Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Sławoj Leszek Głódź: Legalizacja związków partnerskich jest szyderstwem z rodziny

Sławoj Leszek Głódź
fot. Tomasz Bołt
Rok 2015 | KAI relacjonuje opinię Sławoja Leszka Głódzia o pracach Sejmu:

(...) Zdaniem arcybiskupa to "smutny znak czasu", że w roku poświęconym Janowi Pawłowi II, "nazwanemu obrońcą rodziny i życia, następuje wciąż ofensywa projektów dążących do ustanowienia tzw. światopoglądowych ustaw, które nie są możliwe do zaakceptowania przez ludzi wiary".

- Szyderstwem z rodziny są projekty legalizacji prawnych związków jednopłciowych. Tak jak bólem i zniewagą jest stwierdzenie, że źródłem przemocy w relacjach rodzinnych jest tradycja i wiara, a Bożemu postanowieniu, że istnieje mężczyzna i niewiasta przeciwstawiana jest kulturowa kategoryzacja płci. (...)

Źródło: ekai.pl, 05.04.2015 | Przeczytaj więcej wypowiedzi arcybiskupa Głódzia

***

Komentarz redakcji:

Wręcz przeciwnie: możliwość formalizacji związków jednopłciowych zakończyłaby dyskryminację rodzin. Prawo państwowe nie powinno być batem przywódców danej grupy wyznaniowej na obywateli. A tak na marginesie, Panie Biskupie: jak się mają daniele które hoduje Pan na działce od miasta Gdańska przeznaczonej na cele sakralne?

13 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Widać biskup lubi sobie dziczyznę posmakować, wygląd o tym świadczy niezaprzeczalnie. Związki to nie sprawa biskupa. Niech się zajmie kolesiami pedofilami.Niech biskup nie udaje, że nie wie co to jednopłciowe związki. Ciekawa sprawa, dlaczego kler widzi we wszystkim seks i ma odloty w tej sprawie, kto zgadnie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Działka na cele sakralne ma sie dobrze Pani Anno. Jak biskup zje wszystkie daniele to dzialke sprzeda pod supermarket lub inna działalność ze 100% zyskiem jak zwykle.

  OdpowiedzUsuń
 3. W pogmatwanej jak zwykle homilii nieuka Głodzia jest szereg kwiatków, które należy zripostować.
  1) Głódź "Odniósł się także do zbliżającej się 1050 rocznicy chrztu Polski. - Nie możemy zapomnieć o chrzcie i wybrać innej drogi niż tą, którą wybrał św. Wojciech."
  - w 966 roku św Wojciech był 10 letnim pacholęciem i łączenie go z Chrztem Polski jest zakłamywaniem historii;
  - Chrzest Polski i późniejsza łacińska chrystianizacja Polski, to nie jest pasmo szczęśliwych wydarzeń dla Polski. Łacinnicy w sposób bezwzględny zwalczali, łagodniejszy bizantyjski sposób chrystianizacji Polski, zniszczyli ryt słowiański, krwawo rozprawiali się z poganami. Wreszcie w 1031 roku KK był głównym inicjatorem Protorozbioru Polski. Chrzest Polski, chlubne według KK wydarzenie w historii Polski, potrzebował ponad pięćset lat do przekonania siłą niepokornych Polaków. Zatajanie takich faktów jest zakłamywaniem historii, szerzeniem kłamstw i przypisywaniem sobie przez KK zasług.

  2) "Tak jak bólem i zniewagą jest stwierdzenie, że źródłem przemocy w relacjach rodzinnych jest tradycja i wiara"
  Te słowa Głódzia to wielkie kłamstwo. Konwencja antyprzemocowa nie mówi, że źródłem przemocy jest tradycja i wiara ale mówi, że tradycja i wiara nie mogą być usprawiedliwieniem przemocy.

