Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Kazimierz Ryczan porównuje Barbarę Blidę do zarodka

Bp Ryczan i blastocysta
(od lewej) Kazimierz Ryczan i blastocysta

Rok 2008 | Kazimierz Ryczan (biskup kielecki):

Chciałbym, aby którekolwiek nienarodzone dziecko otoczono chociaż taką troską jak panią Blidę, która przecież dobrowolnie popełniła samobójstwo (onet.pl, 04.05.2008).

***

Komentarz redakcji:

Ta wypowiedź jest tak absurdalna, że jedynym komentarzem może być zagadka logiczna: znajdź 3 różnice na zestawionych obrazkach.

11 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Ależ katolicy są za karą śmierci przecież, a lekarze w USA giną od kul fantyków z pro-life, bo liczy się świętość życia oczywiście, ale dziwnym trafem jakoś zawęża się do ryja kleryka w nie swoich majtkach, bo tak naprawdę, chodzi o palenie kobiet na stosie metodami współczesnymi, bo się na biologię nie chodziło i wymyśla pierdoły a pierdoły ważniejsze od zawsze od życia ludzi. Zbrodniarze, którzy siebie i głupich chcą przekonać, usprawiedliwić, zakłamać swoje pragnienie katowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Gdyby naprawdę zależało im na ochronie życia, to chroniliby KAŻDE bez wyjątku. Całe to pro-life to zwykła przykrywka dla poglądu, że kobieta ma być wyłącznie klaczą rozpłodową. Ale ponieważ w dzisiejszych czasach nie wypada już otwarcie tak mówić to wymyślili sobie 'dzieci nienarodzone' i próbują im nadawać przywileje kosztem praw kobiet.

   Usuń
  2. Niedokładnie:)
   Kler to wielki aborter, bo zwalcza antykoncepcje. Nigdy nie dziwiłeś się temu brakowi logiki,( logika ci oczy otworzy) że przecież ludzie zabezpieczeni to mniej aborcji, a ludzie bez prezesek na siusiakach to więcej aborcji? Kler powoduje swoim zwalczaniem prezesek więcej aborcji. Tak więc o co im naprawdę chodzi? Nie nie o zarodki o SEX, aborcja jest zakazana przez SEX, to ich boli SEX, bo jak dokonuje aborcji to co uprawiałam, rozpłód czy seks? No uprawiałam seks, grzeszny i namiętny a nie rozpłód z zamkniętymi oczami. Zakaz aborcji to przykrywka dla ZAKAZ SEKSU i teraz logiczne że i antykoncepcja przeszkadza, bo ludzie częściej uprawiają SEX , czyli znowu nie pod rozpłód wystarczająco raz na rok i wstrzemięźliwość. Kler ma obsesje na punkcie SEKS kochany.

   Usuń
  3. @Anonimowy 22:49 Której wypowiedzi dotyczy Twoja odpowiedź?

   Usuń
  4. Tej dokładnie.

   Usuń
  5. W takim razie nie rozumiem o co Ci chodzi, bo mówimy praktycznie o tym samym. Nie wiem jak z mojego komentarza wyczytałaś coś innego. Zastosowałam jakiś niezrozumiały skrót myślowy?

   PS. Ten protekcjonalizm sobie daruj, ok? Dziękuję.

   Usuń
  6. Szkoda że nie rozumiesz masz trudności z logicznym myśleniem, chodzi o to że pod pustą irracjonalną propagandą zarodkową kryje się tak naprawdę inny powód, a mianowicie obsesja tego że ludzie uprawiają seks, ale nikt nie powie, macie zakaz seksu bo nas to boli, tylko brednie o zarodkach, mordowaniu, szantażowanie i tupanie o tak naprawdę bolący kler seks który ludzie uprawiają, zajaz aborcji ma za zadanie zwalczać ludziom seks, ma być tylko rozpłód.

   Usuń
  7. Właśnie sparafrazowałaś dokładnie to co napisałam, więc to Ty tutaj masz problemy z logicznym myśleniem i czytaniem ze zrozumieniem. No chyba, że wiesz lepiej, co miałam na myśli i już ostatecznie uznałaś, że się mylę i cokolwiek powiem tego nie zmieni. W takim razie kontynuuj tę rozmowę sama ze sobą, na pewno świetnie Ci to pójdzie.

   Pozdrawiam

   Usuń
  8. Anonimowy, trafnie piszesz, jeśli można to dodam, że pominęłeś jeszcze fakt, jak nie ma rozpłodu nie ma chrzcin, komunii, ślubu. Przecież to naczynia połączone. A seksem sie nie przejmuj, oni mają zaburzenia seksualne bo nam zazdroszczą tego jedynego co możemy mieć, im pozostaje łajdactwo, zboczenia i onanizowanie się. Szkoda że nie mają tak krótkich łapek jak kangurki kumasz?

   Usuń
  9. Anonimowy
   Ty piszesz o rozpłodzie, tak zgadza się ludzie mają tylko płodzić, a ja piszę o zezwierzęceniu. Bo.. zwierzęta mają jedynie rozpłód, bo ich potomstwo szybko dojrzewa. Człowiek ma seks i rozpłód, bo seks ma trzymać więziami partnerów, gdyż człowiek długo wychowuje potomstwo . Kler zwalcza seks, a w tym momencie rodzi się chłód emocjonalny, pękają więzi, tworzą zaburzenia, znika partnerstwo, a pojawia dominacja sadomasochistyczna, onanizm na osobie podporządkowanej, bo ona jest rzeczą, od strony kobiety prostytucja małżeńska, zapomnij o miłości. Tak więc kler chce zezwierzęcenia ludzi bo mu seks przeszkadza i to się kryje pod zakazem aborcji.

   Usuń
 2. Panie Ryczan, jest pan sukinsynem, gnojem i śmierdzącym nierobem. Co to gówno pana obchodzi i czy do końca wiadomo że Pani Blida sama popełniła samobójstwo. Co za menda z pana, a szacunek dla zmarłej osoby to gdzie? Tylko cham i rozpasany intrygant wypowiada słowa tak perfidne. Brak mi słów na pana skurwielstwo.

  OdpowiedzUsuń