Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Rafał Trytek: Homoseksualiści gwałcą prawo naturalne. Miejmy nadzieję, że wrócimy do palenia ich na stosie

Rafał Trytek
fot. interwencja.polsat.pl
Rok 2008 | Rafał Trytek (ksiądz sedewakantysta, NIE JEST duchownym rzymskokatolickim):

Doszło do tego skandalu, że [ludzie uczestniczący w Marszu Równości - red.] przeszli pod kościół mariacki. Powinno się takich rzeczy zakazywać. Policja powinna chronić rynek przed marszem pedałów i innych zboczeńców, powinna być po naszej stronie (...) Słowo "pedał" jest bardzo odpowiednie, bo wystarczająco negatywnie określa to zboczone zjawisko (...)

Homoseksualiści gwałcą prawo naturalne, w Starym Testamencie, jeszcze w średniowieczu, ludzi o takich skłonnościach palono na stosach po prostu. Może to akurat nie na te czasy. Może powrócimy do tych wspaniałych czasów jeszcze i tych ludzi będzie się palić na stosach, miejmy nadzieję (...)

Nikt nie rodzi się homoseksualistą, to przypadłość z której można się wyleczyć (...) To straszna choroba, ale odpowiednia kuracja powinna wyleczyć takiego nieszczęśnika. To są z gruntu rzeczy ludzie nieszczęśliwi, prawda? (...) [Przyczyny orientacji homoseksualnej - red.] to kwestie bardzo różnorodne, ale często wychowanie, patologie i takie inne. Obecnie jest także moda. Tak naprawdę tylko kilka procent ludzi przejawia takie tendencje.

8 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Skoro nieszczęśliwi, to gdzie dla nich w odczuciu księdza, Boże Miłosierdzie?
  Ma ksiądz nadzieję , że wrócą stosy? Jest ksiądz młodym-współczesnym człowiekiem. O czym ksiądz w ogóle mówi? A nie pomyślał ksiądz o tym, że jeśli wróciłyby to mogłyby być dla Was, kapłanów? Przerażające myślenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. nprawo naturalne to prawo naturalne natolmiast wszelkie inne "prawa" lacznie z bosklimi ( stanowionymi prez jakiegokolwiek "boga" ) są prawami nadanymi ludności zamieszkujacej jakiś kawalek ziemi na której wyznaje się daną religię ... więc ksiądz myli pojecia ...a stosy - coż , znając kk ...wcale by mnie to nie zdziwiło, gdyby znowu zaploneły , w końcu religianci wszelkiej masci zawsze zwalczali oponentów

  OdpowiedzUsuń
 3. Uczciwe byłoby zwrócenie uwagi,że nie jest to ksiądz katolicki i nie przypisywanie jego poglądów kościołowi katolickiemu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dowiedziałam się tego już niestety po opublikowaniu wpisu, dlatego uzupełniłam go o podlinkowaną informację, że p. Trytek jest sedewakantystą. Czy uważa Pan/i, że jest to nadal zbyt mało czytelny komunikat?

   Usuń
 4. Jestem przerazona poziomem umyslowym tego osobnika.Moj kolega (z USA) WYRAZA SIE PO POLSKU LEPIEJ NIZ TEN......brak mi slow.... powiedzmy PAN .Kochani POLACY musicie COS z tym brakiem szacunku w stosunku do siebie samych ZROBIC.......bo niedlugo tego typu prostacy zaczna was palic na STOSACH!!!!!! CO ZA WSTYD!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Tylko dlatego ,ze ktos ma inna orjetacje seksualna, ten ledwo mowiacy po polsku pan ma zamiar PALIC LUDZI NA STOSACH???Skandaliczne!! Zapytajcie tego os obnika co sadzi o gwaltach przeprowadzanych na bezbronnych dzieciach ...ALBO o ich wlasnych dzieciach umieszczanych w sierocincach ktore prowadza "siostry zakonne?????? A CO Z UDZIALAMI W FABRYKACH PRODUKUJACYCH PREZERWATYWY.....NIE.????????? O TYM TEZ NIC NIE WIEDZA?????? A moze stosunki seksualne z.......KURCZAKAMI ALBO KALORYFERAMI W ZAKONACH...???????? NIE????? O TYM TEZ NIC NIE WIADOMO???? CZY ZA TEGO TYPU WYCZYNY NIKT NIGDY NIE POCIAGNIE ICH DO JAKIEJKOLWIEK ODPOWIEDZIALNOSCI? DAJMY TYM OSOBNIKOM WIECEJ WOLNOSCI , BO BRAK SEX-U totalnie odebral im zdrowy rozsadek........katolicki czy nie.....Szanujcie sie Polacy bo zycie jest taaaaaakie krotkie......czas najwyzszy aby zajac sie tego typu CZAROWNIKAMI jak ten pan BO JAK ..........UWAGA WIERZACY!!!! Nie dacie im DZIESIECINY TO I WAS SPALA NA STOSIE...........NAWET BOG WAM NIE POMOZE,............. WIECEJ TOLERANCJI NAM WSZYSTKIM ZYCZE

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaki arogant i snob. Nie pomyślał o tym , że nadejdzie czas gdzie geje mogą ich spalić na stosie? Nie pomyślał też, że co drugi stos będzie z jego kolesiami po fachu? Odrażający psychopata i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten socjopata, homofob dewiant umysłowy w roli księdza. Co za różnica, że nie KK? Oni się jeszcze hamują z taka ostentacją myśli i pragnień, ale sami przecież kiedyś te stosy już rozpalali! Cóż za "subtelna" tęsknota za inkwizycją.

  Fundamentalista religijny = śmierć w imię Boga.

  OdpowiedzUsuń