Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Henryk Hoser namawia ginekologów, by przeciwstawiali się woli kobiet - pacjentek

Bp Hoser Warszawa
Henryk Hoser
fot. razem.tv
Henryk Hoser (biskup warszawski) do ginekologów:

Państwo jesteście w centrum debaty bioetycznej, tych sprzecznych tendencji jakie są... (...)

Są dwie zasady. Pierwsza zasada to zasada bezwarunkowego szacunku dla życia ludzkiego [Hoserowi chodzi o to, by kobiety nie mogły przerwać niechcianej ciąży - także tej z gwałtu i zagrażającej życiu kobiety, której życie nie jest najwidoczniej warte ochrony]. Dopóki to życie istnieje, to należy je chronić i podtrzymywać, a nie skłaniać się ku aktom letalnym.

Druga zasada to zasada integralności organizmu (...) Wszystko co ingeruje w integralność i ją zaburza jest uważane za działanie niezgodne z tą dobrą etyką lekarską [Hoserowi chodzi o to, by lekarze zablokowali kobietom dostęp do antykoncepcji i zapłodnienia in vitro; "dobra etyka lekarska" to zasady oparte na aktualnej linii Watykanu - red.]. Te dwie zasady wystarczą, żeby konkretne sytuacje ocenić (...)

Będziemy poddawani coraz większej presji na naszą względną autonomię lekarską. Pierwszym podmiotem ograniczającym są nasi przełożeni. Druga rzecz to przenoszenie coraz większe praw i żądań z osoby lekarza na osobę pacjenta, który jest klientem (...) Klient musi być zadowolony, trzeba spełnić wszystkie jego życzenia. I są tacy lekarze usługowi (...) - jeśli są pieniądze, to wszystko zrobią (...) Tacy lekarze nie są godni zaufania. Trzeba mieć autorytet moralny (razem.tv, 19.12.2014).

Przeczytaj więcej wypowiedzi Henryka Hosera

***

Komentarz redakcji:

Przedstawiciel męskiej hierarchii religijnej namawia lekarzy, by nie respektowali woli kobiet - pacjentek. To kwintesencja ideologii watykańskiej opartej na rządach mężczyzn i dyskryminacji kobiet.

56 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Kobiety namawiają lekarzy, by przebadali psychiatrycznie psychopatę Hosera.

  OdpowiedzUsuń
 2. 21 wiek w europie.Polacy zarabiają jak w krajach trzeciego świata pracując więcej niż w innych krajach.Polskich rodzin z dwóch pensji nie stać na spokojne przezycie od 10 tego do 10 tego bez kombinowania.Dzieci wychodza kurtki i buty po rodzenstwie bo na nowe nie stac.Ludzie ubieraja sie w lumpeksach bo na sklep pensja jest za mała. Zakupy w sklepach ograniczaja sie do najtanszego jedzenia naładowanego chemią, dzieci o jogurcie czy jabłku pomarańczy czy bananie moga zapomniec.Gdy do tego dojdzie choroba człowiek myśli wykupić leki, zrobic opłaty czy kupić jedzenie.Ludzie sa zalatani, zmeczeni i maja dosyć. Nie pamietaja kiedy byli na wakacjach, kiedy widzieli góry czy morze.To sa prawdziwe problemy Polakow, Polskich rodzin.Nie tylko sex, dupa i polityka.Polski kościół interesuje tylko to co Polacy robia pod kołdrą .Niestety nie tylko na dupie swiat sie opiera.Kler z racji braku zmartwien i problemow bytowych szuka sobie coraz to nowych powodów do plecenia swoich mądrości ktore ani nie ogrzeja ani nie nakarmia narodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla twojej informacji przy Kościele działa największa organizacja charytatywna (Caritas). Kościół martwi się o człowieka na wielu polach, a tu jeszcze dochodzi bagatelizowana przez Ciebie ochrona życia, także tego poczętego. Dzisiaj ideologie lewicowe dążą do tego, by każdy obcował seksualnie z każdym, tylko nie tędy droga. Są choroby weneryczne,, gwałty, itd. (niedługo w Polsce zwiększy się ich ilość, ponieważ środowiska lewicowe usiłują wprowadzić seksualizację dzieci typu B, która z dziecka zrobi napalonego na wszystko co się rusza ogiera)Jest wiele problemów, które są poruszane, ale Wy ateiści i ateusze i tak rzucicie się na Kościół z byle czym i raczej nie prawdą.

   Usuń
  2. Anonimowy 19:58 - Tobie to dopiero przydałby się dobry lekarz...

