Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Marek Jędraszewski: Antykoncepcja, sterylizacja i aborcja zaprzeczają ludzkiej wolności

Bp Jędraszewski Łódź
Marek Jędraszewski
fot. Marek Zakrzewski
Rok 2014 | Marek Jędraszewski (biskup łódzki):

Wielu ludzi, wielkich tego świata, pokłada ufność w pieniądzu, władzy, imperialnym wpływom. Wielu pod płaszczykiem troski o losy ekonomiczne państw sprzeciwia się ludzkiej godności i wolności, poprzez uznanie i dofinansowywanie programów antykoncepcyjnych, sterylizacji czy aborcji.

Tej świętej nocy dochodzi do nas przerażająca, śmiertelna cisza dzieci, którym nie dano się narodzić [Jędraszewskiemu chodzi o to, że kobiety przerywają niechciane ciąże - red.]. Co więcej, jest dzisiaj – także w Polsce – wielu ludzi, którzy na wszelki sposób z budzącym lęk uporem wołają, wręcz krzyczą, aby krąg tej ciszy stawał się coraz bardziej szeroki. Aby ta cisza objęła jak największą liczbę nie narodzonych (ekai.pl, 25.12.2014).

***

Komentarz redakcji:

Szkoda, że pan Jędraszewski nie może praktykować swojej wolności i godności rodząc co roku kolejne dziecko. Trzydzieścioro dzieci zapewniłoby mu wymarzony hałas i mniej czasu na wtrącanie się w cudze sprawy. Niestety jest tylko teoretykiem macierzyństwa, wybitnym specjalistą od narzucania nieludzkich ograniczeń ideologii watykańskiej płci przeciwnej. Decyzja o tym czy, kiedy, ile i w jakich odstępach mieć dzieci należy do kobiety, a nie pana biskupa. 

14 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Brawa dla Redakcji za komentarz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy ludzkiej wolności nie powinni zaznać księża np taki Jędraszewski. Po co żebrac, można by było iść do pracy, zarabiac uczciwie, w chwilach wolnych zajmowac się kościołem a jeszcze mógłby być 100% mężczyzną i nie biegać w kiecy. Wolność, czyli jak by sie tutaj nie narobić a zarobić jest w głowach kleru.
   Antykoncepcja, aborcja tak, jest potrzebna dla kobiet.
   Natomiast sterylizacja mózgu potrzebna jest klerowi.

   Usuń
 2. Zwyczajne prześladowanie kobiet.
  1. Odczłowieczanie do roli inkubatora.
  2. Kłamliwa propaganda że aborcja to morderstwo, nawet kodeks karny w polsce nie przewiduje za aborcje zrobioną przez kobietę kary. A stanowisko medyczne jest jasne, człowiek zaczyna się od powstania mózgu, czyli od 3 miesiąca ciąży i wtenczas mówimy o odrębnym organiźmie.
  3. Propaganda kleru jest dokładnie jak propaganda Aryjska, wymysł, pod który podpadają ci których z założenia nie lubimy a chcemy im zrobić kuku, i szerzymy nienawiść bo arysjkość to "czysta prawda" i kiedyś w kościołach wisiały portrety Żydów jak depczą ciało Chrystusa lub zjadają chrześcijańskie dzieci, co miało wywołać agresje do żydów. A obecnie sfałszowane zdjęcia płodów agresje do kobiet.
  4. Nienawiść do kobiet i ich mordowanie wzieło się z zaburzeń seksualnych kleru przez celibat, kler idzie w celibat i jak seryjni zabójcy mordujący kobiety bo grzeszne, z zaburzeń seksualnych kościół robi masakry kobiet.
  5. Już mamy ofiary tych zaburzeń kleru, w postaci dzieci w beczkach, co będzie narastać gdyż zakaz aborcji zawsze kończył się mordowaniem dzieci, w dwudziestoleciu tysiącami topiono w tzw Sławojce, bo kobieta nie miała żadnej kontroli nad własnym ciałem. Umierają młode dziewczyny, które z powodu wieku i komplikacji po prostu nie wytrzymują porodu. Mordercy osiągneli już swój cel.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkowicie się z tym zgadzam, kobietom zarzuca sie wprost morderstwo, jednak bezpośrednia przyczyna jak widać wynika z mordu w białych rękawiczkach przez watykanizację RZADOWĄ.
   To nasz Rząd pozwala na to, aby kler przyczepiał sie jak gówno do statku i mówił,cała naprzód płyniemy. To jest sterowanie, czyli manipulacja, tylko dlaczego Rząd na to zezwala? Ano dlatego, że za mało ludzi chodzi na wybory, potem zostają wybierani jak widać i nic to nie zmienia.

