Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Krzysztof Jeruzalski pokazał nastolatkom krwawy film przedstawiający odcinanie głów

Krzysztof Jeruzalski
fot. nspj.szczecin.pl
Pięciominutowe nagranie z krwawej egzekucji 21 egipskich chrześcijan postanowił pokazać uczniom klasy Ia XIV LO w Szczecinie ks. Krzysztof Jeruzalski.

Bez cenzury, zamazywania obrazu. Odcięte głowy na piasku, morze krwi. - Teraz nasza córka nie może spać - mówią oburzeni rodzice jednej z uczennic. Szkoła tłumaczy, że tematem katechezy była "męczeńska śmierć". (...)

- Zgodnie z prawem nadzór pedagogiczny i merytoryczny nad lekcjami religii w szkole, sprawuje kuria - mówi Robert Grabowski z Urzędu Miasta. (...)

Źródło: wyborcza.pl, 27.03.2015 | Przeczytaj więcej o watykanizacji systemu oświaty 

***

Komentarz redakcji:

Takie sytuacje wyraziście pokazują patologię, jaką jest katechizacja młodzieży w szkole. Choć katecheza jest finansowana z budżetu Państwa, to Ministerstwo Edukacji Narodowej nie ma nad nią żadnego nadzoru, a dzieci i młodzież wpadają w ręce osób bez przygotowania pedagogicznego, a nawet zdrowego rozsądku.


45 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Teraz te dzieci mogą Brewikować, bo tak naprawdę chodzi o uczenie nienawiści, rasizmu, islamofobia to rasizm.
  A jednocześnie metody totalitarne, bo tylko kleruś ochroni ciebie przed islamem, w podtekscie. I mnóstwo takich baranów w internecie co wypisują, a co zrobisz jak przyjdzie islam, nie rozumiejąc że bronią jest właśnie świeckość, a nie Hitlera zastępować Stalinem. Czyli islam katolicyzmem. Jak ktoś pamięta Orwella to tam dokładnie też tak było, pokazywano zdjęcia wrogów systemu i wyli z nienawiści tak że tracili kontrole nad sobą. To jest jeden z lepszych opisów w literaturze programowania na nienawiść.

  OdpowiedzUsuń
 2. " a dzieci i młodzież wpadają w ręce osób bez przygotowania pedagogicznego, a nawet zdrowego rozsądku."

  Proszę nazywać rzeczy po imieniu: MŁODZIEŻ WPADA W RĘCE DEWIANTÓW!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, chociaz nazwa dewianci to zbyt mało znaczy. To są najzwyklejsi PRZESTĘPCY, KRYMINALIŚCI A DOPIERO PO TYM DEWIANCI. Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Oczywiście! pozdrawiam. :)

   Usuń
  3. Zastanawia mnie dlaczego używacie tych sformułowan. Ogólniacie. Kościół jest instytucją, a w niej pracują ludzie którzy czasem popełniają błędy. Ten ksiądz popełnił jeden znaczący błąd zaufał uczniom , twierdząc że są ludzi dojrzałymi. Dlaczego ta dziewczyna nie Powidziała ze nie chce oglądać tego filmu ? Czy ktoś ją zmuszał ? Nie. Mogła wyjść w każdej chwili. Łatwo jest ocenić kogoś za pomocą internetu. Bylibyscie w stanie spojrzeć mu w oczy i powiedzieć to wszystko co tu piszecie?
   Nie każdy kapłan jest zły. Patrzcie tylko na to co jest złego. Wyrażanie swojej opinii nie polega na wyzwaniu kogoś, jednakże to już jest kwestia kultury osobistej.

   Usuń
 3. Nie posyłać swoich pociech na religie i po kłopocie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie takie proste, bo ludzie boją się że dzieci będą prześladowane. Bo odstają od grupy i masz przecież aferę, że ojciec sprzeciwił się modleniu w szkole przed każdą lekcją, to mu dziesięciolatka zapluli i sprawa kończy się przepisaniem do innej szkoły, chociaż od by na prawie. A bydło ze wsi naprawdę potrafi dokuczyć i pewnie facet na nowo będzie się przeprowadzał.