   Usuń
  3. Zboczenia zawsze i od zawsze biorą się z rygoru do seksu, tam gdzie wysoki rygor tam zawsze wykwit zboczeń, ocalić może polaków edukacja seksualna bo działa profilaktycznie. Trzeba było do szkoły chodzić a nie łykać propagande czarnego stalina w sutannie. A ta instytucja bardzo nienawidzi prawdy, a tym bardziej się boi iż rodzice i dzieci będą świadomi, to nagle wyjdzie masa skandali kleru, bo pedofil manipuluje dziećmi i nawet rodzicami. W ideologii kleru nie chodzi o żadną ochrone życia tylko katowanie kobiet buraczku, znowu brak szkoły czyli biologii, jest to terror. Poza tym to kler jest aborderem bo zwalcza antykoncepcje, tym samym przy nielegalnej aborcji w polsce w podziemiu jest najwięcej aborcji niż w krajach europy, bo zwalczanie antykoncepcji, bo zwaczanie edukacji, a buraczki kult czarnego stalina z watykanu łykają jak bezmózgie zombie.

   Usuń
  4. Organizacja charytatywna caritas to banda złodziei i nierobów, działają pod płaszczykiem watykańskiego kleru. Są miłosierni jak nie wiem co. Panie Hoser, lekarz prawdziwy powinien panu michę oklepać za takie teksty. To jakaś paranoja, jest pan chory z urojenia. Najpierw trzeba ożenić się a potem o seksie pierdzielić. Wy jakoś macie zboczenie o seksie pierdzielić bo tylko wam to w łbach. Przyzwoity normalny lekarz szcza na takie teksty. Jakakolwiek organizacja powinna zablokować tego Hosera aby wypowiadał sie jako laik,yć więc pan Hoser niech skorzysta z usług psychiatry. Nikt nie ma prawa dyktować lekarzowi co ma robić.

   Usuń
 3. Ręce opadają,bezczelny stary pryk.Kler za bardzo się rozpanoszył i to jest nasza wina,myśmy im na przyzwolili.Żenada.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic dodać nic ująć,z jednego gów--a żeśmy się wyrwali a wpadli w drugie gówn--o.Komuna maiła wady i zalety,nie jestem zwolennikiem komuny.Jednak jesteśmy służalczym narodem,nie wszyscy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lekarz ma robić wszystko, do czego zobowiązuje go wykonywany zawód. Jeżeli komuś przeszkadzają w tym poglądy, to niech zmieni pracę. A klechy niech siedzą w kościołach, gdzie ich miejsce i nie wypowiadają się na tematy, w których ich "wiedza" ogranicza się do poglądu, że kobiety są gorszą wersja człowieka, bo tak stoi w starej książce z bajkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przysięgam na Apollina, lekarza, na Asklepiosa, Hygieę i Pahaceę, oraz na wszystkich bogów i boginie, biorąc ich za świadków, że wedle mej możności i zdolności będę dochowywał tej przysięgi i tego zobowiązania.
   Mistrza mego w tej sztuce będę szanował na równi z rodzicami, będę się dzielił z nim swem mieniem i na żądanie zaspokajał jego potrzeby; synów jego będę uważał za swych braci i będę uczył ich swej sztuki, gdyby zapragnęli się w niej kształcić, bez wynagrodzenia i żadnego zobowiązania z ich strony; prawideł, wykładów i całej pozostałej nauki będę udzielał swym synom, synom swego mistrza oraz uczniom, wpisanym i związanym prawem lekarskim, poza tym nikomu innemu.

   Będę stosował zabiegi lecznicze wedle mych możności i zdolności ku pożytkowi chorych, broniąc ich od uszczerbku i krzywdy.

   Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka na poronienie. W czystości i niewinności zachowam życie swoje i sztukę swoją.

   Do jakiegokolwiek wejdę domu, wejdę doń dla pożytku chorych, wolny od wszelkiej chęci krzywdzenia i szkodzenia, jako też wolny od pożądań zmysłowych, tak względem niewiast jak mężczyzn, względem wolnych i niewolników.

   Cokolwiek bym podczas leczenia czy poza nim w życiu ludzkim ujrzał czy usłyszał, czego nie należy rozgłaszać, będę mi Iczał, zachowując to w tajemnicy.

   Jeżeli dochowam tej przysięgi i nie złamię jej, obym osiągnął pomyślność w życiu i pełnieniu swej sztuki, ciesząc się uznaniem ludzi po wszystkie czasy; w razie jej przekroczenia i złamania niech mię los przeciwny dotknie.

   Jest to oryginalna przysięga Hipokratesa. Pokazuje swoją uniwersalność poprzez zwrócenie się do bogów starożytnej Grecji. Dlaczego ją publikuję? Ponieważ komuś tu się chyba pomylił zawód lekarza z płatnym mordercą. Życie ludzkie zaczyna się od zapłodnienia komórki jajowej przez plemnika i to życie już samo w sobie jest najwyższą wartością. Każdy ma prawo żyć, więc dlaczego odbiera się to prawo bezbronnym. Z drugiej strony nie ma obowiązku wychowania dziecka, więc kobieta bardziej okaże się człowiekiem pozostawiając takie dziecko w szpitalu, lub oddają do okna życia. Ciąża to nie choroba, a pacjent to nie klient, warto byście to zapamiętali.

