Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Ksiądz katecheta zatrzymany za 'pokaż jak ciągniesz' na zajęciach z dziećmi

Rok 2015 | Gazeta.pl:

O sprawie zawiadomili policję rodzice 11-latków, którzy chodzą do podstawówki we wsi pod Jasieniem (koło Żar).

Uczniowie poskarżyli się, że ksiądz na lekcji religii rozpiął rozporek, włożył tam butelkę i powiedział: "Pokaż, jak ciągniesz".

W piątek tuż po godz. 17.30 został zatrzymany przez prokuratorów (gazeta.pl, 23.01.2015). 


***

Komentarz redakcji: 

Czy wiesz co się dzieje na katechezie w szkole Twojego dziecka?

6 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Nie raz to napisałem,wypierdzielić religię że szkół i problem mamy rozwiązany.

  OdpowiedzUsuń
 2. I tak mu nic nie zrobią,nie róbmy sobie jaj.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile jeszcze dzieci ma byc ofiarami księży pedofilów?
  Ile jest takich przypadków nie ujawnionych?
  Co mozna zrobić, aby usunąć religię ze szkół, w obliczu tak dużego zagrożenia?
  Czy rzecznik praw dziecka istnieje, oraz czy ktokolwiek robi cokolwiek w tej sprawie?
  Czy ktos jest w stanie odpowiedziec mi na te pytania?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nauczyciele mają przygotowanie pedagogiczne, ale jakiś tuman w rządzie, uznał że klerowi ono wyrasta samo, no i mamy konsekwencje afera za aferą, na wyścigi. Po drugie , jakiś tuman z dziewiętnastego wieku uznał, że jak wyprze kleruś seks to on zniknie, a wiadomo oddawna że zezboczeje, no i mamy konsekwencje. To tak jakby debili i zboczeńców wpuścili na porodówkę, inkubatory zniszczone, większość dzieci zgwałcona, świat katolicki w pełnym rozkwicie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robercie,
   Ja tylko czekam, kiedy wypuszcza tego zboczeńca który podobno żartował. Jestem tylko ciekawa, czy rodzice tych dzieci wyciągnęli już jakieś wnioski. Jestem przerażona ilością tych pedofilskich wyczynów i cały czas myśle o tym, jak te dzieci oddzielić od tej czarnej zdemoralizowanej zarazy.
   Wywalając tych pedofili ze szkół rząd zyskał by, czyli również my stracone miliardy an penerstwo kleru. Piszcie ludzie co można robic, żeby to klechowanie w szkole się skończyło, to tragedia dziecięca jest.

   Usuń
  2. Oddawna wiadomo że to zboczone przez celibat, weźmy naszych krzyżaków, skargi szły że zwiedzających malbork, pobożnyma żony gwałcili i psuli. Jak Watykan zakazał kobietom wchodzić do malborka, to dzieci zaczeli gwałcić, jak dzieciom zabronili wchodzić to zwierzęta zaczeli gwałcić, jak zabrano im zwierzęta, to ataki histerii, halucynaje, urojenia, ataki agresji, ataki wyginania ciała w łuk itd. Oni wiedzą że celibat produkuje zboczenia i zaburzenia, ale teraz stanowią wojsko jednomyślne, a przy żonach się wszystko zliberalizuje, więc dobro twania kleru ponad dobro dzieci.

   Usuń