   Usuń
  2. "- Obywatelu - rzekł wówczas polubownie Miętus - czyście oszaleli? Dlaczego szczekacie, wy i wasza żona? Mamy jak najlepsze intencje. - Na dźwięk tego wyrażenia <> szczekanie ozwało się z potrójną siłą, a wieśniaczka zaniosła się płaczem: - Ady zmiłujcie się, panie, on nie obywatel! Jaki ta obywatel z niego! O rety, rety, oj dola nasza, dola nieszczęśliwa! Znowuj nam Intencyje zesłało, o, zebyk to!".
   "- Przyjacielu - rzekł Miętus - o co chodzi! Nie chcemy wyrządzić wam szkody. Pragniemy waszego dobra. - Przyjaciel! - krzyknął wieśniak przerażony. - Dobra pragnie! - wrzasnęła wieśniaczka. - Ady my nie ludzie, ady my psy, psy, jesteśmy! Hau! Hau!".


   "Nagle dziecko przy piersi - szczeknęło, chłopka zaś, rozejrzawszy się, że nas jest tylko dwóch, zawarczała i ugryzła mnie w brzuch. Wyrwałem babie brzuch z zębów! Ale już z opłotków wynurzała się cała wieś szczekając i warcząc: - Bierzta go, kumie! Nie bójta się! Gryźta! Huź! huź! Psssa go! Bierzta Intencyje! Bierzta Inteligencje! Huź, huzia, psssa, kota, kota! Ksss... Ksss... - Tak szczując się i podszczuwając zbliżali się powoli - co gorzej, dla niepoznaki czy może dla zachęty wiedli na powrozach prawdziwe psy, które wspinając się, skacząc roniły śliny z pysków i ujadały wściekle".   Pierwotna nienawiść do przepełnionych dobrymi intencjami inteligentów przetrwała w postaci wściekłości dzisiejszych "ludzi zbędnych", dzieci i wnuków przemieszczonego chłopstwa, kiboli, do politycznych i kulturowych przedstawicieli klasy średniej. O owej klasie, na której opiera się III RP, mają do powiedzenia jedno: "zawisną!!!".


   Fragment książki Andrzeja Ledera Prześniona rewolucja

   Usuń
  3. Masz rację,że rodzice się boją nie posyłać swoje pociechy na religie. czytam rożne wypowiedzi rodziców to włosy dęba stają.Jedyny wniosek wywalić religię na zbity pysk ze szkół i nie tylko,kler sieje nienawiść.Udowodnione od stuleci.

   Usuń
  4. Jedym zdaniem ciekawy to przedmiot że rodzice się boją a dzieci bęcki dostają.

   Usuń
  5. Pomyłkowo napisałem słowo nie.

   Usuń
 4. Ksiądz spełnił oczekiwania bojowników Państwa Islamskiego, oni to dają do sieci po to, aby jak najwięcej osób te filmy obejrzało. Dzięki księdzu tak się stało. Kontrolę nad tym, czego uczy się na religii powinno jednak sprawować Państwo. Część rodziców i nauczycieli ma jakieś ograniczenia w samodzielnym myśleniu i krytycznej ocenie pewnych okoliczności, jeżeli coś pochodzi od strony kościelnej, jest przyjmowane jako słuszne. To jest niebezpieczne i prowadzi do krzywdzenia ludzi. Religia, Wychowanie do życia w rodzinie w obecnej postaci to przedmioty szkodliwe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, Artykuł do poczytania jest. Zapraszm.

  http://m.poznan.gazeta.pl/poznan/1,106517,17597460,Konkubinat_i_pedofilia_na_billboardach_w_Poznaniu.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest tylko jedn rada. Nie chodzić do kościoła, nie dawać na tacę, nie wpuszczać do domu, nie posyłać na religię, wystarczy ignorować a sami znikną z naszego życia. W szkołach rodzice powinni dostać dokument do podpisania, że na własną odpowiedzialność posyłają dziecko w ręce dewiantów. Skoro nie ma na dewiantów w kieckach wpływu MEN, prokurator ani rząd, dyrekcja szkoły powinna się wobec tego sama organizować. Ja nie wiem czy wtedy znajdzie się jakiś rodzic co taki dokument podpisze. To by załatwiło sprwę, Jednak jak się słyszy co dyrektorzy szkół robią, czyli nic, patrzą tylko aby chronić swoje tyłki, nadstawiając dzieci, byle dewiantom dogodzić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Sorry pomyliem linki,

   48-letni KSIĄDZ masturbował się przed uczelnią w Rzeszowie! Dostał 500 zł mandatu

   http://www.papilot.pl/wydarzenia/13266/48letni-KSIADZ-masturbowal-sie-przed-uczelnia-w-Rzeszowie-Dostal-500-zl-mandatu.html

   Usuń
  3. Witaj Basiu,jest tylko jedna rada jak napisałaś . Ja to robię od 35 lat nie wpuszczam czarnej zarazy do domu,nie uczęszczam do kościółka na niedzielną mszę wolę iść sobie kupić piwko niż darmozjadom dawać na tacę.Do kurny nędzy zastanawiam się kiedy rodacy zaczną myśleć. Pozdrawiam serdecznie i życzę tobie i twojej rodzinie miłej niedzieli.