   Usuń
  2. Żywe komórki rakowe i pasożyty też podlegają tej ochronie życia, czy stosujesz tę górnolotną i pustą zasadę tylko kiedy trzeba odebrać kobietom prawo do decyzji o własnym ciele na rzecz pozbawionego czucia i świadomości zarodka/embrionu? A może ich życie jest zwyczajnie nic niewarte, liczą się tylko ludzkie komórki rozrodcze?

   Usuń
  3. To mówisz że wierzysz w Zeusa?
   Lekarze nie przesięgają na hipokratesa baranku, tylko na konwencje genewską, dlatego że medycyna hipokratesa była nieingeracyjna, ludzi ktoś włócznią pokroił a to nie skalpel, więc hipokrates przed inderencją przestrzegał. Ale że nasza medycyna patroszy by wyleczyć to hipokrates nie obowiązuje, tylko PRZYSIĘGA GENEWSKA i na nią przesiegają lekarze ignorancie.

   Usuń
  4. Nie wierzę w Zeusa, i nie ma co porównywać komórek rakowych do embrionalnych. Komórki rakowe niosą śmierć, gdy embrionalne życie. Medycyna także uczy, że życie zaczyna się od zapłodnienia komórki jajowej przez plemnik. Swoją drogą ciekaw jestem, co być powiedział drogi rozmówco na taką właśnie postawę twojej mamy przed twoimi narodzinami. Lekarze nie przysięgają na Hipokratesa, ale na pochodną od Hipokratesa. W przysiędze Hipokratesa nie ma nic o ingerencji w ciało, ale o leczenie wedle możliwości, a ciąża nie jest chorobą. Naród który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości ignorancie

   Usuń
  5. W kwestii Hipokratesa :
   1. Usuwaniem ciąży w starożytności zajmowały się położne, nie lekarze. W przysiędze bynajmniej nie chodzi o ocenę etyczna tego zabiegu, tylko o rozgraniczenie kompetencji.
   2. Ze względu na brak odpowiednich środków, usuwanie ciąży było zabiegiem bardzo niebezpiecznym dla zdrowia kobiety. Dokonywało się najczęściej przez przyjecie środka poronnego, który był po prostu słaba trucizna.
   3. Specjalnie dla religijnych fanatyków : WSZYSCY autorzy starożytni twierdza, ze usuniecie płodu nie jest zabójstwem. Poganie i chrześcijanie są absolutnie zgodni w tej kwestii. Grzegorz z Nyssy (ojciec Kościoła) wprost stwierdził, ze "nie jest człowiekiem coś, co ma tylko możliwość by nim zostać". Co więcej, naukę o "życiu od poczęcia" Kościół wprowadził dopiero w 1869 roku. W oficjalnym nauczaniu KK przez cale wieki aborcja była grzechem, bo zazwyczaj szla w parze z cudzołóstwem, ale NIE BYŁA ZABÓJSTWEM.
   I kto tu jest ignorantem ?

   Usuń
  6. Lekarz nie przysięga zmanipulowana tępoto na hipokratesa ani żadnych pochodnych. Na przysięge genewską przysięga, gdyż ideologia jak katolicyzm nie ma żadnych standardów medycznych i przesięga zawiera stwierdzenie, że religią lekarz nie może się kierować. Gdyż według medycyny człowiek zaczyna się od powstania mózgu i dlatego na zachodzie jest aborcja legalna, bo aborcja nie jest morderstwem i nigdy nim nie była. Za to oszołomska religia wmawia bzdury by katować niewinnych ludzi i tacy medycy powinni tracić stanowiska, bo to nie nauka tylko prześladowanie wymysłami religijnymi pacjentów. Bo aborcja nie jest morderstwem, to tak jak zamykać ludzi do pierdla bo obcinają paznokcie, czyli komórki ciała. Takie absurdy to tylko tępy wsiór łyknie.

   Usuń
 6. Niech lepiej uważa z tym krytykowaniem ludzi, którzy dla pieniędzy zrobią wszystko, nie zasługują na zaufanie i są pozbawieni autorytetu moralnego - w końcu mówi o swoich kolegach.

