Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Henryk Zieliński: Związki partnerskie doprowadzą do powszechnego homoseksualizmu

ksiądz Zieliński Henryk
Henryk Zieliński
fot. diecezja.waw.pl
Rok 2015 | Henryk Zieliński (ksiądz z Warszawy):

(...) Szefowa rządu obiecuje, a „Gazeta Wyborcza” piórem katoliczki (!) Katarzyny Kolendy-Zaleskiej trzyma ją za słowo, że Platforma niebawem zajmie się legalizacją związków homoseksualnych.

Wspomniana „Gazeta” w ubiegłorocznym komentarzu Jana Cieńskiego legalizację „małżeństw” jednopłciowych uznała za „wyznacznik przynależności do Zachodu” i najlepszą reakcję na „rosnące zagrożenie ze strony Rosji”. Czyżby to nowa odsłona hasła „Polska nierządem stoi”? 

Czy powszechny homoseksualizm miałby odstraszyć Rosjan przed wejściem do Polski, jak tyfus wśród więźniów odstraszał Niemców przed wchodzeniem do obozowych baraków? (...)

Źródło: Idziemy.com.pl, 06.02.2015. | Przeczytaj więcej wypowiedzi księży o ludziach LGBTQ

***

Komentarz redakcji:

W tej nienawistnej wypowiedzi jest tyle niedorzeczności, że nie wiadomo od czego zacząć. Po pierwsze związki homoseksualne są legalne. W Polsce nie trafia się do więzienia za orientację homoseksualną. Księdzu chodzi o formalizację związków jednopłciowych. Po drugie możliwość zawierania związków jednopłciowych nie zmieni osób heteroseksualnych w homoseksualne i nie doprowadzi do "powszechnego homoseksualizmu". Po trzecie porównywanie orientacji homoseksualnej do tyfusu jest wyjątkowo odrażające, nawet biorąc pod uwagę ostrą, homofobiczną konkurencję ze strony kolegów po fachu pana Zielińskiego.

8 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Ciekawe że normalne polskie homki, czyli nasze homki, swojskie homki, księdza tak dręczą, ale rechot z pysków kolegów po fachu jak gwałcą dzieci, czyli zboczeńców i cała organizacja współwinna do której przynależy, nie wywouje u tego pana reakcji wymiotnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe, ciekawe, Robercie. W Lublinie pedofila znów ujawnili, no ma się rozumieć w czarnej sukience z tym że za późno zgłoszono i sprawa się przedawniła. No i co?
   Ech Robercie
   Odnosze wrażenie, że do Polskiego parlamentu należy szybko wyslać kilku facetów w białych fartuchach i to naprawdę.
   Dawno nie czytałam takiego zlepku bredni. Czy ktos zadał tym przeciwnym tej ustawie konkretne pytania, takie jak:
   W jaki to niby sposob ta ustawa promuje homoseksualizm? Jakiż to proces miałby zachodzić aby ta ustawa promowała homoseksualizm?
   W jaki to niby sposób ta ustawa niszczy rodzinę? Homoseksualizm był, jest i będzie bez wzgledu na ustawy czy poglądy ludzi.
   Czy oni czyli kler, chcą rozwiazań Adolfa Hilera wobec homoseksualistów? Chętnie by pewnie z takiej ustawy skorzystali. W jaki to niby sposób ta ustawa ma zniszczyć tradycje?
   Albowiem ja nie widzę żadnego zwiazku. Przecież Polska była pierwszym krajem w Europie, który zdekryminalizował homoseksualizm w 1932 roku.
   To sa rzeczy którymi warto sie szczycić.
   Tradycję każdy pielęgnuje w domu, jesli tylko ma do niej przywiązanie. Dlatego też, żadna ustawa tej tradycji nie jest w stanie zmienić.
   Poza tym, na własnym przykładzie widzę, że tradycję można łatwo odrzucić, jesli się ma otwartą swiadomość i wcale to nie czyni człowieka gorszym. Podejrzewam, że jak ludzie wszędzie na całym świecie, Polacy boją się nowego.
   Ale bez tego "nowego" Polska nie będzie mogła dogonić reszty Europy.
   No chyba że Polska prawica chrzescijańska, chce aby Polska pozostała jakimś ludowym skansenem.
   Ale to będzie też oznaczało, że w pewnym momencie dotacje z Unii skończą sie i przepaść cywilizacyjna zacznie sie znowu pogłębiać.
   No bo niby dlaczego Unia Europejska, miałaby pozostawać dojną krową i dawać pieniadze dla kraju, który nie chce się reformować i zrównywać standardów z resztą, zamiast tego dobra dotacji, zostaniemy z niczym.
   Z tego to powodu, gra którą prowadzi kosciół i chrześcijańska prawica, jest grą wysoe niebezpieczną dla Polski.
   Wysoce niebezpieczną!!!! Skoro Unia dojdzie w jaki sposób u nas wyrzuca sie pieniądze, w budowle świątyń i inne pierdoły, które są zachciankami kleru, może dojść do wniosku, wiadomo jakiego.

   Usuń
  2. Kler wybuch po tej ustawie psychozą seksizmu do kobiet i gdyby byli u większej władzy byś płoneła, bo właśnie ta psychoza na tle seksualnym spowodowała stosy, oni tak bardzo nienawidzą kobiet że nagle jak Wezuwiusz wybuchneli, gdy ktoś odsunął kopaną od kopiącego. Oczywiście przeplata się też homofobia, bo to ta sama psychoza seksualna , poprostu przeskakuje z jednego na drugich . Sama widzisz że jak patrzą na homka i to opisują to mamy nie opis osoby, ale opis od pasa w dół i to tak zwugaryzowany, że widać zdziczałość i wulgaryzm wypartego poza świadomość seksu homofoba. Oni chętnie by zamkneli granice jak za komuny , by ludzie nie widzieli jak żyją wolne społeczeństwa, ale tak bardzo kasa ich kręci że poparli wejście do uni i są największym beneficjentem. Mam nadzieje że do kleru unia pójdzie gdy odkryje oszustwa a nie do polaków.

   Usuń
  3. Wiesz Robercie, wszystko jest możliwe. Dlatego trzeba jak najszybciej te czarne pijawki doprowadzić do pionu. Leżą teraz jak te czarne nieroby, a zamiast tego trzeba spowodowac, żeby sie zabrali do pracy i zaczęli prowadzić księgi podatkowe. Przecież nikt ich nie rozlicza. Rząd powinien zanim wyda kolejną okrągłą miliardową sumkę, prosić o szczegółowe rozliczenie poprzednich wydatków, bo oni się nigdy nie rozliczają. Wzięli już tyle kasy, że całe osiedle dla ubogich można by wybudować. Więc może czas coś z tym robić?

   Jak zwykle proszę o podpisywanie petycji w imię Bezpieczeństwa naszych Dzieci.

   Usuń
  4. Proszę tutaj jest adres petycji

   http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

   Usuń
  5. KSIĄDZ ZIELIŃSKI WIE, CO MÓWI , JEŚLI CHODZI O ZWIĄZKI HOMOSEKSUALNE JEST ZAPEWNE KONESEREM - PRAKTYKIEM.

   Usuń
 2. Klechowa wstrętna morda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Swoista wylęgarnia klech z wodogłowiem mózgowym. Kompletne idiotyzmy ten gość plecie, tak żałosnie głupie, że aż ręce opadają. Kolejny homofob w sutannie daje popis swojej "radosnej" twórczości.

  Zbiera mi się na wymioty patrząc na wasze zdegenerowane gęby.

  OdpowiedzUsuń