   Usuń
  4. Witaj Mirku, bardzo dziękuję. Tobie i Twojej Rodzinie miłej niedzieli od Basi i Marka.

   Usuń
 7. Ale mam pytanie. Czy ktoś coś wie na ten temat. Bo święty Tomasz z Terlik atakuje Angeline Jolie za usunięcie jajników i nieważne że umrze kobieta na raka bo JP2 sterylizacje nazwał aborcją( u nich zanim zapylisz już usunąłeś). To co jest w Polsce z pacjentami przykładowo raka prostaty, czy jąder, jak tu dokonuje się kastracji jako nalepsza metoda by nie wyciągnąć kopyta na raka. Lekarze też tak postępują że jemu katolicyzm zakazuje i masz rypnąć w kalendarz na raka, czy jeszcze katolicy nie wyniuchali temata? Ktoś wie coś w ten deseń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robercie, nic nowego że atakuje. Żona Królikowskiego z Terlik,będąc niedawno w Warszawie, przeżyła szok. No bo w samym centrum Wa-wy, nic tylko same sex shopy i penisy na wystawach, gdzie spojrzysz penisek tam i tu. Ja tylko żałuję tego księdza co zapłacił 500 zł grzywny. Popatrz jaki on cymbał, gdyby zaparkował pod domem Królikowskich, nikt by się o tym nie dowiedział, sprawa by była ztuszowana. Tak więc jeśli jeden dewiant z drugim nie wie gdzie się publicznie masturbować, czy wystawiać korniszona, niech idzie obsikiwać swoje tereny, np na ambonę, tam znajdzie poklask i uznanie a o sprawie nikt się nie dowie. Następny cymbał niech za tę tacową kasę zamiast się obnażać, kupi w cenie mandatu solidny wibrator plus lalę dmuchaną gratis.

   Usuń
  2. To żona Królikowskiego ze wsi jakaś zabitej dechami? A to ciekawe, bo jak ja byłem w Warszawie to mi się jakoś waginy z wystaw nie rzucały w oczy, a mówisz że Królikowska wszędzie widzi penisy? Taka kobieta też facetów widzi jako buchajów chcących pobuchać jedynie, bo przenosi własne wyparcia na otoczenie. Widzi to co wypiera, hot-doga do buzi nie weźmie bo zbyt falisty przecież, czysta parnografia. :)

   Usuń
  3. Nie wiem Robercie, ale chyba z jakiejś lecznicy, skoro wokół widzi tylko penisy. Warszawa ma też inne uroki. Byłam w Warszawie i powiem Tobie nawet pomyślałam jest jak w Hmburgu, jestem w Europie, a tu taka wiocha z ust płynie, to pewnie jest jad zazdrości.

   Usuń
  4. Oni mają psychozy, ja cię kręce przecież to epoka przedpsychologiczna, to już dziadek psychologii zauważył, że katolicy mają nerwicę , która objawia się fobjami do ciała czy psychozami i w niewinnych bajkach widzą promocje homo czy wszędzie doszukują się seksu, wchodzą w podlądactwo, tylko po to aby się poburzać.

   Usuń
  5. Jakie tam psychozy to płaskostopie myślenia i wszędzie ten wszechobecny seks jest z niewyżycia seksualnego. Ty popatrz, oni powinni migrować za mury Watykanu, tam ich miejsce. Skoro nie poszli do seminarium to powinni wyladowć albo w psychiatryku albo w Watykanie, tam jest miejsce dla nawiedzonych psychicznie. Tm nawet nikt nie zauważy że z nimi nie ten teges jest.

