Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Tadeusz Bronakowski: Jesteśmy terroryzowani medialnie

Tadeusz Bronakowski
/ fot. 4lomza.pl
Rok 2014 | Tadeusz Bronakowski (biskup łomżyński):

Wmówiono wielu ludziom, że wiara i Boże przykazania są przestarzałe, że nie pasują do współczesności. Także w naszej Ojczyźnie powstaje dziś nowy ideologiczny front, front ateizmu, nienawiści wobec przykazań, wobec Boga i osób wierzących. Spotykamy się z medialnym terroryzmem, z poniżaniem i atakowaniem nauczania Kościoła (...)

Można powiedzieć, że we współczesnej Polsce zwolnienie grozi jedynie za odmowę zabójstwa nienarodzonego dziecka przez lekarza. Wojewoda uchyla uchwały samorządu, które zakazują aborcji w szpitalu. Nikt nie uchyla uchwał, które prowadzą do topienia polskiej przyszłości w alkoholu, zwłaszcza w morzu piwa, chociaż są one sprzeczne z obowiązującą ustawą o wychowaniu w trzeźwości (naszdziennik.pl, 30.07.2014).

1 komentarz: Leave Your Comments

  1. No to przestancie opowiadać bajki i pierdoły bo ten tekst pana Bronakowskiego jest skomleniem i żałosną wypociną.
    Trzeba ludziom dobitnie powiedziec, że kościół niczego dobrego nie naucza, wręcz przeciwnie, ty wy ciągle poniżacie i atakujecie nie myslących waszymi kategoriami. Taki tekst to czysta MANIPULACJA!!!!!!!
    Nie czepiajcie się Wojewody, bo to Osoba świecka a wam ponoć do polityki daleko ma być. Macie swoje miejsce w kruchtach, tam debatujcie o swoich zboczonych kolesiach, pomysłach i poglądach ale nie atakujcie mediów, one i tak za mało piszą o tym waszym "miłosierdziu".

    OdpowiedzUsuń