Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Wacław Depo: Program śmierci i uśpienia już jest

bp Depo Częstochowa
Wacław Depo
fot. wklobucku.pl
Rok 2014 | Wacław Depo (biskup częstochowski):

(...) W imię tolerancji jest promowanie wszystkiego, ale nie zasad i odniesienia do Boga. Pojecie Bóg, Jezus Chrystus, jest dzisiaj spychane w jakiś swoisty niebyt społeczny, kulturowy. 

(...) Człowiekowi proponuje się program wyzwolenia, urządzenia świata na nowo, nawet bez obiektywnych norm prawa naturalnego i odniesień do Boga [Depo chodzi o aktualną ideologię Watykanu i watykańskie bóstwo - red.].

(...) Program śmierci i uśpienia już jest czy to w imię jakiejś partii, czy też wyzwoliciela z pobliskiego słowiańskiego kraju, czy z innych.

(...) Trzeba słuchać Boga a nie jakichś ofert światowych, które wcześniej czy później są związane z utratą życia wiecznego (niedziela.pl, 26.11.2014).

*** 

Komentarz redakcji:

Trudno powiedzieć o co chodzi Depo poza tym, że jako urzędnik watykański chciałby narzucić swoją ideologię religijną innym ludziom.

3 komentarze: Leave Your Comments

 1. Niestety bóg milczy... a jego funkcjonariusze bredzą

  OdpowiedzUsuń
 2. Bóg ,Jezus Chrystus to już historia. Polowanie na naiwniaków już nie jest obfite., panowie w kiecach przeszli samych siebie. Jeśli będziemy słuchać Boga, to nędznie widać tego gościa. Gdzie On jest?
  Życia wiecznego niestety nie ma. Trzeba zrozumieć manipulację księży i nie przejmowac się. Panowie z Watykanu, schowajcie swoje ideologie i ciemnogród do szuflady. Żal was słuchać i wstyd przed całym światem słuchać tego, co macie do powiedzenia. Przestancie ośmieszać nasz naród i idźcie głosić te swoje androny do Watykanu. Program śmierci i uśpienia dla popleczników watykańskich już jest, rzeczywiscie tylko trzeba go zastosować wobec czarnej zmory, która jest tak ciemna, że bardziej już nie można. Co jeszcze panowie w kiecach wymyślą? Ich głupota i obsesja nie zna granic. Mamy tutaj do czynienia z pewnego rodzaju nowoczesnym myśleniem, a nie ideowego myślenia Watykanu. Te ich liberalne niby hasła, doprowadzaja do szału normalnych ludzi. Panowie w sukienkach, nadszedł czas na realistyczne zmiany, czego serdecznie wszystkim życzę. Tak w ogóle, ten program śmierci i uśpienia przydał by się, dla całej czarnej mafii.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Trzeba słuchać Boga a nie jakichś ofert światowych, które wcześniej czy później są związane z utratą życia wiecznego"

  Zapewne chodzi o promocje płyty Behemota w EMPIKu ;)

  OdpowiedzUsuń