Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Jasień. Policja sprawdza czy ksiądz katecheta zmuszał dzieci do symulowania seksu oralnego

Rok 2015 | Gazeta Lubuska:

Żarska policja ustala, czy ksiądz w jednej z miejscowości w gminie Jasień zmuszał dzieci do "określonych zachowań” podczas lekcji religii w szkole.

Jak mówią rodzice, ma chodzić o symulowanie seksu oralnego na butelce. Dochodzenie trwa. 

Do zdarzenia miało dojść przed kilkoma dniami. W szkole trwała lekcja religii. Ksiądz miał wyjąć butelkę z rozporka i kazać dziecku symulować seks oralny. Tak donoszą rodzice.

 Sprawa trafiła do prokuratury i na policję (gazetalubuska.pl, 21.01.2015).

***

Komentarz redakcji:

Policji i prokuraturze życzymy powodzenia w ustaleniu przebiegu wydarzeń. A rodzicom pragniemy przypomnieć, że nie muszą oddawać dzieci na eksterytorialną wobec MEN katechezę w szkole.

24 komentarze: Leave Your Comments

 1. No i to ma mózg, czy to napewno gatunek ludzki?
  Na poprzednim wątku piętnują antykoncepcje i promują wstrzemięźliwość, która to powoduje zaburzenia psychiczne z pedofilią włącznie i następnie ten wstrzemięźliwiec wkłada butelkę dzieciom do ust, a jego kolega pianę każe lizać z nóg. Czy nie można do sejmu złożyć wniosek aby ich oddać do zoo, bo raczej nie są homo sapiens czyli człowiek myślący, przecież to widać, że zachowań ludzkich nie przejawiają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Boże... chroń Polskę, a najbardziej dzieci i kobiety, przed seksualnymi zboczeńcami w sutannach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SZKOŁA PODSTAWOWA
   im. Aleksandra Fredry
   w Wicinie
   Adres:
   Wicina 15,
   68-320 Jasień,
   tel./fax (0-68)371-01-14
   e-mail: spwicina15@wp.pl
   • ks. Jan Krawczyk - religia,
   =============
   Dyrekcja szkoły na podany adres e.mail przyjmuje słowa ubolewania i modlitewne intencje.

   Usuń
 3. O prosze ks. Oko, EKSPERT wygłasił;

  Mordercy, według ks. Oko, mogą być zbawieni, jeśli zabijają…

  ... obliczu ostatniej masakry w Paryżu słowa księdza brzmią zdumiewająco. Ludzie, którzy przyszli na spotkanie, nie zgadzali się z duchownym.
  Tak kontrowersyjnej wypowiedzi ks. Dariusza Oko jeszcze nie było.

  Publiczność zaczęła protestować. Goście spotkania powoływali się na prawo naturalne, według którego na zabójstwo nie ma usprawiedliwienia i kazdy wie, że jest to złe. Ksiądz Oko obstawał jednak przy swoim. – Jest prawo naturalne, ale ludzie często bez swojej winy go nie dostrzegają, nie rozumieją. Albo nie są w stanie stosować. Jezus mówił, żebyśmy nie sądzili, abyśmy nie byli sądzeni.
  W obliczu ostatniej masakry w Paryżu, wypowiedź księdza jest zdumiewająca. Oznacza ona bowiem, że paryscy mordercy, jeśli tylko dotrzymali wiary swoim przekonaniom, otrzymają nagrodę.

  http://www.istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/ey4/mordercy-wedlug-ks-oko-moga-byc-zbawieni-jesli-zabijaja-w-zgodzie-z-sumieniem  Widzisz Basia rozwalenie łba ks.Oko jest dobre, sam tak uczy. Teraz mordowanie jest dobre.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, widzę Robercie. No co ja mam powiedzieć. Nigdy nie jestem za przelewaniem krwi, ale jak ksiadz Oko ma taką wolę, no to trza ją spełnić i mu przywalić z dwururki prosto w tą wredną mordę czy ryja. Jest tutaj też watek rydza czarnego, który twierdzi, że człowieka nie można kopnąć za to czerwonego tak.
   Natomiast sądzę dalej że czas rozpierniczyć ten cholerny konkordat i nie będzie się musiała lać krew, bo zginą niewinni ludzie, jak zwykle kosztem tych czarnych padalców.

   Usuń
  2. Już giną, ty myślisz że nienawiść kleru nie odbija się na homo, osoby prześladowane dostają skłonności samobójczych i w polsce z powodu prześladowania kleru się zabijają. Tak samo młode dziewczyny giną bo kazano rodzić nawet jak wiedziano że będą komplikacje. U nas panuje od tego katolicyzmu znieczulica i egocentryzm, ludzie się nie przejmują dopuki nie ich dupa. Już ktoś pisał że polacy nie mają sumienia odnośnie JP2 ksywa Breżniew, bo swoją obsesją antyprezerwatywową przyczynił się do tego że w Afryce tysiące umierają na Aidsa, a polacy wielbią , kogoś kto ma słusznie ksywę Breżniew i pytania czy wy nie macie sumienia? Dlatego mam takie podejście, dla mnie są warci rozwalenia łba aby inni mogli normalnie żyć. Już tak się obyłem z tą myślą że chyba nawet powieka by mi nie drgneła, poczuł bym ulgę że tego zła nie ma i satysfakcje bo zasłużyli.

