Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Abp Dzięga do dzieci z invitro: Kochamy was, choć żyjecie dzięki zabiciu innych dzieciRok 2015 | Wyborcza.pl przytacza wypowiedź Andrzeja Dzięgi (arcybiskupa szczecińskiego) skierowaną do dzieci z in vitro:

Wam chcemy powiedzieć, że was kochamy. Bo wy nie jesteście niczemu winni. Wy jesteście darem Bożej miłości dla świata, chociaż ten dar został przez dorosłych wymuszony gwałtem na naturze, w laboratorium. To nie jest wasza wina, że aby się jedno z was narodziło, to kilkadziesiąt innych dzieci musiało zamrzeć albo być zabitych. Chociaż wyrwany Bogu siłą, nie przestaje być jego darem. My was kochamy, my was zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Źródło: wyborcza.pl, 12.07.2015 | fot. Łukasz Szełemej/PR Szczecin | Przeczytaj inne wypowiedzi biskupów i księży o in vitro

***

Komentarz redakcji:

My też Cię kochamy Andrzeju Dzięgo, bo nie jesteś winny temu, że poprzedzające Cię zarodki... znaczy dzieci wsiąkły w podpaski Twojej nieświadomej matki. Współczujemy Ci syndromu zagnieżdżeńca, spowodowanego urazem psychicznym po tym, że to Ty w fazie zarodkowej się zagnieździłeś w macicy, a Twoi niezagnieżdżeni bracia i siostry zostali brutalnie zabici.

15 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Ja pierdolę! FACEPALM! A potem powtórka trzy razy.
  Zestaw: kłamstwo, chore kłamstwo i manipulacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale cyrk od tych baranów w KK hahaha

   Usuń
 2. Hahaha :D)))) Kocham Panią !!! Najbardziej za walkę z hipokryzją kościelnych popaprańców. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe, że nie przeszkadza mu to, że KK żyje dzięki zabiciu innych religii i dziesiątków milionów ich wyznawców…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jeszcze ciekawsze, że sami marnują zarodki w iście pedofilskim stylu i to im nie przeszkadza. Nie rozumiem ich bredni, sa to ludzie wyjątkowo podli i obłudni, Czas już chyba, aby tę mafię pogonić z naszego kraju.

   Usuń
 4. Pani Aniu, od paru lat jestem pełen uznania dla Pani konsekwencji i cierpliwości. Tak trzymać, kłamcom i oszustom nie odpuszczać. Ukłony!

  OdpowiedzUsuń
 5. No skurwysyn pierdolony.....
  Przepraszam wszystkich za słownictwo,
  ALE NIE MOGŁEM SIĘ POWSTRZYMAĆ!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak miło, że Dzięga wyjawił kulisy powstania "syndromu ocaleńca". Przez nachalne, wmawianie poczucia urojonej winy pochodzące z zewnątrz czyli z kk. Pewnie kler znajdzie wyjątkowo słabego psych. osobnika, któremu wypierze mózg, ma w tym wprawę, ew. bezczelnie wymyśli taki przypadek/i. Tymczasem Wesołowski jest autentycznym ocaleńcem, rozejdzie się po kościach ta 'bezwzględna" walka z pedofilią. Uszło na sucho Degollado i arcy Marcinkusowi, który porwał i zamordował 15-latkę. Mafia po prostu mafia. W tej sytuacji najwygodniej biadolić nad zarodkami :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Arcybiskup Dzięga to istny wcielony szatan, bredzący o mordowaniu. Ciekawa jestem ile on sam tych zarodków zamordował? Przeciez świete ciało tez marnuje komponent męski? Znalazł się znawca medycyny, tego Dzięgi nie można słuchac to człowiek manipulant i oszcerca, podważający świat nauki.
  Panie dzięga, mamy 21 wiek, koniec ze średniowieczem. Jest pan obciachem dla narodu polskiego.

  OdpowiedzUsuń
 8. A to teraz idąc tokiem obsesji kleru, poważny pan prokurator, powinien występować w sądzie z taką gadaną; Tak zabiła oskarżona, nie ma najmniejszych wątpliwości, zabiła podpaską i będzie machał przez sędziną narzędziem zbrodni. To może ja się odrazu przyznam, bo udusiłem prezerwatywą swoje dzieci, bo stosowałem antykoncepcje i nie wiem czy piszczały, ale przecież mamy od tego specjalistów jak Gowin, on wszystko wyjaśni czyje wrzeszczały mordowane, z zimną krwią duszone prezerwatywą. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kościół zawsze działał według schematu: najpierw podpalić, a potem gasić. Najpierw wmawiał grzech, a potem "odpuszczał", ale miał już "grzesznika" w garści.

  OdpowiedzUsuń
 10. Klecho Abp. Dzięga w sianiu nienawiści między rodakami jesteście najlepsi.Nie martwicie się z wraz prawicą o dzieci urodzone tylko o zarodki.Może się doczekam jak rodak wstanie z kolan i pokaże wam gdzie wasze miejsce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni nawet o zarodki się nie przejmują, bo to nielogiczne co bredzą, polska nie miała uregulowanego tego tematu i obecnie z zarodkami można było robić co się chce, a po wejściu tej ustawy zabezpieczone są przed niszczeniem. Tak naprawdę na logikę ich protesty i brak tu regulacji powodował brak zabezpieczeń zarodka. Ale właśnie dlaczego zachowują się nielogicznie, bo nie o zarodki im chodzi tylko o masturbacje. Kiedy objawiają się zaburzenia seksualne to mamy też brak w wypowidziach logiki, frustracja wpływa na logiczne myślenie. Logicznie to właśnie klerowi powinno zależeć na tej utawie, bo zabezpieczyła zarodki.

   Usuń
 11. motocyklista ma wypadek i jest dawcą narządów przez co może uratować życie drugiemu człowiekowi ,,Pobranie następuje nie wcześniej niż w momencie stwierdzenia śmierci mózgu, która jest tożsama ze śmiercią człowieka jako całości, choć czynność serca i wentylacja płuc może nadal być sztucznie podtrzymywana,,.... i co i co Dzięga wszystko sztucznie i przez śmierć a jednak dla człowieka i przez człowieka !!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Obywatele Watykanu mówiący polsku, nie kochamy Was bo żyjecie tutaj na nasz koszt i dzięki okradaniu płacących podatki Polaków.

  OdpowiedzUsuń