   Usuń
  2. Rząd jest bardziej konserwatywny od społeczeństwa, bo najgłupsza grupa społeczna najłatwiejsza do manipulowania i jak zawyje z nienawiści jak prosie ( ludzkie prosie) to i wierni zachwyceni i proboszcz każe głosować. Jak partie nie mają programu to szukają głupich wyborców i wszystko przesuwa się w katolickie bzdury, zaistnieje, katole zagłosują. Ich nie bardzo interesuje dobro polaków, raczej własna kariera. Ludzie też się boją, bo można stracić prace i taka dyrektorka szkoły jest bardziej katolicka niż jest. Jedyne co możemy zrobić to pisać i być odważnymi, gdy ktoś wyskoczy z katolicką nienawiścią do kobiet itd.. ale i media też takich ograniczają bo kler ma wielki wpływ, w polsce jest cenzura i autocenzura, wszystko tonie w hipokryzji. Nawet z wiki wykasowano co zrobił papież w Argentynie, bo on pozuje na luzaka, taki pijar by młodych nabrać na przyjazny kościół. Co można zrobić jak mamy polski femen a media boją się pokazywać, co robią radykalne feministki.

   Usuń
  3. Masz rację Anonimowy. Wola pokazywać tych skostniałych pierdzieli bo boja sie o posadki. Kler nigdy nie dorówna poziomem umysłowym przedszkolakowi. Dzieci mają intuicję i wiedzą, że coś z czarnymi nie tak jest. Co do Franka to wiem, że ratuje dupska purpuratom bo widzi co się dzieje. Obawiam się, że to też czysta manipulacja bo ja klerowi nigdy nie wierzyłam i nie zawierzę. Papież to też człowiek tylko z tytułem i nic więcej. Ja mam też swój tytuł, ale mam też i swój rozum i widzę co to za ścierwo jest.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  4. Zauważ że on gada i nic więcej ten Papież, a jego historia jest dokładnie odwrotna w stosunku do tego co mówi. Popierał huntę która mordowała w argentynie tysiące ludzi, protestowali ludzie przeciwko reżimowi i do tej pory rodziny nie mogą odnaleźć dzieci i rodziców, a Papież wspierał reżim, totalna konserwa, bo i zwalczał tak zwanych teologów wyzwolenia, czyli takich bardziej demokratycznych, a tu nagle gada jak ci co ich prześladował. Pijar bo po aferach pedofilnych kler z wielu miejsc znika. A jak pójdziesz zachwycona liberalizmem Papieża to nagle zakon i dyby. I co ciekawe ta biografia z wiki znikneła w ciągu kilku dni, mamy cenzurę jak za komuny, nieodpowiednie treści kasowano, fałszowano, zbrodnie zganiono na innych, ludzi co prawdę mówią się prześladuje, wyrzuca z pracy, zmienia dyrektorów teatrów na bardziej odpowiednich. Zamieniliśny komunizm na czarny komunizm.

   Usuń
 3. A już całkowitą bezczelnością jest chłostanie morderczą ideologią, ubezwłasnowolnienie do własnego ciała nazywać wolnością. Bo jakoś godność człowieka wypływa z wolności, czyli z wyboru za swoje życie, odebranie tego jest niewoleniem. Bezczelny kler.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zal ci twego zmarnowanego męskiego komponentu a roztkliwiasz się nad innymi. Chiński model prokreacyjny owocujący 1,3 mld. owieczek to wzór niedościgniony. Chrzciny, komunia, bierzmowanie, coroczna kolęda, taca + inne posługi. Żyć nie umierać!

  OdpowiedzUsuń
 5. Za kogo oni się uważają,że decydują jak mamy żyć ltd.Kler na mnie działa jak płachta na byka,trzeba być za przeproszeniem bezrozumnym,tępym człowiekiem żeby wysłuchiwać takie głupoty.Niech każdy się zastanowi dokąd kler prowadzi Polskę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Celibat i umiłowanie władzy powoduje, że tych mizoginów najbardziej interesuje wszystko, co związane z seksem i prokreacją. Kiedy wreszcie damy odpór tym wstrętnym zarozumialcom, pławiącym się w luksusach za nasze pieniądze i usiłujących nam mówić, jak żyć???

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy,jesteśmy za głupi(nie wszyscy) żeby się temu przeciwstawić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mirku, nie bądź takim pesymistą. Małymi kroczkami ale do przodu. Wystarczy, że przestanie się inwestowac w coś czego nie ma, ale kiedy mochery to zrozumieją?
   Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Witam,Basiu może się mylę ale to jest głęboko zakorzeniony pasożyt i mają poparcie rządzących i to jest właśnie problem.Zobaczymy,pozdrawiam i życzę miłego dnia.

   Usuń