   Usuń
  6. Zresztą to katoliczki są wulgarne, bo to idzie w dwie strony, tak bardzo katoliczka szuka akceptacji męskiej, że wygaduje jak Pawłowicz bzdury przeciw kobietom. Gdyby Pawłowicz była młodsza to by waliła cyckami mężczyzn po twarzy, znaczy tak się ubierała jakby miała wszystko na wierzchu i to właśnie z tych katolickich wioch, dziewuchy profilują siebie jako obiekt seksu, bo szukają akceptacji męskiej, a facet podobno nie widzi kobiety tylko seks, uprzedmiotowiają się by być tylko tym seksem. I idzie taka młoda ze wsi i ewidentnie ja czuje się pałowany jej cyckami, bo celowo pcha mi je pod nos, abym ją akceptował, a to jest wulgarne, to jest drugie oblicze katolicyzmu.

   Usuń
  7. Ale się ubawiłam Robercie, hehe, ja zawsze twierdzę, że nie liczy się wygląd liczy się wnętrze. Co po ładnej kobiecie jak zdewociała i na pokaz. Same piersi to za mało, rozum jest potrzebny.

   Usuń
  8. Ale właśnie im tak jeździ w skrajności, albo stare i się drze do wszystkich wygrażając pięścią- wy szatańskie nasienie, bo młodzi za rece się trzymali. Albo robi z siebie chodzący seks, a nie kobiete i pałuje mężczyzn po twarzy cyckami. Ja nie mam jakiś frustracji ale jak mi baba cycki wpycha między oczy, to wydaje mi się wulgarna. Katolicyzm rozcina osoby na niespójne i albo jest jakby niecielesna, albo jest tylko cielesna, bo wiecznie szuka akceptacji. Kobieta która siebie akceptuje nie jest taka rozjedżona, jest spójna i wtenczas mówie, och człowiek i to ciekawy człowiek.

   Usuń
  9. Przypomniała mi się Robercie Pni Renata Beger, ta wiejska kobieta od tych "kurwików w oczach", lubiłam ją za szczerość i bezpośredniość.

   Usuń
 8. Robercie wczoraj było o tym na Super Stacja program Gilotyna z Panią Elizą Michalik i Panem Marcinem Tellerem, tylko tyle usłyszłam, że Ona tak zrobiła ze względu na 50% możliwości zachorowania na raka. Dziedziczenie genetyczne ma po matce, wywołuje u niej na chwilę obecną tyle procent. Poszukaj w necie ten wczorajszy program, może znajdziesz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki poszukam
   A tu na temat Terlika ( mentalność archaiczno plemienna-- ciało kobiety to moja własność) i Angeliny które rozumie że jej ciało należy do niej i walczy z rakiem aby żyć.


   http://szymiec-raczynska.natemat.pl/137993,terlikowskiego-wyklady-z-onkologii


   http://natemat.pl/137719,terlikowski-krytykuje-angeline-jolie-jego-komentarz-oburzyl-nawet-poslow-pis

   Usuń
  2. No widzisz Robercie, on chce byc mądrzejszy od wszystkich, przecież krytykował już nawet Papieża. Obawim się jeśli chodzi o mózg, to czy nie ma jego móżg etapu Andreasa Lubitza? Wszystko na to wskazuje, to chora rodzina, widząca czubek własnego nosa.Wszystko jest złe, zboczone, chore, podłe i tylko Królikowscy sa zawsze najlepszymi DUPOLIZCAMI I KLAUNAMI KK. Wystarczy , że tylko ktoś pierdnie, od razu wszędzie wąchają czy należycie śmierdzi.Co ża żenada.

   Usuń
  3. Mnie zastanawia co ten Terlik tak rości sobie prawo do ciała Angeliny, na miejscu jego żony poczułbym niepokój. Przeczytałem tego JP2 potępiał sterylizacje czy kastracje z wyjątkiem właśnie chorób gdzie trzeba ratować życie. Terlik przekręcił JP2, bo ma jakąś obsesje do tej kobiety. Chce ją zamordować bo nie może jej mieć.

   Usuń
  4. E tam Robercie, weź te dwie kobiety porównaj to masz odpowiedź gotową. Kto by mordował, raczej z nienawiści tak pisze bo nie dla psa kiełbasa.Do Angeli trzeba faceta a nie wymoczka.

