Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Józef Michalik: Katolik ma obowiązek głosować na katolika, żyd na żyda, mason na masona

Bp Michalik Przemyśl
Józef Michalik
fot. Franciszek Mazur/AG
Rok 1991 | Józef Michalik (biskup zielonogórsko-gorzowski):

Nieraz mówię i nadal będę powtarzał: katolik ma obowiązek głosować na katolika, chrześcijanin na chrześcijanina, muzułmanin na muzułmanina, żyd na żyda, mason na masona, komunista na komunistę, każdy niech głosuje na tego, którego sumienie mu podpowiada.

Taki będzie parlament, jaki zostanie wybrany. Natomiast trzeba sobie jasno powiedzieć, że nie można zostawić tego pola spokojnie, powiedzieć sobie: to do innych należy. Jeśli nie będziesz wybierał, to zostawisz szansę innym, nie zawsze najlepszym (jmichalik.episkopat.pl, 28.09.1991).

***

Komentarz redakcji:

Po co się hamować? Katolik ma obowiązek głosować na biskupa.

6 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Komentarz jest ekstra, katolik nie ma prawa wyboru, bo jego prawem jest biskup. Ciekawy aspekt wolnej woli którą kler się chwali, oczywiście katolik ma wolną wole ale zawsze musi wybrać zniewolenie, czyli to co mówi mu biskup. Niesamowite, jak nawet tą kwestie obudą zapluli. Taki dobry wujo Stalin, który mówi do luda, wiecie teraz jesteście wolni i macie wolność wyboru ale zawsze dobrze będzie jak wybierzecie to co ja chce i ja mówię jak każdy z was żyć powinien, nawet scenariusz napisałem wam bardzo ładny, będzie się działo, ktoś się sprzeciwia, no wiedziałem że wszyscy zgodni i zadowoleni i gest ręki do panów za tłumem by zdjeli palec ze spustu dający do zrozumienia iż inny wybór to dyby piekielne czyli gułag dla niezdecydowanych.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie to się nazywa RASIZM KATOLICKI w wykonaniu biskupa oszołoma Michalika.
  Nieważne że ktoś jest na poziomie i trzeźwo myślącym realistą. Może być dla biskupa nawet szmatą, zboczeńcem i kryminalistą, byle katolikiem. Brawo, ułomność umysłu kk nie zna granic. Manipulowanie owieczkami to też TOTALITARYZM, w wykonaniu czarnego bęcwała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,Basiu Michalik to największa kanalia. Sierżant Paweł S. podczas służby zatrzymał samochód. Kierowcy wypisał mandat za zbyt szybką jazdę, a do rozmowy włączył się pasażer. Krzyczał, machał rękami, zachowywał się agresywnie. - Ty nie wiesz, kim ja jestem! – powtarzał ów pasażer.Pozdrawiam.

   Czytaj wiecej: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/glupi_policjant_z_ustrzyk_dolnych_157997.html

   Usuń
  2. Witam Mirku, ja już to czytałam, takich Michalików jest więcej. Nie powiem, żle nie życzę bo taka nie jestem, ale ta wściekła energia zapewne do niego powróci. To święta krowa, trudno sie dziwić.
   Wszelkie zło wypływa z kk i to nie są ludzie tylko diabły w ludzkim ciele. To taki zezwierzęciały typ i sam sobie opinię już nie raz wystawił.
   Pozdrawiam

   Usuń
  3. Witam Basiu,a ja im źle życzę, żeby rodacy powstali z kolan i powiedzieli dość tego okradania państwa.KK skłóca polaka z polakiem widać to na dziennym porządku i dążą do tego żeby nasz kraj był całkowicie oddany watykanowi,pozdrawiam i życzę miłego dnia.

   Usuń 3. Polski rząd znowelizował prawo, które pozwoli ponad 50 tys. ocalałym Żydom, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem, pobierać emerytury z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego.Pytanie dla wszystkich czy to jest prawda,dziękuje za odpowiedz.  Read more: http://www.pch24.pl/polska-sfinansuje-emerytury-50-tys--zydow,23463,i.html#ixzz3Mp6ebu7k

  OdpowiedzUsuń