Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Dariusz Kowalczyk: Słupsk wybrał Biedronia na zasadzie 'na złość babci, odmrożę sobie uszy'

Dariusz Kowalczyk Robert Biedroń
Rok 2014 | Dariusz Kowalczyk (zakonnik):

(...) Nie sądzę, aby z wyboru Biedronia w Słupsku można było wyciągać daleko idące wnioski, choć oczywiście to, co sączy się z polskich i światowych mediów, moda na tzw. kulturę gejowską, ideologię homoseksualną niewątpliwie ma wpływ na wielu ludzi.

(...) Nie potrafiłbym wymienić jakiejś jego inicjatywy jako posła, która miałaby na celu dobro wspólne, a nie dotyczyłaby opcji seksualnej... Biedroń zbudował swój image na homoseksualizmie i walce o prawa gejów. Co więcej, to polityk, który nie pochodzi ze Słupska.

Nie wiem więc, z jakiej strony mogli go poznać mieszkańcy tego miasta, jeśli nie z medialnego wizerunku gejowskiego aktywisty. Nie sądzę, aby nagle zobaczyli w nim fachowca, który ma pomysły natury gospodarczej na rozwój Słupska. Widziałbym tu raczej postępowanie w myśl powiedzenia „na złość babci, odmrożę sobie uszy”.


Źródło: fronda.pl, 02.12.2014; fot. Kamil Wróblewski / TOK FM

***

Komentarz redakcji: 

Nie ma ideologii homoseksualnej, chyba że przyjmiemy, że istnieje ideologia heteroseksualna. Poseł Robert Biedroń, teraz prezydent Słupska, był jednym z najlepszych posłów w Sejmie (został doceniony w prestiżowym rankingu tygodnika "Polityka") z wieloma inicjatywami na rzecz dobra wspólnego. Gdyby pan Kowalczyk chciał zachować uczciwość intelektualną, to o Biedronia zapytałby wujka Googla, a nie pokrywał niewiedzę insynuacjami.

7 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Panie Kowalczyk, taki wstyd. Niby Pan człowiek wykształcony, niby posłannik boży a tu taki wstyd. A miłość do bliźniego to gdzie?" Ponoć 85% kleru to homoseksualiści. Jestem za równością, żadna rasa czy miłość mi nie przeszkadza. Jak widać kler, jest największym rasistą i podżegaczem. To na czym Pan Biedroń zbudował swój image nie jest istotne. Istotne jest to, że wy jako kler , wpieprzacie się i czepiacie wszystkiego. A gej to co?, to nie człowiek? sami jesteście gejami, pedofilami a brudy widzicie u każdego tylko nie u siebie. Czas na zmiany kolesie z watykanu, to kto kim jest ,nie znaczy, że jest do niczego, zapamietajcie to sobie. Słupsk wybrał Pana Biedronia bo tak chciał. Nie chciał popleczników co wam tyłki liżą i uważam, że tak powinno być. Gratulacje dla Pana Biedronia. Apropo babci, niech pan sobie odmrozi panie Kowalczyk przyrodzenie, oraz mózg, tak będzie najlepiej dla pana.

  OdpowiedzUsuń
 2. 1/ Jakoś nikt nie wpadł na pomysł by kolonizację polski nazwać modą na kulturę katolicką.
  2/ Czy w czterech (!!!) słupskich zakonach padł blady strach, że aż tak trzeba dyskredytować Biedronia, dyskredytować INNEGO?

  OdpowiedzUsuń
 3. Sądzę Panie Prezydencie że po takiej wypowiedzi starzy kawalerowie których nikt kochać nie powinien ( kobieta - bo celibat , facet ze względu na "kulturę gejowską" ) nie powinni i nie chcą zwracać się o pieniążki na remont ich miejsc pracy, oraz ich miejsc odpoczynku (klasztorów) po "ciężkiej i owocnej" bezproduktywnej "pracy"

  OdpowiedzUsuń
 4. Wymagać od czarnucha uczciwości intelektualnej? A w zasadzie jakiejkolwiek uczciwości? Od gościa, który żyje z opowiadania bajek naiwnym i naciągania ich na kasę. Niezłe jaja. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Słupsk wybrał Biedronia na zasadzie nie będą nam klechy władz wybierać

  OdpowiedzUsuń
 6. ojejku , popatrzcie na powyższe FOTO - ależ ten Dariusz Kowalczyk jest pryszczaty , wygląda jak podstarzały gimnazjalista z trądzikiem przed rozpoczęciem współżycia
  do seksuologa a potem do dermatologa marsz !

  OdpowiedzUsuń
 7. Pan Biedroń nie był zbyt dobrym posłem, szczególnie, że ktoś o lewicowych poglądach nie może być dobrym posłem, bo z góry zakłada kradzież z rąk do rąk- swoich lub nierobów oraz multi-kulti. Ale ktoś o lewicowych poglądach może dobrze zarządzać miastem, o ile nie rozda zbyt dużo kasy nierobom (nierobów jest zdecydowanie więcej, niż ludzi, którzy zostali brutalnie dotknięci przez los- a tylko tacy potrzebują pomocy)

  OdpowiedzUsuń