   Usuń
  5. Ewidentnie kobieta walczy z rakiem, a ten się zachowuje jakby to on był właścicielem jej ciała i chce aby była macierzyńska kosztem życia. Są takie stany że jak kogoś nie można posiąść to trzeba go zniszczyć z jakieś zawiści psychopatycznej. Wsióry tak się zachowują jak kobieta jest niedostępna to ma opinie kurwiszono- najgorszej.

   Usuń
  6. A wiejska katolandia jest najgorsza. Podobno wpuścić taką osobę do biura to cały atrament wychleje. Nic dodać nic ująć. Wieś Polska to tragedia, tm jest największe zacofanie i specjalnośćcią każdej wsi to jest zboczone lizanie dup klerowi.Cóż za dewiacja.

   Usuń
  7. Tak bardzo kobieta jest własnością na wsi, że masz powszechne kazirodztwo, on jest przekonany że ma prawo do ciała kobiety jakie by nie było, jak poczytasz o kazirodzctwie to głównym motywem jest właśnie , kobieta nic nie znaczy facet ma władzę. Tym samym wieś jest naprawdę tradycyjnie katolicka a to jest motorem kazirodczych gwałtów. U nas temat tabu, Hartman próbował o tym pogadać to go zapluli właśnie buraki, bo coś by ujawnił.

   Usuń
  8. Wiem Robercie, zamietli wszystko pod dywan a z niego zrobili zboczeńca. To manipulacja KK niech wiedzą, że ludzie i tak swoje wiedzą.

   Usuń
  9. Profesor Hartman to bardzo duży wróg dla KK. Wie wszystko o tych dewiantach.

   Usuń
 9. A skąd się biorą Fricle:
  1 .Psycholog

  - Od reszty pedofilów, którzy z reguły wiedzą, że popełniają przestępstwo, kazirodców odróżnia przekonanie, że mają prawo do kontaktów seksualnych z własnymi dziećmi - dodaje prof. Beisert. - Traktują swoje dzieci jak własność. Takiemu podejściu sprzyja niestety wciąż powszechny u nas, zwłaszcza na wsiach, patriarchalny model rodziny, w którym to ojciec decyduje o wszystkim. On jest panem i władcą.

  2. Pisarka Jelinek

  _Wiemy, że wstrząsnęła panią w ostatnim czasie sprawa Josepha
  Fritzla, a przedtem jeszcze Nataschy Kampusch. Pomyślała pani sobie:
  "To przecież tak jak w moich książkach!"?

  -Potworne zbrodnie, które popełniono wobec Nataschy Kampusch czy
  rodziny Fritzlów w Amstetten, nie dziwią mnie (i nie chciałabym
  wiedzieć, ile podobnych przypadków jeszcze istnieje, o których nikt
  się nigdy nie dowie). Stosunki panujące w kraju klerykofaszystowskim
  (uważam, że klerykofaszyzm - to świętoszkowate połączenie katolicyzmu
  i posłuszeństwa wobec władzy - jest w Austrii
  ideologią państwową, pod tym względem Austria jest prawdopodobnie dość
  podobna do Polski) wręcz prowokują do takich rzeczy.

  ---Dlatego pisała pani tak dużo (na przykład w"Żądzy",
  "Pożądaniu","Wykluczonych") o tego rodzaju zbrodniach?

  --Tak, w przeciwieństwie do wielu innych, którzy twierdzą, że taka
  potworność może zdarzyć się zawsze i wszędzie (i że już się zdarzyła),
  widzę w tym coś modelowo austriackiego. Systemem panującym w Austrii
  jest nadal klerykofaszyzm z okresu międzywojennego, co oznacza,że
  Pater familias jest w rodzinie jakby panem życia i śmierci. Kobieta
  musi zaś być podporządkowana mężczyźnie.To bardzo katolickie (ten
  Kościół przecież nadal nie dopuszcza kobiet do kapłaństwa). Wątku
  seksualnych nadużyć księży katolickich wobec dzieci nie muszę zaś
  chyba w ogóle rozpoczynać. Krótko mówiąc,
  w Austrii, która zawsze była krajem posłusznym władzy i jest nim
  nadal, fetyszyzacja prawa ojca (szefa, przełożonego) i pogarda dla
  kobiety przynajmniej dla mnie szczególnie rzucają się w oczy.

