Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Henryk Hoser: Kobiety mają wolny wybór, ale pigułka 'po' powinna być zakazana

Bp Henryk Hoser o antykoncepcji
Henryk Hoser
fot. PAP
Rok 2015 | Henryk Hoser (biskup warszawski):

Każdy człowiek może wybierać to, co jego wola chce natomiast to nie znaczy, że każdy wybór będzie akceptowany przez Kościół. (...)

[Pigułka "po" - red.] powinna być zakazana nie tylko ze względów, o których mówimy, etycznych, moralnych, ale powinna być przede wszystkim zakazana ze względów medycznych.

Proszę sobie wyobrazić, że środki antykoncepcyjne to są środki hormonalne. (...)

Źródło: rmf24.pl, 31.01.2015. | Przeczytaj więcej wypowiedzi Henryka Hosera

***

Komentarz redakcji:

Podsumowując: 1) Kobiety mają wolną wolę, ale antykoncepcja awaryjna powinna być nielegalna. Panowie biskupi nie potrafią przekonać katoliczek po dobroci, więc chcą, by watykańskie zasady egzekwowała władza świecka. 

2) Niechciana ciąża (z gwałtu lub innego niezabezpieczonego stosunku płciowego) i inne pigułki (np. te zażywane przez biskupów) nie mają żadnych skutków ubocznych. 

3) Z definicji głupiutkie kobietki nie zdają sobie sprawy, że antykoncepcja hormonalna opiera się na hormonach. Na szczęście panowie biskupi - władcy macic - wiedzą lepiej i ochronią niewiasty przed nimi samymi.

10 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Oprócz tych bredni Hoser jeszcze wypowiedział rasistowskie brednie, iż cywilizacja chrześcijańska białego człowieka jest zagrożona przez islam, proponuje wypowiedzi Brewika porównać z Hosera, a wtenczas trydno odróżnić co jest co i kto jest kto, więc jak tamten siedzi tego też posadzić bo wiadomo czym się kończy to coś na wolności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hoser

   - Dzisiaj podbój terytoriów dokonuje się w sposób pokojowy. Europa, ta biała chrześcijańska zginie, jeżeli się nic nie zmieni. Już jest ostatni dzwonek, ona przestanie istnieć, bo przekonaniem muzułmanów jest, że Europa będzie muzułmańska, będzie islamska i tak się stanie. Takie są matematyczne wyniki dynamiki demograficznej. Jeżeli ludność biała, europejska etnicznie zanika, bo się nie rozmnaża, bo nie ma dzieci, a ludność muzułmańska bardzo dba o swoją rozrodczość i bardzo ją ceni, no to będzie zwykłe zastąpienie jednej ludności przez drugą - powiedział abp Hoser.

   Brevik

   Ideologia Breivika została opisana w kompendium tekstów 2083 – A European Declaration of Independence (2083 – Europejska Deklaracja Niepodległości) i rozpowszechniona w dniu zamachów drogą elektroniczną przez samego autora. Wykłada on w niej swój światopogląd, który czerpie z kulturowego konserwatyzmu, ultranacjonalizmu, prawicowego populizmu, islamofobii, antyfeminizmu i rasizmu. Wyraża w niej również poparcie dla organizacji paramilitarnych, jak serbskie Skorpiony]. BREIVIK UZNAJE ISLAM I MARKSIZM KULTUROWY ZA GŁÓWNYCH WROGÓW I ARGUMENTUJE ZA BRUTALNĄ ROZPRAWĄ Z „EURABIĄ” I „MULTIKULTURALIZMEM” ORAZ ZA DEPORTACJĄ WSZYSTKICH MUZUŁMANÓW Z EUROPY (CO MIAŁOBY NASTĄPIĆ W ROKU 2083) W CELU URATOWANIA EUROPEJSKIEGO CHRZEŚCIJAŃSTWA. Breivik napisał, że głównym motywem dla zbrodni popełnionych 22 lipca było rozreklamowanie tego manifestu.

   Usuń
  2. W Polsce też są fanatycy religijni z IQ przeterminowanej musztardy tzw."Prawdziwi Polacy"itd. daj im broń,uświadom że będą bezkarni przed prawem stanowionym(wypowiedź rydzyka)a za swe czyny zgodnie z pismem świętym i klauzulą sumienia trafią do nieba i popatrz co będzie się działo.A breivik powinien dostać kulę w pier--ny łeb.