   Usuń
  3. Prawda i zgadzam się z Tobą Robercie. Z racji różnych okoliczności wiem, że geje i nie tylko, bo lesbijki tak samo sa dyskryminowani. Niektórzy z nich korzystają z leków na depresję dzięki "życzliwym" pracodawcom czy sąsiadom. To jest haniebne, jak ktoś nie może być sobą. Ja rozumiem tych ludzi. Znam też 40 latka który nigdy nie powiedział i nie powie rodzicom że jest gejem bo ponoć by tego nie zaakceptowali.
   Natomiast kler sam się aż prosi żeby dostać po łbie bo ludzie już się gotują. Nikt nigdy chyba nie jest w stanie policzyć Robercie, ile oni mają ofiar na swoim sumieniu. Nie oceniam Cię źle bo wierzę, że każdy ma granicę wytrzymałości nerwowej ale wiesz ruszysz GÓWNO a odpowiesz za człowieka.
   Mojemu zdziwieniu nie ma końca, dlaczego tym Okiem prokurator się nie zajął jeszcze. Przecież podżega do zabijania. Gdyby jednak Basia czy inna osoba tak pieprzyła to psychiatryk albo prokurator byłby od razu.
   Na temat Breżniewa watykańskiego,wiem bardzo dużo, już moi rodzice bali sie wtedy, aby Polak nie został papieżem, no i stało się. Bali się, bo wiedzieli, że czarni się rozlezą wszędzie no i mieli rację. Mało, że Breżniew tyle szkód w świecie narobił, to jeszcze zasrali jego nazwą cały kraj. Zobacz, w każdym mieście czy wsi ,ulice, szkoły aleje, przedszkola, parki, ronda, place zabaw ,kurewsko drogie pomniki i chój wie co jeszcze to "im JPII".
   To jest przerażające i niebezpieczne, bo prowadzi to do normalnej watykanizacji. Dlatego na koniec dodam, że jak będziesz rozdupczał klera, to ja i mój mąż się przyłączymy solidarnie. Nigdy się nie schodzi do poziomu przeciwnika, ale są wyjątki.

   Usuń
  4. To stawianie pomików i nazw itd to stalinowski kult jednostki, bardzo kler jest podobny do czerwonych kapłanów. Tak jak ja kiedyś mieszkałem na Dzierżyńskiego to teraz jest JP2, z jednego zbrodnirza zmienili na drugiego zbrodniarza. Widzisz gdybym jak publicznie jak Oko wzywał do zbrodni to bym był niezrównoważony, nawet się zastanawiałem czy ta moja złość z łbami pourywać, nie ma dozy niezrównoważonego, jednak w przypadku kleru, który właściwie wojne nienawiści z nami prowadzi i wprowadził nam świat nienormalny, już nie można tego tak określić.

   Usuń
  5. Robercie, wiem że człowiek w złości różne rzeczy mówi. Też bym im nie tylko łby pourywała. Przecież my tutaj piszemy sobie o tendencjach danych sytuacji a nie o zemstach. Wszystko z nami ok, tylko jak życie pokazuje trzeba by coś zmienić, bardzo bym chciała jak inni coś zrobić, pomóc, ale nie mam możliwości. Masz rację u nas już wszystko jest kultem i tradycją a jakoś nie mają nasi ludzie z rządu ochoty ratyfikować ustawy przeciwko przemocy. Kierują sie tradycją a tak naprawde boją się klera, ale ja wierzę, że rządzącym rozum zwycięży i w końcu podpisza. Zobacz jak te swoje tradycje i to średniowiecze kultywują.

   Usuń
  6. Czyli twierdzisz że nasze przeklinanie jest wynikiem bezradności, bo nie ma obcji innej niż ochydna patologia w którą nas na siłę wciągają. A taki Oko to po prostu zimny morderca który chce mordów nie w reakcji obronnej ale władzy i nienawiści popartej mordami. Tylko że ten but kleru coraz mocniej nasze gardła przyciska, rechocząc z zadowolenia i my błędnie chcemy być ci kulturalni i tolerancyjni, powinniśmy złapać moim zdaniem za kamień i walnąc w ten rechocący łeb. Bo gdybyśmy rzucali się na niewinnych to jest to niezrównoważenie, patrz Oko, ale my jesteśmy pod butem coraz mocniej naciskanym, więc to raczej zrównoważona obrona, bo jakoś sądy kler nie ścigają.