  3.
  W bardzo wielu krajach (także w Polsce) kazirodztwo z zasady jest karalne. Jednak do postaw i zachowań kazirodzkich w sposób istotny przyczynia się system kulturowy oparty na dominującej religii, w Polsce katolickiej, który daje rodzicom nieograniczoną władzę rodzicielską nad dziećmi. Wiele ofiar kazirodzkiego molestowania skarży się, że w trakcie spowiedzi, księża spowiednicy nakazują "milczenie" i "nie wygadywanie głupstw" o matce czy ojcu lub innym krewnym, z którym się przymusowo grzeszyło...

  Zakaz kazirodztwa należy do najbardziej powszechnych zakazów, istniał najprawdopodobniej we wszystkich kulturach. Antropologia strukturalna Claude'a Lévi-Straussa uznaje go wręcz za swego rodzaju początek kultury, punkt graniczny między dziczą a kulturą, w którym jedna się kończy, a druga zaczyna.

  "Kazirodztwo jest zapewne najbardziej okrutnym (...) doświadczeniem człowieka. Jest ono zdradą najbardziej podstawowego zaufania między dzieckiem a rodzicem. Doprowadza do całkowitego spustoszenia emocjonalnego. Młode ofiary są całkowicie zależne od swoich napastników, gdyż nie mają dokąd ani do kogo uciec. Opiekunowie stają się prześladowcami, a rzeczywistość staje się więzieniem pełnym brudnych tajemnic. Kazirodztwo zdradza samą istotę dzieciństwa - jego niewinność" (Susan Forward). Zabójstwo rodzica dokonane przez dziecko najczęściej miewa przyczyny w kazirodzkich epizodach bądź kazirodzkim molestowaniu seksualnym. Uderza stosunkowo wysoki poziom alkoholizowania się tych ojców (około 75%), którzy molestują i gwałcą swoje córki. Ojcowie ci często są prawdziwymi despotami i tyranami domowymi. Rodzina jest całkowicie mu podporządkowana i uzależniona finansowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie Robercie, dlatego między innymi KK i ich np Króliki, strasznie nie lubią konwencji anty-przemocowej bo wtedy będą robić pod siebie ze strchu. Fłszywie zasłaniajc się niby tradycją, ale tak naprawdę to o ich dewicje chodzi.

   Usuń
  2. Robert mam problem z czcionką "a" nie zawsze się wpisuje.

   Usuń
  3. Protestują ci co mają schowane brudy pod dywanikiem na antyprzemocową, antyklapsową czy edukacje seksualną, bo nagle ....pójdą siedzieć.

   KAZIRODZTWO – Polski Obyczaj Narodowy i Religijny?

   KAZIRODZTWO – Utajona Pedofilia

   https://inicjacja.wordpress.com/2009/09/09/kazirodztwo-polski-obyczaj-narodowy/

   Usuń
  4. No nic dodać nic ująć, Jk zwykle niewinniątka i o to klerowi chodzi, to zboczeńcy do potęgi entej.
   Dlatego tak walczyli purpuraci o tę tradycję, bo cena ich dewicji jest najbrdziej ważna. To jest przecież już nawet udowodnione naukowo, że kler to największe zezwierzęcenie ludzkie jest.To są wrzody i nieroby, żyjące kosztem społeczeństwa,

   Usuń
  5. Ależ Basia to wielowiekowa tradycja, zauważyłaś że w islamie też biorą dzieci za żony, a co jest wspólnym źródłem obu religii.....stary testament, władzy na dziećmi i kobietami. ?

   "Dzieci w Biblii stanowią własność rodziców tak samo jak osły, kozy i reszta dobytku. Jako takie są przez starszych dowolnie wydawane za mąż, a nawet oddelegowywane do uczestniczenia w zbiorowym gwałcie (Rdz 19:1-8). I to bez możliwości najmniejszego utyskiwania na swój los, bo karą za złorzeczenie rodzicom (choćby skarżenie się na nich) była śmierć. Poza tym z rachuby biblijnej wynika, że 40-letni Izaak poślubił Rebekę, gdy dziewczynka miała lat… 3. Trochę wcześnie. Ale tradycja na poły pedofilskich małżeństw do dzisiaj ma się dobrze w tej części świata i w takiej na przykład Arabii Saudyjskiej wciąż za mąż wydawane są dzieci – nie ma tam żadnych prawnych wymogów odnośnie minimalnego wieku."

   Usuń
  6. Witaj Basiu .Kler decyduje,kto i jak ma mówić i myśleć,nigdy nie przypuszczałem ze doczekam się takich czasów że kler będzie nami rządzić.Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń