech się Pan za tę pracę w końcu weźmie i nie poucza innych. Najlepiej u kogoś widzieć igiełkę, nie widząc u siebie wideł. Pozdrawiam ozięble.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak sobie pomyślę jakie on musi mieć kompleksy, to aż mi się go trochę żal robi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ciekawa, kiedy Kościół Katolicki zacznie nauczać, że to gender wcisnął Adamowi do gardła jabłko i pozbawił go tym samym rajskich rozkoszy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Skompromitowany to pan jest panie Oko. Takie wypowiedzi świadczą o bezsilności i bezradności czarnych mas i frajerów. Manipulant z pana do dupska, bredzisz koleś i bluźnisz jak szatan. GENDER TO JEST TO czego sie boicie najbardziej a to sie nazywa RÓWNOŚĆ ciemniaku ze wsi. Watykańskie sztuczki już znamy i im dziękujemy, nie jesteśmy debilami. panie Oko, czas na weryfikację swojego poważnego opóźnienia umysłowego.

  OdpowiedzUsuń