Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Rydzyk o Prezydencie ws. in vitro: Hitler też miał profesorów

Rok 2015 | Tadeusz Rydzyk (zakonnik z Torunia):

To nas nie tylko bulwersuje, co zrobił prezydent, i to ośmieszanie Kościoła, lekceważenie, w tym biorą udział parlamentarzyści jacyś, znajdują jakieś autorytety z tytułami profesorów...

(...) to, co się dokonuje w Polsce, chociażby to in vitro i inne sprawy, które podpisywał prezydent - to u nas jest o wiele mocniej niż na Zachodzie.

(...) A propos tych profesorów, to Hitler też miał profesorów, wykształconych ludzi i tę machinę zbrodni dokonywali.

(...) Ale to nie tylko to, te wszystkie wybryki przeciwko rodzinie, to wprowadzanie na siłę gender już do przedszkoli. Słyszę, jak minister edukacji mówi o dzieciach od drugiego roku życia. Czy ona zwariowała, czy ona nie ma wykształcenia?

(...) Słuchajcie, to jest taka deprawacja, że nie mieści się w głowie. U nas to idzie szybciej, bo oni są gorliwsi od tych z Brukseli lub z innych tych centrów masońskich. (...) To są zorganizowane sprawy... To minister podaje, jaki to minister. Jezu, gdzie my żyjemy...

Źródło: wyborcza.pl, 28.07.2015 | fot. 1. onet 2. warzywastachera.pl | Przeczytaj więcej wypowiedzi Tadeusza Rydzyka

***

Komentarz redakcji:


9 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Wie co mówi, KK też ma profesorów i stworzyli największą machinę zbrodni w historii świata…

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba są jakieś granice 'wolności wypowiedzi'? Kiedy wreszcie tego buca zamkną

  OdpowiedzUsuń
 3. Szatan często chodzi w sutannie, a sutanny pana Tadzia to już nawet na chwilę nie opuszcza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojciec Rydzyk ma szybkie ręce jedną daje do całowania a drugą bierze kopertę z pieniędzmi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyznaję bez bicia że watykanizację czytam głównie dla komentarzy redakcji. Przegryzam się przez zacytowany bełkot przeznaczony dla zaślepionych niepokalaną świetojebliwością nieogarów i z każdą linijką zastanawiam się jak, D K N, można coś takiego skomentować. A, tak. W punkt.
  Przy okazji: dziękuję za prowadzenie tego serwisu. Przydaje się do kontrowania wypowiedzi w stylu "no przecież nigdy tego nie powiedzieli/powiedzieliby". Jak dotąd 100% skuteczności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę. Właśnie po to prowadzę tę stronę.

   Usuń
 6. Tym wszystkim Panom w sukienkach szczególnie ten grzyb rydzyk i reszta tych tumanów którzy nie rozumiejąc ze IN Vitro zostało przegłosowane 78 % Polskiej Ludności jest za 19% (to KK i mohery co i tak rodzic już nie mogą) jest przeciw to w takim razie nie ma innej rady tylko zebrać manatki i wracac na łono ich prawdziwej ojczyzny WATYKAN i po drodze niech nie zapomina zabrać ze sobą krzyż.)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Przecież od dawna wiadomo, że nie chodzi o in vitro, tylko o tupanie kk nogą, tak bardzo chca władzy, lecz niestety nikt zdrowy na ciele i umysle nie będzie decydował o tym co klerowi odpowiada a co nie. Prezydent podejmuje decyzje dla NARODU, nie dla obleśnie, wstecznie myślących biskupów. rydzyk tym bardziej niech poskromni swoje głupie wypowiedzi, niech najpierw spojrzy w głąb siebie i swoich złodziejskich poczynań. Cały czas pytam, kto takim ludziom w ogóle udostępnia media, przecież tymi wypowiedziami rydzykowymi powinien sie zająć właściwy urząd, no chyba, że urząd też trzęsie portkami. Widać, że brak rodziny i szczególnie seksu, odbija się wielką czkawką na tak ograniczonych wypowiedziach rydzyka (nazwisko z małej litery z powodu braku szacunku dla tego niby człowieka). Tak na marginesie to rydzyk ma szczęście, że Hitler nie żyje, bo dzisiaj rydzyk wąchał by trawę od strony korzeni a jego świątynia razem z nim. Pozatym, Prezydent nie ma żadnego obowiązku spoufalać się z czarnym pospólstwem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Radyjo Maryja: fakt ma ryja zionącego nienawiścią i wstecznictwem, i tak to trwa już od wielu lat. Dopiero gdy rzygowiny z eteru ochlapały Pana Prezydenta, to wielu ludziom otworzyło szerzej oczy. Nienawiść oczywista i tak rażąca kiedy spływa na "zwykłych" obywateli pozostaje bez odzewu. Lata indokrynacji klerykalnej ludzi starych wiekiem lub po prostu spolegliwych, odniosły skutek piorunujący. Mamy państwo wyznaniowe już, tu i teraz. Jakie są nastroje katolickiej tłuszczy widać i słychać. Czarna sekta działa skutecznie zawłaszczając ludzkie dusze i umysły, bo to ich główny cel i broń. Celem jest władza- duchowa jak i materialna. Kościół katolicki w Polsce od wieków "dorabiał" się majątków na bezlitosnym wyzysku kolaborując z każdą władzą nawet z carem ruskim. Był zawsze i do dziś pozostaje wrogi postępowi, nauce chociaż sam ochoczo korzysta z owoców cywilizacyjnego postępu.
  Niewybaczalnym jest błąd, który dopuścił po 1990 roku biskupów do partycypowaniu we władzy, która chociaż niby nieformalna jednak niewiarygodnie wielka. Tak samo wielki ich apetyt na majątek narodowy. Co tam majątek, oni chcą pełnej władzy, stąd wynika te podpuszczanie głupiej tłuszczy do głupich wypowiedzi. Nawet osoba głowy Państwa nie stanowi problemu, już nie. On zaraz odchodzi i chociaż określa się jako gorąco praktykujący katolik, to na kopach go wyprowadzić, bo podpisał tak ludzką i potrzebną długo oczekiwaną ustawę o in-vitro.
  Dlaczego ta nasza polska sekta biskupów tak bardzo zwalcza wszelkie prokreacyjne inicjatywy i tak niezdrowo skupia się na ludzkiej seksualności? Odpowiedź jest oczywista, są to instykty i zachowania tak zdeterminowane i przynależne rasie ludzkiej, że ten kto ma nad tym kontrolę sprawuje jednocześnie pełną władzę nad ludźmi. A władza sensu stricte to afrodyzjak porównywalny z narkotykiem. Kto jej powąchał już nie odpuści.

  OdpowiedzUsuń