  OdpowiedzUsuń
 7. A czyli znowu karetka po kogoś nie przyjedzie. Dlaczego się tak dzieje że co chwila mamy afery iż do szpitala dziecka nie przyjeli, umarł człowiek przed szpitalem itd. Bo kościół zaczął zachęcać by łamać prawa pacjenta w stosunku do kobiet, nagle się okazało, że kobietę można leceważyć, a jak lekarze zaczeli słuchać biskupów w stosunku do kobiet, to mechanizm lekceważenia ludzi zadziałał jak reakcja łańcuchowa, jak można odsyłać kobiety w ciąży by im badań ani pomocy odmówić to można i tak do wszystkich, bo tak im pokazano, tak zaczęto robić, bo nagle tak można, nie trzeba się pacjentem przejmować. Z pogardy do kobiet mechanizm stał się na porządku dziennym jakby " naturalny" . I teraz co chwila niusy że ludzie umierają odsyłani bo pacjenta odesłali. A wszystko przez to że kler ma problemy z celibatem i obsesje majtkowe z tego powodu, bo dewiant musi ryja do majtek wkadać ludziom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mylisz się w tym co piszesz. Lekarz postępujący wg. sumienia nie odmówi przyjęcia do szpitala człowieka chorego. Lekarz nie może olać pacjenta, a o kobietę w ciąży powinien się zatroszczyć. Mylisz pojęcia, lub celowo usiłujesz manipulować faktami.

   Usuń
  2. Nie, nie manipuluje, pojęcia nie masz jak koszmarnie są traktowane kobiety i ty myślisz że lekarz nagle do jakiegoś dziadunia wskoczy na normalne traktowanie pacjenta, jeśli już mu w krew weszło arbitralne traktowanie pacjentek . To że non stop są skandale że szpital olał pacjenta, wzieło się od zrobienia wyłomu w etyce do pacjentki.

   Usuń
  3. Prędzej bym się spodziewał tego u aborcjonisty, niż u lekarza z sumieniem. Znam wielu lekarzy i jakoś takich problemów u nich nie ma. Kogoś kto olewa pacjentów nie sposób nazwać lekarzem, tylko kimś, kto ma uprawnienia medyczne. Jak już wielokrotnie pisałem, zabiera się najważniejsze prawo każdego człowieka- prawo do życia, bo ktoś nie ma odwagi. Nie ma obowiązku, ze trzeba wychować dziecko, można zostawić je w szpitalu, lub w oknie życia. Aborcja niezależnie od tego co głosi Kościół jest morderstwem, nazwijmy to po imieniu

   Usuń
  4. Hitler zabronił aborcji, a jego dr. Mengele eksperymenty na ludziach robił bo to tylko mięcho. Taki typ lekarza- gestapowca to katolicy, którzy w imię wymysłów katują pacjentów. Stalin zabronił aborcji i medycyna karna sowiecka w imie ideologii dokonywała okropnych rzeczy, jak zamykanie na wariatków zdrowych i wmawianie im wszelkich złych rzeczy i takim typem jest NKWUDzista katolik, w imię bzdur bo aborcja nigdy nie była morderstwem, zwyrodnialcy katoliccy prześladują ludzi niewinnych, dlatego mamusia popełniła błąd że ciebie nie wyskrobała, bo zwyrodnialca by nie było.

   Usuń
  5. Hitler miał siebie za nadczłowieka, był fanatykiem własnego wyimaginowanego świata. Tak samo mogę określić aborcjonistów, którzy tworzące się nowe życie (nowego człowieka, dziecka) uznają jako zlepek komórek. Nie jest to jak ktoś tu określił jak obcinanie paznokci, czy leczenie pasożyta. Tu jest zabijanie człowieka, który jest w ciele przyszłej matki i po pewnym czasie wychodzi na świat. Ktoś, kto szanuje życie jest w stanie to zrozumieć, ale w końcu banda zidiociałych lewaków, którzy mają klapki nienawiści na oczach twierdzi, że wie lepiej. Najlepiej abortować wszystkie dzieci (bo wychowanie to przecież takie wielkie poświęcenie), zabijać wszystkich starców (bo trzeba się nimi opiekować, to nie przynosi korzyści), może lepiej jeszcze zabijac wszystkich kalekich, chorych, ułomnych. No tak, przecież to także zlepki komórek. Właśnie do tego dążycie. Tłuczecie poglądami autodestrukcyjnymi. I właśnie dlatego będę o walczył o każde życie niezależnie od tego, czy to nienarodzone dziecko, człowiek kaleki, chory, stary, czy o innych poglądach. Każdy ma prawo żyć i nikt nie ma prawa decydować o tym jak długo będzie żyła dana osoba. To własnie aborcjoniści bardziej przypominają Hitlera, czy stalina, bo domagają się segregacji ludzi jeszcze przed ich narodzinami.

