Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Ks. Zieliński: Karygodne ustawy. Czy Ewa Kopacz trafi na listę płac antyludzkiego 'przemysłu'?

Rok 2015 | Henryk Zieliński (ksiądz z Warszawy):

(...) Gwałtowny przechył koalicji PO-PSL w lewo rodzi wiele pytań (...).

(...) Nie bez sensu wydaje się stawianie pytań o jego zakulisowe inspiracje. Czy nie ma w tym realizacji jakichś zobowiązań rządzącej koalicji wobec międzynarodowych i ponadnarodowych organizacji?

(...) Podobnie trzeba się bacznie przyglądać, czy Ewa Kopacz i inni sprawcy karygodnych ustaw nie znajdą się wkrótce „na liście płac światowego przemysłu aborcyjnego”, klinik in vitro, organizacji międzynarodowych lub innego antyludzkiego „przemysłu”, jak to już wśród obecnych parlamentarzystów bywało. (...)

Źródło: idziemy.com.pl, 26.07.2015 | fot. YouTube | Przeczytaj więcej wypowiedzi księdza Zielińskiego

***

Komentarz redakcji:

Nie chcemy rujnować spiskowej teorii dziejów, ale "karygodna ustawa" o leczeniu niepłodności ma poparcie znaczącej większości społeczeństwa, czego ksiądz w ogóle nie bierze pod uwagę - to co się według niego liczy to stanowisko biskupów. Pan Zieliński, który wcześniej pisał, że związki partnerskie doprowadzą do powszechnego homoseksualizmu (bo najwidoczniej orientacja zależy od ustawy), a pomyłka w zapłodnieniu in vitro to "cudzołóstwo na szkle", nie zawiódł. Z niecierpliwością czekamy na kolejne "zakulisowe" rozważania.7 komentarzy: Leave Your Comments

 1. O międzynarodowej organizacji i antyludzkim przemyśle opowiada członek kościoła katolickiego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No to Kopacz dołączyła do Nowickiej, która według KK od dawna jest na usługach przemysłu farmaceutycznego.

  Jak długo jeszcze pomówienia, oszczerstwa, insynuacje wobec prezydentów, premierów, marszałków Sejmu, Polek i Polaków, płynące z ust przedstawicieli KK nadal pozostaną bezkarne?
  Czy biskupi, Rydzyk, Oko i inni mogą mówić wszystko, co im ślina na język przyniesie?
  Czy w tym Kraju jest jakiś rząd, prokurator, który zauważy OBRAZĘ UCZUĆ NARODOEYCH?
  Czy tylko uczucia religijnych podlega ściganiu?
  Dlaczego brak symetrii w relacjach Państwo-Kościół Katolicki?
  Kiedy wreszcie otrząśniemy się z tego watykańskiego zniewolenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mogę zapytać o to samo . jak długo jeszcze różne palikmioty i inne nergale będą obrażać uczucia chrześcijan?
   kto i gdzie robił te badania?nie dotarł do tych,którym NFZ odmówił refundacji i skazał na śmierc!do tych co czekają w kolejkach kilkunastoletnich na zabiegi ratujące życie i jego jakość!nie ma zgody na in vitro z moich pieniędzy!jak ktoś chce skorzystać-niech płaci sam!

   Usuń
  2. Twój kościół od zarania zwalczał medycynę bo ingeruje w to co podobno na niebie zaplanowane, nawet środki znieczulające które teraz dostaniesz w każdym kiosku i uzasadnienie było że znieczulenie zaburza duszę. Jak masz być katolem to natychmiast wypisujesz się z NFZ, bo jak możesz się leczyć jak kler od zawsze medycynę zwalczał?. Co z wami katole obłudne najpierw zwalczacie a następnie rękami i nogami się pchacie do lekarza. Waszym lekarzem jest bozia, więc do niej chodzić na leczenie.

   Usuń
  3. Medycyna prawdziwym Szatanem Kościoła?


   Kościół nie zgadza się dziś na in vitro - twierdząc, że jest "sprzeczne z prawem naturalnym". Problem tylko w tym, że "sprzeczne z prawem naturalnym" były też kiedyś zdaniem Kościoła szczepienia, transfuzje krwi i transplantacje.

   http://www.pardon.pl/artykul/7430/medycyna_prawdziwym_szatanem_ko_cioza

   Usuń
 3. Zieliński i wszystko jasne, to wyjątkowy, pi pi pi, oops, w jego organizacji to norma.
  "Gwałtowny przechył koalicji PO-PSL w lewo rodzi wiele pytań" a przechył w prawo jaki zrobiła twoja mafia Zieliński od czasów Jezusa, nigdy nie doczekał się odpowiedzi - wasza wzajemna fascynacja Hitlerem i nazizmem, przerzuty zbrodniarzy do Ameryki Płd., popieranie przez Kremówkę zbrodniczych junt wojskowych, zbrodniarze ustasze - kiedy z tego się wytłumaczycie łotry? Tak łatwo szafujecie słowem lewak, PO i PSL i lewica, głupiej nie można pierdyknąć, hehehe, ale prawdziwym okazem lewaka był więc Jezus, bo przecież w swoich czasach był przeciwieństwem zamordystycznej klerykalnej konserwy. Oj Zieliński, posłuch znajdziesz jedynie u wyjątkowych miernot o IQ niższym niż temp. pokojowa. Fakt że takich u nas dostatek, a kk robi wszystko aby tak pozostało.

  OdpowiedzUsuń
 4. Głupi klecha .

  OdpowiedzUsuń