  No cóż, trudno spodziewać się elokwencji, wiedzy i przyzwoitości ze strony nałogowego alkoholika, który w 1991 roku przybył z Watykanu do Polski z widocznym alkoholowym uzależnieniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Janowi Pawłowi II, "nazwanemu obrońcą rodziny" - sami go sobie tak nazwaliście w swoim gronie. Faktycznie to był obrońcą pedofilów w sutannach, bije po oczach przykład Degollado, którego stawiał za wzór młodzieży, JP był w niego wpatrzony, bo Degollado miał smykałkę do interesów. Opanuj się Flaszka, ochłoń i pomyśl logicznie, tak wiem, że to ponad twoje możliwości - to nie jest szyderstwo z rodziny, geje, lesbijki są częścią rodziny, to nasi bracia, siostry, kuzyni, przyjaciele. Wmawiacie ciemnocie bzdury, jakby geje spadali z kosmosu, albo przywożeni byli z, wg. was, zgniłego Zachodu. Oni są częścią naszych rodzin i społeczeństwa. Jedyną ich "zbrodnią" jest to, że kogoś kochają, a tak się złożyło, że wasze, nie-wasze, bo rodem z pustyni, mity konstruowane w celu maksymalnego scalenia izraelskiego plemienia, wszelki seks nie prowadzący do zapłodnienia uznały za ZUO. Ryjecie ludziom berety z tak durnego powodu i rujnujecie ludziom życie. Wiele moherowych babć, którym zaszczepiliście nienawiść do lgbt nie wie, że jej najukochańszy wnuczek jest gejem. Szyderstwem jest to, że tacy jak ty spaślaku, nie posiadając kochanej osoby, nie ogarniając na czym polega wspólne życie, ośmielacie się blokować cudze plany, utrudniać życie. Jako hetero mężatka, mam na szczęście empatię i wyobraźnię, no w kościele tego nie nabyłam, by nie segregować uczuć ze względu na płeć. Wy zabraniacie, a nawet nigdy nie poznaliście tego co znaczy kochać kogoś, martwić się, dbać. Tylko zindoktrynowani durnie łykają wasze toksyczne wyziewy, a Głódź ten to dopiero ma chuch :(((

  OdpowiedzUsuń
 5. Szyderstwem z rodziny są panowie w sutannach, którzy nie mają rodzin ani praktycznego zielonego pojęcia o tym czym jest rodzina, a jedynie histeryzują dając sprawozdanie z przeżyć w seminariach, gdy biskup lubiących odwiedzać odbyty braci klerykalnej, po dokonaniu przymusowej defloracji kleryków, musiał im mówić iż teraz są rodziną, no co się dziwić że nimi do tej pory tak rzuca nawet po mediach ze swoimi wstrętnawymi przeżyciami z seminarium.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zamiast wątroby to flaszka powinien sobie zrobić przeszczep mózgu ale od małpy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A myślisz że to człowiek jest?
   Bo mnie się wydaje że nie bardzo, to inny gatunek, gdyż homo sapiens to człowiek myślący a oni raczej nie wykazują cech ludzkich. To raczej człowiekowaci, tak samo jak można pomylić szympansa z gorylem, tak można pomylić człowieka z człowiekowatym. Człowiekowaty ma na celu wycwancygować człowieka, wyprowadzić w pole i tam zostawić, by myślenie zastąpić cwaniactwem.
   Niestety homo sapiens popełnił błąd i łączył się seksualnie z neandertalczykami, którzy bardziej bezmyślni niż człowiek wygineli, ale niestety pula genetyczna została przekazana i ma człowiek w genach ok 2% genów neandertala. A że geny to układ elastyczny to mogą się włanczać te ukryte geny gdy środowisko jest sprzyjające, czyli im więcej irracjonalizmu to ten bukiet do zniszczenia tego co rozumne może się ustawić i nagle część ludzkości idzie do samozagłady w imię irracjonalnej bzdury. Są bezmózgowi, bo mózg odłączony i ci zasuwa religijne zombie które ma alergie na twory rozumowe jak medycyna i zwalcza rozum i myślenie, bo to inny gatunek czyli człowiekowaci.