   Usuń
  6. Jesteś jak Hitler fanatykiem który wmawia ludziom, że obcinanie paznokci to morderstwo, aby za pomocą takich bzdur ich katować. Medycyna ma jasne stanowisko człowiek jest od powstania mózgu, a on rozwija się od 3 miesiąca.
   W całej europie aborcja jest wyborem matki, bo to najlepsze rozwiązanie by dzieci w beczkach nie było, co kiedyś było powszechne z braku aborcji, bo nikt nie jest wstanie wyżywić gromady dzieci, aborcja to nie morderstwo, nawet w polsce żadnej matki nie skazano za aborcje, czyli co śmieciu, twierdzisz że morderstwo, jak kodeks karny dla matki nie przewiduje kary. Jesteś smierdzącym fanatykiem i jak Hitler czy Stalin na wymysłach chcesz prześladować ludzi i co twoja mordercza sekta pokazuje, że od wieków miliony wymordowała w imię wymyślonych bzdur i tak do tej pory, a idą tam tylko zbyrodnialcy niewyskrobańcy.

   Usuń
 8. Pilnuj klecho tego ,co masz w swoich gaciach a od mojej dooopy ... WON !!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Hoserowi chodzi o to, by kobiety nie mogły przerwać niechcianej ciąży - także tej z gwałtu i zagrażającej życiu kobiety, której życie nie jest najwidoczniej warte ochrony...

  Chore.. jeżeli ciąża zagraża życiu to jakim prawem Jakiś ksiądz ma czelność decydować o tym czy życie kobiety jest mniej ważne od innego życia którym jest płód... To kobieta powinna decydować o tym czy chce " oddać swoje życie" w zamian za nowe (dziecko).

  OdpowiedzUsuń
 10. Ło boże oddajcie tego Hosera do psychiatryka bo popieprzyło trgo faceta zupełnie. Natomiast pieski Hosera niech się nie wypowiadają bo dupsko mu liżą w imię czego?Ksiądz do kruchty a nie pod kołdrę. Jak Wy nie rozumiecie o co klerowi chodzi. Chca pokazać jacy dobrotliwi. Toz to najwięksi zboczeńcy. Nic poza seksem nie widzą. Onanizuja sie tylko bez przerwy seks i seks. Co to ich k..wa obchodzi co kobieta chce zrobić z niechcianą ciążą. Popierdoleńcy i zboczeńcy to na czele jest kler.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Basiu i tacy ludzie jak popier--lony Hoser chcą decydować jak mamy żyć.Ja pierdole,przepraszam za słownictwo.

   Usuń
  2. Witaj Mirku. No cóż, tak to jest, że jak bóg chce kogoś pokarać to najpierw mu rozum odbiera a potem po kawałku resztę. Jak widać Hoserowi niejedno już bóg zabrał.

   Pozdrawiam

   Usuń
 11. Basia

  A nich przydupasy kleru się wypowiadają, zauważ iż taki wrzucił tu przysięge hipokratesa, bo tak nimi różne frondy manipulują. Na hipokratesa nikt nie przysięga bo to była medycyna nieingerencyjna i to 2500 lat temu było mądre, sal operacyjnych nie było, kroili włóczniami i zabijali. Kleruś oczywiście chciałby aby hipokrates obowiązywał, ale medycy przesięgają na PRZYSIĘGA GENEWSKA, gdzie jak byk jest napisane, iż żadna religia czy też ideologia nie wpłynie na mój szacunek do pacjenta, bo jego dobro jest najważniejsze. Widzisz jak przygłupami manipulują z tym hipokratesem na którego nikt nie przysięga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Anonimowy, pieprzą trzy po trzy i myślą, że ktoś ich słucha. Cóż za zboczeńcy i ignoranci. Hipokrates to już bajka, odległa bajka. Ćóż się dziwisz wszak kler SREDNIOWIECZEM STOI.

   Usuń
  2. Basia
   Ważne jest dlaczego każdy lekarz przysięga że żadna ideologia czy religia nie wpłynie na jego szacunek do pacjenta, bo jego dobro jest najważniejsze. A chodźby dlatego;

   Katolicki doktor Tissot usuwający kobietom łechtaczki, rozpowszechniał pogląd, jakoby masturbacja i rozkosz seksualna, przyczyniała się do uszkodzenia łechtaczki i wywoływała szereg innych kobiecych problemów, Miały do nich należeć: bredzenie, histeria, nieuleczalną żółtaczkę oraz "wścieklizna macicy", która "pozbawią je [kobiety] skromności i rozumu, zamieniając w lubieżne bydlęta".

   Nic więc dziwnego, że XIX-wieczna praktyka ordynowania zabiegów chirurgicznych w celu uleczenia tak zwanych chorób kobiecych (które w rzeczywistości stanowiły wyłącznie przejaw kobiecej seksualności) nie ograniczyła się do usuwania łechtaczki i warg sromowych. Pod nóż poszły jajniki.

