Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Ksiądz wysłał do posła karnego sms-a za poparcie Konwencji antyprzemocowej

ksiądz Chyła Janusz
Janusz Chyła
fot. YouTube
Rok 2015 | Janusz Chyła (ksiądz, seminarium w Pelplinie):

Mój sms do jednego z posłów PO: "Sprawdziłem jak Pan wczoraj głosował. Brak mi słów. Poinformuję o tym fakcie potencjalnych wyborców".

Źródło: Twitter, 07.02.2015 | Przeczytaj więcej wypowiedzi księdza Chyły

*** 

Komentarz redakcji: 

I bardzo dobrze. 89% społeczeństwa wbrew stanowisku urzędników watykańskich popiera Konwencję antyprzemocową.

17 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Przecież to są zwykli bandycie, szantaże, wygrażanie. Ma się wrażenie że posłowie mają być prostytutkami a księża suterenami czy alfonsami, -masz tu pod tą latarnią stać bo wiesz co ci zrobi nasz rusek zwany bozia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieranie przemocy w stosunku do słabszych i to z ust głosicieli wiary to jakaś ironia. Kolejny raz pokazują swe prawdziwe oblicze. Kler to przestępcza mafia drwiąca sobie ze sprawiedliwości. Jedyna sprawiedliwość to ich prawo kanoniczne. Jak ono działa widać choćby w sprawie arcy-pedofila, który znalazł ostoję i ochronę w Watykanie.
  Z ambon raczej niech ogłoszą kto z posłów głosował przeciw ustawie, będzie łatwiej oddzielić ziarno od plew. Zresztą nietrudno się domyślić, że zdecydowana większość tzw. prawicy to rządne krwi niewinnych zoombie. Nawet w tzw. dobrych domach także się krew leje. Tam gdzie jest przemoc to zjawisko powszechne. Cóż uspokoją swe sumienia kolejną zaliczoną pielgrzymką, może w międzyczasie spowiedź ukoi ich i upewni w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. Sama ustawa nie sprawi, że przemoc zniknie. Ona tylko bierze wreszcie pod ochronę osoby poszkodowane, a nie okrutnika pastwiącego się nad żoną czy inną osobą. Jej przegłosowanie przelało czarę goryczy panów w czarnych sukienkach stąd taka reakcja. Szantaż, publiczne wytykanie z ambon i inne formy dyskredytacji w ich wykonaniu. Tego można było się spodziewać!

  Ludzie przejrzyjcie wreszcie na oczy. Oni nie powinni podnosić się z klęcznika i trwać w swoich modłach, tymczasem wywierają ostrą presję na posłów kraju, w którym podobno istnieje rozdział państwa od kościoła. To jest niedopuszczalne. To zbrodnia przeciw demokracji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ przejżeli, przynajmniej w tej sprawie:

   http://2.bp.blogspot.com/-U6Ls2DmO6VE/VNYzCyYFqgI/AAAAAAAAAVI/GnqM020KtGA/s1600/konwencja-%2Bfakty%2Bi%2Bliczby.jpg

   Usuń
 3. Zwolnijmy posłów, prawo niech ustanawiają księża. Po co poseł ma głosować zgodnie z własnym sumieniem, skoro ono nie jest zgodne z tym czego chce kk?

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzygać mi się chce jak patrzę na te wstrętne mordy klechów.

  OdpowiedzUsuń
 5. To już nie lobbowanie ale zastraszanie a na marginesie to kim jest ten klecha by zastraszać posłów?

  OdpowiedzUsuń
 6. Przecież to nienormalne. Kk, przeklina zachód, ubliża ludziom tam mieszkającym, a takie rzeczy sie dzieją. Przecież wszelkie zło z Europy płynie do nas. To ja sie pytam, dlaczego klecha używa komórki, przecież to właśnie z zachodu przyszło. Niejednokrotnie widziałam w telewizji, jak klechy masowały klawiaturę, teraz wiadomo po co, po prostu nawet przez zachodnie szatańskie komórki, szantażują i manipulują posłami, jakie to podłe i fałszywe te zdradzieckie nasienie. Obrzydzenie mnie bierze, już na sam widok foto.Nie ma bardziej podlejszych padalców od czarnych szantażystów. Jeśli klecha tego nie wie, to ja jemu podpowiem.Państwo Polskie "produkuje" Obywateli. Państwo watykańskie "produkuje" dewiantów i pedofili. Jak widać jednemu z drugim nie po drodze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zwykle Drodzy Polacy, prosze o podpisy, dla dobra Naszych Dzieci.

   http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

   Usuń
 7. Wybaczcie drodzy Rodacy ale ta NASZA Polska co raz bardziej zaczyna mi przypominać Hiszpanię z czasów generała Franco... Czy i u nas pojawi się ostatecznie coś na wzór niemieckiego legionu Kondor? Czy MY też musimy doświadczyć własnej Guernicy???

  OdpowiedzUsuń
 8. mohery mialy na niego glosowac a teraz nie zaglosuja ??

  OdpowiedzUsuń
 9. No i co? Stalinizm się skończył, ksiądz też ma prawo być obywatelem i mówić co myśli. A może się mylę towarzyszko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że ma prawo robić z siebie idiotę publicznie, mamy wolność każdy ma prawo robić z siebie idiotę, tak samo jak komentujący mają wolność do komentowania idotyzmów i idotów.

   Usuń
  2. Robert.
   Mam wrażenie ze kosciół wpadł w pułapkę XXI wieku. Za wszelką cenę chcą być zauważeni i wspomniani w mediach, bez względu na to czy to co mówią to są głupoty, czy nie. Jedną z pierwszych zasad zaistnienia w mediach a więc co za tym idzie bycia zauważonym, jest zasada, że nieważne jest to, czy media mowią dobrze czy źle o kimś. Ważne jest to, aby w ogóle mówiły. Bez wspomnienia w mediach, człowiek nie istnieje dla mas. Dlatego że nie mają nic konkretnego poważnego do powiedzenia, mówią co im ślina na jęzor poda. Cały szkopuł w tym , że nigdy jeszcze nic mądrego nie usłyszałam.

   Usuń
  3. Myślę że oni te głupott małpie naprawdę biorą za mądrości, w tych swoich pałacach dawno odfruneli od rzyczywistość, a teologiczna małpia wiedza, tym bardziej utrudnia im zrozumienie w jakim świecie żyją, tym samym mamy degeneratów którzy uważają że ich wymysły z czasów glębokiego barbarzyństwa dawno skompromitowane jako szkodliwe, jak w małpim cyrku powtarzane, są jakąś wiedzą dla luda.

   Usuń
 10. Ja nie wiem czy Polska kiedykolwiek odczepi się od czarnych pasibrzuchów i ich poleceń.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dość Polityki Na Ambonach zapraszam po więcej na facebooka:

  https://facebook.com/pages/Do%C5%9B%C4%87-Polityki-Na-Ambonach/325327017662519

  OdpowiedzUsuń