   Usuń
  3. Wiem że w polsce mamy identyczny fundamentalizm, dlatego jeśli nie chcemy utonąć w jednym lub drugim takim samym prymitywiźmie, to musimy tym bardziej propagować świeckie wartości. A kara śmierci to litość mój drogi. Ludzie nie boją się śmierci tylko cierpienia.

   Usuń
 2. Do kurny nędzy dlaczego klechy decydują za kobiety a w szczególności ten stary pryk.A gdzie nasi rządzący na modłach w kościele czy na przesłuchaniu u hierarchów kościelnych z wraz panią Kopacz,co ich to obchodzi niech zajmą się modleniem.Nie głosować na klerykalnych posłów w wyborach do sejmu 2015 r.bo obudzimy się w średniowieczu w XXI w.Polacy opamiętajcie się!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to co ich obchodzi, jak zboczeniec w sutannie nie włoży ryja kobiecie między nogi, to drgawek nerwicowych dostaje, rzuca nim po całej plebani, a tak drgawek dostaje między nogami bab, więc mniej nim trzesie i odgłos tupania, bo ja tak chce, mniej słyszalny.: :-)
   Tylko czy to przyzwoite? No nie bardzo przyzwoite, a nawet arcynieprzyzwoite, tak więc trzeba się bulwersować tą niemoralnością arcybiskupów, pouczać, iż jest coś takiego jak prywatność i niezgoda, że nie powinno gwałtem tak komuś ryja w między nogi, fuj. Zupełnie zdziczali ci biskupi i nie wychowani, a że dużo w polsce honoru już nie ma, to barany zamiat w pyska takiego biskupa trzasnąć, za takie gwałcenie prywatności intymnej, to wytrzeczają się jak głupki i udają że deszcz pada.

   Usuń
  2. Robert to jest nasza wina a szczególnie rządzących myśmy im na to przyzwolili a będzie jeszcze gorzej za bardzo się rozpanoszyli.Bliżej nam będzie do epoki średniowiecza niż XXI w.

   Usuń
  3. Za komuny buractwo z buciorami na salony wchodziło, za kleru to samo buractwo z buciorami do majtek się pcha.
   Buractwo jak widzimy nie ma pojęcia co to prywatność. Dlatego w tym starym kodeksie honorowym, taki burak za takie jazdy, w nie swoje matki, w ryja by dostawał i słusznie, za skandaliczne chamstwo, potoworne wulgarne zachowanie. Jest w tej starej etyce doza racji, chronicej prywatność osoby i gdyby tak cofnąć się do chociaż początku wieku i sprowadzić takiego arystokratę, to chyba by padł, jakby zobaczył rozszalałe buractwo, które co chwila z tym ryjem w ludzki gacie, sodomo i gomora, rozbestwone, pijane tym chamstewm i kochające siebie za to chamstwo. Teraz też to jest nieetyczne, ale jaka szkoda, że druga część ochrony prywatności nie jest egzekwowana kodeksu, walić odrazu w ryja, bo do takiego słowo kulturalne nie dociera, więc trzeba mu wykazać granice waląc w ryja, i moim zdaniem nadal nasi biskupi i ich fanatyki słowa kulturalnego nie rozumieją więccccc..... powinno działać jeszcze stare prawo bo nie udało się ich cywilizować aby to język kultury rozumiało. Naprawdę chciałbym zobaczyć faceta, który chlasze wylgarnego biskupa po pysku aby chamstwa przuczyć do normalnego zachowania.

   Usuń
 3. Trzeba być "wybitnie uzdolnionym", żeby zawrzeć taką ilość niewiedzy i chorej ideologii w zaledwie trzech zdaniach. Gratulacje, panie Hoser, osiągnął pan dno już jakiś czas temu, a teraz konsekwentnie zakopuje się pan w mule.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja za te trzy zdania gratuluje Tobie Anonimowy. To jest dopiero kwintesencja podsumowania wypowiedzi Hosera. Muł dla Hosera to za mało. poniżej bagna by się zdało.

   Usuń