   "W samym roku 1855 przeprowadzono w Wielkiej Brytanii ponad dwieście operacji usunięcia jajników, przy czym umieralność pacjentek wyniosła blisko 50 procent. Usunięcie zdrowych jajników zalecano w przypadkach "masturbacji, skłonności erotycznych, zamartwiania się, zwykłej przewrotności oraz nieprzyzwoitego objadania się".

   W Stanach Zjednoczonych, Francji i Niemczech też praktykowano kastrację. Szaleństwo na punkcie usuwania części narządów płciowych pod przykrywką koniecznego zabiegu medycznego przybrało tak ogromne rozmiary, że w roku 1886 pewien lekarz stwierdził w jednym z pism brytyjskich: "wkrótce ciężko będzie znaleźć kobietę mającą wszystkie narządy płciowe". 

   Usuń
  3. Jak życie pokazuje, sami wykolejeńcy, zboczeńcy i ciągle to samo i ciągle wokół to średniowiecze. Zastanawiam sie, czy jest lekarstwo na klerykalna tępotę, ponieważ u nich każda wypowiedź jest nie z tej planety. Jak by mogli to samo dzisiaj nieposłusznym by robili , poniewaz opornych należy karać i tak jest do dzisiaj.Te ich argumenty, cytaty i inne dewiacyjne twierdzenia, przyprawiają mnie o płacz, oczywiście ze śmiechu. Ponieważ wszystkie tematy które poruszają, są oskarżające ludzi, nie wiem czy zdają sobie sprawę z tego, że sami sie do wszystkiego przyczyniają. Kler to potęga ciemnoty i głupoty,
   pan Hoser to dewiant i wątpię czy normalny lekarz na taką kukłę będzie reagował. Zawsze można zmienic zawód, a lekarz nie powinien dać sobą manipulować.

   Usuń
  4. Tak się zastanawiam gdzie był wtenczas Chazan i inni lekarze od katolickiego braku sumienia, bo tu nie chodzi o samą przysięge, ale mają lekarze wyjaśnione dlaczego religia i ideologia nie może być ponad pacjenta, mają wykazywane do czego w medycynie prowadzi ideologia. Dlatego brytyjczycy bardzo dobrze zrobili, gdyż masz obsesje religijną wypad z medycyny lub szlaban na specjalizacje, jeśli religia ci przeszkadza być lekarzem. Bo ważny jest pacjent i jego dobro, a nie czyjeś popaprane poglądy. Pacjent idzie o pomoc a nie po propagande, ale Chazan i inni to pewnie te osoby co za komuny donosząc zdobyły zawody, a w krew wchodzi cwaniactwo to i nowej władzy do pupy wchodzą.

   Usuń
  5. Tak, to prawda, teraz tak sie porobiło, że liżą dupska wszystkim, którzy mają czy dają możliwość poparcia. Ten pęd do kariery jest niebezpieczny i prowadzi do łaszenia sie na wszelkie obietnice, byle do przodu, byle szybciej, byle więcej.Dla mnie przysięga obojetnie jaka, pozostaje przysięgą. Jak lekarz nie ma sumienia to jemu nie po drodze z medycyną, powinien odejść. Dlatego kler, nie powinien mieć żadnego, ale to żadnego stanowiska na temat medycyny i manipulacja lekarzami powinna być karana. Dlatego twierdę, że Hoser to śmieć, manipulant i szatan w kiecy.
   Pozdrawiam

   Usuń
  6. I znów przypominam, że medycyna jest po to by leczyć. Ciąża nie jest chorobą, więc z jakiej racji lekarze mają wykonywać coś, co jest poza ich kompetencjami (maja tylko leczyć)

   Usuń
  7. Nie bedę się zniżać do Twojego poziomu, dla mnie lekarz to nie samo leczenie, to obowiązek dbania o dobro pacjentki. Mówisz o kompetencjach a zakresy są różne, więc jak nie wiesz o czym mówisz to nie wymyślaj kolejnych bajek.
   Ciąża nie jest chorobą, ale każdy ma prawo decydować co jest dla niego dobre czy nie. I żeby było jasne, lekarz odmawiający pomocy jakiejkolwiek bo mu sumienie nie pozwala, powinien odejść od zawodu i zająć się wetrrynarią, tam zwierzęta nie mają głosu a szkoda......bo zwierzątek też szkoda jak trafi na takiego papudraka i popaprańca.

   Usuń
  8. lekarz ratowania zdrowia i życia nie jest lekarzem. Lekarz nie odmawiający aborcji jest mordercą. Nazywajmy już rzeczy po imieniu. Lekarz jest po to by leczyć, a nie zbierać reklamacje, bo komuś się nie spodobało, że zaszedł w ciążę. Podejrzewam, że nie zniżyłbyś się do mojego poziomu, bo to raczej podniosłoby Cię 20 km do góry.

