Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Gdańsk sprzedał księdzu grunt z 98% zniżką. Ksiądz Stelmach sprzedał go za 100% wartości pod centrum handlowe

Ks. Eugeniusz Stelmach, Gdańsk
Eugeniusz Stelmach
fot. www.benedykta.diecezja.gda.pl
Rok 2015 | Gazeta.pl:

Parafia na gdańskim Ujeścisku kupiła od miasta działkę z 98-procentową bonifikatą. 

(...) - Ksiądz obiecywał, że powstanie tam dom spotkań ekumenicznych z funkcją przedszkola, hospicjum, dom parafialny, kaplica, amfiteatr, pomnik Edyty Stein czy plac zabaw - wymienia Antoni Pawlak, rzecznik prezydenta Gdańska.

(...) Próbowaliśmy porozmawiać z księdzem Stelmachem, dlaczego zamiast postawić na działce te właśnie obiekty, sprzedał grunty pod komercyjne centrum handlowe i sklepy? Niestety, ksiądz nie chciał z nami na ten temat rozmawiać (gazeta.pl, 15.01.2015)

***

Komentarz redakcji:

Ile jeszcze razy prezydenci miast nabiorą się na ten stary, księży przekręt? Można napisać do księdza Stelmacha i kulturalnie, acz stanowczo wyrazić opinię o jego oszukańczej, niemoralnej działalności: eugenio1@vp.pl

Np.17 komentarzy: Leave Your Comments

 1. No trochę dałoby się go wybronić, bo teraz klerykalna dulszczyzna krzyknie, iż w każdym stadzie biała owca, a one czarne przyzwoite. No właśnie czarne nie jest przyzwoite, ta instytucja kształtuje takich cwaniaków. Ten ksiądz zanim został przyjęty do stada czarnych owiec, pewnie był niewinną owieczką z błękitnymi oczkami, cnotliwość z niego po prostu biła, a jak za tą owieczkę wzieły się czarne, smoliste owce, z czarnymi oczami, pełnymi czarnej głębi. Nasza niewinna owieczka została moralnie przefarbowana i stała się przefarbowaną straszną owcą.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robercie.

   No i kolejny złodziej i oszust. W Szczecinie ten sam przekręt zrobili
   Mam dla Ciebie linka
   Pozdrawiam


   http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

   Usuń
  2. Co z tego, ta instytucja taśmowo takich produkuje, winna jest struktura kościoła, bo im więcej zamkniesz tym więcej kościół wyprodukuje, dlatego państwo trzeba zabezpieczyć przed całą tą instytucją, a nie pojedyńczymi księżmi, bo oni to tylko laleczki z taśmy tysiąca takich samych laleczek.

   http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201310/1381163915_hkybux_600.jpg

   Usuń
  3. Robercie cos nie działa link który podałeś, podaj jeszcze raz

   Usuń
  4. http://m.demotywatory.pl/4217957

   Chodzi o to zdjęcie.

   Usuń
  5. Już mam teraz się wyświetla. Kurczę co za ciemnota.

   Usuń
  6. To prawidłowość, pigułka po też ci podobno morduje niemowlaki, spirala też rozszarpuje, a prezerwatywa pałuje płody. Zakładasz prezerwatywę by zapałować płoda, zabił dziecko prezerwatywą, bo ją nałożył. Tylko że w świecie normalnym, to prezeska niedopuszcza do powstania zapłodnienia, pigułka i spirala niedopuszcza do zapłodnienia. Wygląda na to że w katolickim świecie wzrokiem się zapładniamy, a następnie bierzemy prezerwatywy i spirale by zabić. I to ci większość księży powie, bo cała ta instytucja jest wynaturzona, a nie pojedyńczy ksiądz, zamkniesz jednego, drugi zrobi to samo, powie to samo.

   Usuń
 2. Jak długo jeszcze będziemy tolerować takie sytuacje? Najwyższy czas, aby klechy zaczęły podlegać takim samym zasadom gospodarczym, podatkowym, finansowym jak wszyscy inni obywatele i przedsiębiorstwa w tym kraju.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego podpisz petycję.

   http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

   Usuń
 3. Podatek. Dopierniczyć taki podatek od niewłaściwego zagospodarowania terenu by się zesrał. Żadnej litości dla tych cwaniaków, sukienkowych oprawców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wynajmuję lokal od miasta, raz na pół roku zjawiają się urzędnicy i sprawdzają czy prowadzę zadeklarowaną działalność, więc są przepisy, tylko arogancki kler ma je w nosie, a że może to i ma.

   Usuń
 4. Sprawa dla prokuratury jak nic no ale gdyby prokuratura się tym zajęła to ksiądz stałby się " prześladowanym męczennikiem za wiarę" bo tak się w tym kraju określa przestępców w sutannach. Chory kraj!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdelegalizować Kościół Katolicki. To największa sekta świata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

   Usuń
 6. Utrzymanie sługusów watykańskich kosztuje,a w dodatku okradają nas w biały dzień.Mamy niedługo wybory,trzeba pokazać klerykalnym posłom gdzie ich miejsce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mirku, ciekawe stronki przesyłam nie tylko dla Ciebie do poczytania
   Pozdrawiam

   http://wyborcza.pl/0,141703.html

   http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105405,16817936,Apel_do_wladz_Rzeczypospolitej_Polskiej_w_sprawie.html


   Usuń
 7. ROK CZASU MIESZKAŁEM W PARAFII KSIĘDZA BIZNESMENA - KOSĆIÓŁ BYŁ W BUDOWIE , ALE KSIĄDZ MUSIAŁ MIASTU ZWRÓCIĆ TE 98% ZNIŻKI I BUDOWA TA STANĘLA W MIEJSCU!
  DWA DNI TEMU PO TRZECH LATACH OD TEGO CZASU JECHAŁEM OBOK KOŚCIOŁA - JEST JUŻ UKOŃCZNY I FUNKCJONUJE......
  CZERWONY KORSARZ Z GDAŃSKA
  www.fundacja-slawpol.eu

  OdpowiedzUsuń