   Usuń
 7. Związki to i tak tylko kwesta czasu. Kiedy już zawrę go ze swoim facetem, LG na pewno dostanie kopię zdjęć z wesela. :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta cała jego mafia to szyderstwo z rozumu

  OdpowiedzUsuń
 9. Arcybiskup Głódź ma oczywiście rację - związki partnerskie są w zamierzeniach homoseksualnych dewiantów drogą do małżeństw (sic!), a potem - o zgrozo! - nawet adopcji dzieci przez tych osobników. A jak wszyscy dobrze wiemy, patrząc chociażby na przypadki pedofilii w Kościele i z innych doniesień medialnych, takich przypadków homoseksualnej pedofilii jest statystycznie najwięcej. Dlatego też, w szeroko pojętym interesie społecznym jest, aby Polacy powiedzieli takim projektom ustaw stanowcze "nie"!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprawda!!!
   Jedyną instytucją zboczeńców w polsce jest kościół katolicki, który gwałci dzieci z powodu CELIBATU. A homoseksualizm jest zwyczajną orientacją seksualną i daje im się do opieki dzieci bo ich nie krzywdzą i takie rodziny są tak samo dobrze funkcjonujące jak heteroseksualne dobre rodziny. Niestety buractwo jest tak zdziczałe w polsce że modli się do zboczeńców i zdeprawowani dewianci jeszcze podpuszają wsiórów bezmózgich na normalnych homo i ich normalne rodziny. To wyraża niesamowitą patologizacje takich baranów bo normalnych prześladują a modlą się do zboczeńców i dewiantów nienawiść łykają.

   Usuń
  2. Zgadzam sie z Robertem. watykańska mafia jest producentem zboczeńców, pedofilii dzieciecych i przestępstw. Jeżeli pojawi sie gdzieś pedofil to tylko z powodu choroby psychicznej i takich ludzi sie leczy i izoluje. Natomiast księża, biskupi czyli ogół kleru, to jest desant dewiantów, którzy jakby mogli to dopiero by pokazali na co ich stać. Moje zdanie jest takie, że wszyscy ci czynnie praktykujacy katolicy sa najbardziej winni tego zjawiska. Swoim namiętnym milczeniem i godzeniem sie z tym faktem, dają czarnej zarazie dzieci na tacy, bo cóż to za problem gdy dewiant pedofil miał akurat chuć.To, że sie modlą Robercie to jest mało. Dają im jeszcze w zamian kasę, żeby ich życie płynęło w beztrosce i mieli wszystko na wyciągnięcie ręki. To jakieś chore jest, żeby taką armie frajerów utrzymywać za to, że handlują niczym. No, niezbadane sa wyroki debilizmu.

   Usuń
  3. Ci ludzie nie kochają swoich dzieci, ich buraczana egocentryczna świadomość działa w płaskim świecie, nie moja dupa i tu świat się kończy( Jakby kler wmawiał znowu że ziemia płaska, to stanie się to czysta prawda, bo ta świadomość jest na takim poziomie zawężonego egocentrycznie horyzontu, a że ziemia jest w środku kosmosu to odrazu by potwierdzili, no bo jego dupa musi być w środku kosmosu). Tym samym co znowu widzimy aspołeczne buractwo anarchistyczne, bo co go inni interesują przecież nie jego dupa, zagięcie horyzontu. A z drugiej strony z dzieckiem można przecież robić wszystko, no nie przesadzajcie że to coś małe ma mieć prawa, to małe mnie służyć dorosłym i znowu wiocha. Wiocha jeszcze nie zrozumiała że dzieci są dziećmi, taki mamy mentalnie trzeci świat gdzie dzieci pracują idą na wojne, są niewolnikami. Drugi bangladesz, afryka dzika. Zasrane buractwo nas do tego ściąga. A homek to kosmici wylądowali, obce, dziwne i ma rurkę, a że buraczana wiocha ksenofobiczna, szwabska, rasistowska itd.. to wygadywać wszystkie możliwe pomówienia i gryść i kotłować. Dewianci w sutannach tu grają role ZOMO, które buduje ORMO, by inteligenciki nosa nie zadzierali, przekletę i znowu buraki ruszyły z pałami.

   Usuń