   Może to by wyglądało logicznie o czym piszesz, ale jest to po prostu zwykłym kłamstwem. Wielu lekarzy dba o pacjentów, wielu z sumieniem. Większe jest prawdopodobieństwo nie zadbania o pacjenta u lewackiego rzeźnika, który dokonuje aborcji. Pamiętaj też, że naród, który zabija swoje dzieci (także nienarodzone) jest narodem bez przyszłości.
   Sugeruję dalej słuchać Michnika, on jest Twoim guru w końcu

   Usuń
  9. @anonimowy
   przeczytaj z uwagą swój tekst, który wypadł jak chaotyczny bełkot. Coś próbujesz udowodnić rób to sumienniej. Gloryfikacja lekarzy typu Chazan to jakaś kpina. Może dotarłoby do ciebie, gdybyś był na miejscu tej kobiety obdarowanej chojnie swym "nieskazitelnym" katolickim sumieniem przez tego pseudo doktora. Pani Gronkiewicz wydała jedyną słuszną decyzję wywalając tego pseudo lekarza na zbity pysk. Może to innych oszołomów ostudzi.

   Usuń
  10. Tak, masz rację, nie po drodze nam, taka rozmowa. Z dwojga złego wolę mieć za guru Pana Michnika, jak być pieskiem Hosera obsikującym jego teren. Jeśli chodzi o pouczanie mnie, to ja już skończyłam 2 fakultety i potrafie odróżnić realia od imaginacji.
   A lekarz ma być lekarzem, normalnym człowiekiem a nie kukłą manipulowaną Hoserowymi zachciankami.

   Usuń
  11. Czyli według ciebie Hitler i Stalin to dobre ludzie byli, bo zakazywali aborcji jak twój kleruś, który ma na kącie miliony wymordowanych . Ciekawe że najbardziej ludobójcza religia jaką jest katolicyzm ciągle widzi mordowanie nie tam gdzie trzeba. Jakie taki katol ma sumienie że idzie do religii która ma krew na rękach milionów, taki który będzie jak Chazan torturował pacjentkę w imię wymysłów, a debile bez biologii i bez sumienia pierwsze do wmawiania bzdur i chłostania bzdurami niewinnych ludzi. Doktor Megele vel Chazan torturował pacjentkę i urodziła płód który w męczarniach umarł i doskonale widział że tak będzie, bo takie płody zawsze umierają. Zwykły śmierdzący gnój zbrodniczy Doktor Megele vel Chazan.

   Usuń
 12. Jakże zacnym aborcjonistom i innym tępogłowom uprzejmie przypominam, ze zdążyli się już urodzić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i co z tego? Naprawdę myślisz, że ten przestarzały argument na kimkolwiek jeszcze robi wrażenie?

   Usuń
  2. Myślisz, ze zrobiłby na tobie wrażenie, gdyby a takie prawa ileś lat temu walczyła twoja mama

   Usuń
  3. Akurat moja matka popiera prawo do aborcji. Co teraz?

   Usuń
  4. to aż dziw, że chodzisz po świecie, skoro to prawo popiera

   Usuń
  5. Dlatego jest normalnym człowiekiem, bo to matki był wybór, gdyby była zmuszona do urodzenia to by się nie troszczyła o dziecko i byłby kryminalistą, bo tak kończą dzieci niechciane.

   Usuń
  6. @Anonimowy 12:58 - Bo to mi się zapomina, że wy żyjecie w swoim własnym czarno-białym światku gdzie bycie za prawem do aborcji oznacza, że się nienawidzi dzieci, nigdy nie chce się ich mieć, nie umie się żadnego kochać, tylko się biega i skrobie, skrobie, skrobie na wszystkie strony...

   Nie znam się na psychiatrii, więc nie wiem jak się rozmawia z osobą cierpiącą na poważne urojenia, toteż pozostaje mi życzyć niemiłego dnia i się pożegnać.

   Usuń
  7. Nie rozmawia się z urojeniami bo rozmowa z urojeniami, zakotwicza głębiej chorobę w mózgu i nakręca chorego, ale to norma na psychiatryku. W momencie kiedy chorzy nazywają się religią trzeba komentować, czyli prostować bzdury, bo to chroni innych, choroby psychiczne też są zaraźliwe.

   Usuń
  8. Dla wszystkich, którzy korzystają tak chętnie z argumentu "pamiętaj urodziłeś /urodziłaś się" -nie prosiłam się o to... i gdybym miała wybór, w życiu bym nie chciała pryjść na tak pojebany świat.

   Usuń
 13. Pan Hoser ma widzę smykałkę do zarządzania czyimś życiem i prawami. Praktykę zdobywał w Rwandzie w czasach ludobójstwa Hutu nad Tutsi. Jakie byłoby miłe przenieść to na grunt polski. Rozpalić stosy i palić niewiernych. Ot taka sobie miła sercu duchownego misja. Po co trudzić się przekabacaniem lekarzy od razu taką babę na stos. Miła wizja co nie, panie Hoser?

