Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Piotr Libera: Zapłodnienie in vitro to technologia śmierci

Piotr Libera
fot. PAP
Rok 2015 | KAI relacjonuje wypowiedź Piotra Libery, biskupa płockiego:

(...) Za [współczesną - red.] Golgotę uznał mordowanie wyznawców Jezusa „w imię obłąkańczej ideologii dżihadu”, poniżanie godności innych ludzi z egoistycznych pobudek, próbę wprowadzenia nowych technologii śmierci, jak chociażby „in vitro”, zaliczanie wierzących w Zmartwychwstałego do „katolickiego ciemnogrodu” czy wszczynanie medialnej debaty w sprawie obecności lekcji religii w szkole. (...)

Źródło: ekai.pl, 05.04.2015 | Przeczytaj więcej wypowiedzi biskupa Libery

***

Komentarz redakcji:

Wyprowadzenie katechezy ze szkół publicznych zrównane z masakrami religijnymi - taktowne. Nazwanie zapłodnienia in vitro, służącego rodzeniu dzieci,  technologią śmierci - logiczne. Pan Libera zapomniał dodać, że największą Golgotą jest zanikający zwyczaj całowania biskupiego pierścienia i samodzielne myślenie.  

12 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Wydarzeniem byłoby, gdyby jeden z drugim powiedział coś mądrego. Standard - podle, głupio, prymitywna manipulacja. Rozumiem, że celuje w odwieczny target czyli właśnie katolicki ciemnogród. Sam udowadnia, że takowy istnieje i ma się dobrze, a nawet rośnie nowy ćwiczony w szkołach, w których klecha jest dyrektorem dyrektora. Super musi się czuć niedojrzałe jeszcze emocjonalnie dziecko, gdy usłyszy, że powstało dzięki technologii śmierci. Dać takiemu w pysk to stanowczo za mało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po cywilizacji śmierci JPII, Libera wprowadza do obiegu powszechnego technologię śmierci.

  Kreatywność hierarchów jest imponująca a ich obecna aktywność, dotycząca in vitro i Konwencji antyprzemocowej sięga zenitu.

  Szkoda tylko, że głosy z ambony wygłaszają alkoholicy, złodzieje, pedofile lub ich odwieczni obrońcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego szkoda ? Oni juz nie potrafia inaczej. Poprostu "ten model tak ma".

   Usuń
 3. A piewcy "cywilizacji życia" mający na kącie miliony osób zamordowanych w imię Dzizusa. Ciekawe że metoda dająca życie jest "cywilizacją śmierci" a instytucja mordująca w imię religii miliony okrzykneła się "cywilizacją życia"?

  OdpowiedzUsuń
 4. Powinniśmy klechom pokazać gdzie ich miejsce,tylko że oni pokazują nam gdzie nasze miejsce.Rodacy zacznijcie wreszcie myśleć!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dopóki w procesie zapłodnienia "in-vitro" ginie choćby jeden ludzki (!) zarodek, to mamy do czynienia z technologią śmierci. Problem w tym, że jest to bardzo droga metoda zapłodnienia, gdzie tych zarodków potrzeba więcej, aby była realna szansa zapłodnienia, więc siłą rzeczy, również kliniki robią na tym dobry interes i sporo zarabiają.

  Trzeba wiedzieć o tym, że nie prawa do posiadania dziecka, a niepłodność wynika z wielu przyczyn, nie tylko cywilizacyjnych, ale również np. przez długotrwałe stosowanie antykoncepcji, czy późny wiek kobiet, chcących mieć swoje dzieci. A przecież zawsze można adoptować lub spróbować dużo tańszej naprotechnologii!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W inwitro nie ginie żaden zarodek, to kłamstwo kleru , dla idiotów co wszystko łyknie.
   Naprotechnologia jest oszustwem, żeby ludzi odwieść od inwitro i latami płacą ogromne pieniądze katolickim oszustom, a jak dzieci nie ma tak nie ma.

   Usuń
  2. Drogi Panie/Pani, naprotechnologia to nie jest jakaś wiedza tajemna przeznaczona dla katolickich małżeństw, są to elementy fizjologii rozwoju człowieka, o których każde dziecko powinno dowiadywać się W SZKOLE. A Wy robicie z tego nie wiadomo co, mamiąc ludzi i robiąc im niepotrzebnie nadzieje i to jeszcze za całkiem spore pieniądze.

   Usuń
  3. Naprotechnologia jest oszustwem i rzeczywiście każde dziecko powinno mieć wiedzę na ten temat w szkole uczoną, że kler dopuszcza się bezczelnego oszustwa aby zwodzić ludzi pragnących mieć dzieci, za ogromne pieniądze. Rzeczywiście nie jest to wiedza tajemna bo to zwyczajne pomiary śluzu i temperatury, które mają podać najlepszy moment na zapłodnienie, oszustwo polega na tym że ludzie z chorymi drogami rodnymi mogą sobie mierzyć przez milion lat a w taki sposób nigdy nie będą mieli dzieci, bo tu mamy już uszkodzenia a nie trafianie w cel. Ten pociąg nie dojedzie bo się wykoleił, a kler przekonuje że ma się na peronie na niego czekać. Bezczelne oszustwo za które jeszcze biorą kasę. Mam nadzieje że weźmie się wkońcu za to prokurator, bo powinien.

   Usuń
  4. A i jeszcze ważne, zwrócicie uwagę na to że kler podszywa się pod naukę, no bo naprotechnologia czy syndrom, czy terapia konwersyjna, brzmi naukowo prawda.? Nie jest to nauka tylko hoksztaplerstwo, manipulacja polega na tym że ludzie mają zaufanie do nauki, więc kombinują nazwy aby naiwnych nabrać. Nie dajcie się nabrać.

   Usuń
  5. Albo, facet ma martwe plemniki i jak baba sobie zmierzy temperature to zajdzie w ciąże, no bo tak zwodzi naprotechnologia?
   Tak jak kolejne kłamstwo z tymi zarodkami. In vitro to po prostu szkiełko laboratoryjne gdzie umieszcza się komórkę kobiecą i plemnik, można adoptować plemnik jak facet ma wszystkie martwe lub szuka się jeszcze dychających i na tym szkiełku leży sobie ten plemnik i ta komórka i buch prądem, co spowoduje wniknięcie plemnika do komórki i wtenczas to się wprowadza do macicy i co dalej.....dalej mamy proces naturalny , jak w każdej ciąży odrganizm wywali natworzone zarodki w 70 % bo szuka tych najlepszych. Czyli invitro nie niszczy zarodków, każda ciąża wywala czy naturalna czy wspomagana 70% błędnych zarodków, a kler bezczelnie kłamie że to przez invitro, jak invitro to tylko poączenie na szkle a reszta już natura.

   Usuń
 6. Burak i prostak zawsze chce aby jego było na wierzchu. Katolicki ciemnogród i obecność religii w szkołach, to przestępstwo podstępem wprowadzone do szkół. Czas to zmienić. Ponadto klecha jak sie nie zna na in vitro, niech ludzi w błąd nie wprowadza bo to jest czysta manipulacja ludźmi z nizin społecznych, którzy są tak jak on niedouczeni.

  OdpowiedzUsuń