  OdpowiedzUsuń
 14. witam wszystkie feminazistki i inne zlepki komórek. Może najpierw dlaczego tak piszę. Otóż stwierdzacie, że embriony, czy płód, to tylko zlepek komórek. idąc tym tokiem myślenie, zlepek komórek nie staje się nagle człowiekiem, tylko nadal tym zlepkiem komórek zostaje. Wasze stwierdzenie jest tak idiotyczne, jak tłumaczenie nacjonalistów niemieckich, ze to nie Niemcy a Naziści wywołali 2 wojnę światową. Przybyli nie wiadomo skąd do Niemiec i bum, mamy wojnę.

  Patrząc na waszą rządzę emerytur zapytam się skąd na nie weźmiecie w przyszłości, skoro tak chętnie dokonujecie aborcji. Niby głupie pytanie, ale fat jest taki, ze niż demograficzny jest właśnie przez aborcję i natykoncecje, którą tak zachwalacie.

  Droga bando egiostów, czy czujecie się zaspokojeni skrobaniem? Skoro tak, to gratuluję. Poziom potrzeb wręcz wszedł na najniższy poziom.Dla was liczy się tylko ta chwila, własna wygoda, i nic poza tym. Dochodzi do działań autodestrukcyjnych nie tylko siebie, ale i innych.

  Drodzy postępowcy i hedoniści. Wasze działania przypominają Starożytną Grecję, oraz Rzym. Pragnę zwrócić uwagę na to, że Rzym spłonął właśnie przez takiego cezara, jakiego w swoim zachowaniu hołubicie.

  Drodzy Genderyści. Człowieka określają chromosomy x i y. Nawet jeśli utniecie sobie przyrodzenie, będziecie się szprycować hormonami, to i tak nadal zachowacie swoja pierwotną płeć, która określa genetyka.

  Drodzy nienawistni ateiści. Klapki nienawiści do wszystkiego na oczach macie. Gdyby Watykan miał taki udział polityczny o jakim mówicie, to każdy kościół byłby placówką dyplomatyczną, a nie do tego Kościół Katolicki rządzi.

  Drogie feministki. Zapraszam do demonstracji pod meczetami. Tam pewnie takiej odwagi mieć nie będziecie, bo muzułmanie nie maja prawa miłości bliźniego

  drodzy czytelnicy. Przewiduję ból dupy za 3, 2, 1, ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, zapomniałeś wziąć dzisiaj swoje lekarstwa...
   Ale może to i lepiej - nieźle się uśmiałem jak przy czytaniu tych twoich nawiedzionych wypocin :D

   Usuń
 15. Idź do szkoły a nie będziesz ludzi tu bzdurami prześladował, tak jak wymysły Aryjskości są tyle warte co twoje bzdury o aborcji. Medycyna ma jasne stanowisko, człowiek zaczyna się od powstania mózgu, a mózg zaczyna powstawać od trzeciego miesiąca, wtenczas możemy mówić o odrębnym organiźmie. Według bredni kościoła powinniśmy karać za obcinanie paznokci i włosów bo to niszczenie komórek ciała. Tak jak Hitler wymyślił rasę Aryjską aby ludzi prześladować tak kler sobie wymyśla bzdury na temat aborcji aby ludzi prześladować, bo to jest zbrodnicza sekta z milionami mordów na koncie i od wieków katuje ludzi w imie wymysłów, a głupki bez szkoły łykają te brednie, by mogli wyżywać się na nic nie winnych ludziach, każdy katol to zwyrodnialec, trzeba takim być aby do kościoła chodzić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem medycyna ma jasne stanowisko- życie człowieka zaczyna się od zapłodnienia komórki jajowej przez plemnik

   zwyrodnialcem trzeba być, żeby takie bzdury jak tu umieszczasz pisać

   Usuń
  2. Nie, sama jestem lekarzem i doskonale wiem jak w kościele piorą idiotom mózgi, trzeba było do szkoły chodzić, to zbrodnicza sekta by ci głupot nie wmawiała, bo w NAUCE początek życie zaczyna się od powstania mózgu a kończy na śmierci mózgu, tym samym mózg powstaje od trzeciego miesiąca ciąży, wcześniej to tylko komórki ciała, jak włosy czy paznokcie, czy skóra która non stop obumiera. Propaganda kleru to nienawiść do kobiet, taka sama irracjonalna ideologia nienawiści jak Aryjska rasa Hitlera.
   Dlatego na zachodzie aborcja jest legalna, bo tam są normy medyczne, a nie oszołomskie.

   Usuń