   Usuń
  7. Przecież wiesz co rydz powiedział, że ich prawo nie obowiązuje. No to niech ich wypierdaczą do watykanu tam ich miejsce. No to może trzeba by nam pojechac do watykanu i tam narozrabiać twierdząc, że nas ich prawo nie obowiązuje.
   Bo widzisz oni byli cwani i tym konkordatem tak sie obwarowali a nasi głupi na to pozwolili. Zobacz co ta zaraza teraz wyprawia.
   Dlatego trzeba by jakos ten konkordat unieważnić tylko tak na spokojnie to sie nie obejdzie. Tak myslę Robercie jak zwykle zresztą, po co nam ten rząd który zamiast działać to się modli.

   Usuń
 4. I tak sprawa klechy będzie umorzona.Ja bym się z nim nie cackał,porządnie mordę bym mu obił (żadnych świadków) i po sprawie.A co rodzice że to zgłosili na policję, śmiechu warte to są święte krowy ich prawo nie obowiązuje. Zakaże mojemu dziecku uczęszczać na religie i po sprawie.Mam dwóch dorosłych synów,nie zmuszałem ich żeby uczęszczali na lekcje religii,bo nie chcieli.A rodzice teraz tyłkami trzęsą przed klerem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mirku, zobaczymy zaczekamy, Pewnie przerzucą na bardziej ciemną parafie, gdzie dzieci są mniej asertywne. Ale zaczekam cierpliwie. Prawdopodobnie gdybym miała możliwość zorganizowała bym gościowi mieszkańców tej wsi, aby mogła go po kolei w szambie tarzać.

   Usuń
  2. Kochana Basiu,jednak jesteśmy ciemnym społeczeństwem.Nie wszyscy,pozdrawiam.

   Usuń
  3. No Mirku, tylko ciemnota, czyli ludzie niedouczeni, starsi i nakłaniani do wiary przez rodzinę bo co rodzina powie, wierzy w te ich gusła. Ja naprawde znam ogrom ludzi którzy myślą jak my tutaj a to jest pocieszające. Wszyscy od dawna się bulwersują i mają dość.
   Pozdrawiam Cię Mirku.

   Usuń
 5. Nie wierzę. To chyba jakieś przekłamanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Valski, to nie jest przekłamanie.
   Masz poczytaj sobie, jak mało to moge wrzucić więcej

   http://www.eioba.pl/a/2p5e/koscielna-pedofilia-cz-1

   Usuń
 6. widzisz... a ja wierzę... I te straszne rzeczy, które tysiące tych zboków czyni dzieciom, działy się od dziesiątek lat, tylko informacji nie było...

  OdpowiedzUsuń
 7. Policja w Żarach
  Zalecam aby w sprawie tego konsekrowanego zboka Policja zbadała - nim uklęknie - czy to była faktycznie butelka czy może inne ciało nieobce księdzu i czy była użyta – chociażby ze względów higienicznych oczywiście - prezerwatywa czy już w ostateczności jakiś smoczek.
  Zbadajcie też z jakich to powodów relegowano tego neoprezbitera – z bożej łaski – z Głogowa 23 sierpnia 2013 roku.
  Mniemam, że służby operacyjne KPP Głogów coś o tym wiedzą.
  Z ewangelicznym pozdrowieniem

  OdpowiedzUsuń
 8. Zaprawdę Powiadam Wam Siostry i Bracia!
  Wystrzegajcie się uczonych w Piśmie rzymsko-katolickich faryzeuszy, tych konsekrowanych szamanów, agentów UB i SB, pedofilów i innej maści seksualnych dewiantów, społecznych pasożytów, świętobliwych oszustów i złodziei, którzy chętnie chodzą w długich szatach a nawet mundurach Wojska Polskiego, lubiących pozdrowienia na rynkach i pierwsze krzesła w świątyniach, oraz pierwsze miejsca na ucztach; którzy pasożytując pożerają renty i emerytury moherowych wdów i dla pozoru długo się modlą; tych spotka szczególnie surowy wyrok. [wg Marka Ewangelisty 12:38-40 ]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby tak sie stało. Amen.

   Usuń
  2. SZKOŁA PODSTAWOWA
   im. Aleksandra Fredry
   w Wicinie
   Adres:
   Wicina 15,
   68-320 Jasień,
   tel./fax (0-68)371-01-14
   e-mail: spwicina15@wp.pl
   • ks. Jan Krawczyk - religia,
   =============
   Dyrekcja szkoły na podany adres e.mail przyjmuje słowa ubolewania i modlitewne intencje.

   Usuń
 9. Pozdrawiam wszystkich którzy tak łatwo osoadzili księdza. Dzisiaj sąd uniewinnił go tym samym zostanie założona sprawa rodzicom o zniesławienie. Ja jestem jak najbardziej za. Wiem że jest bardzo dużo przypadków pedofilii i innych odchylow u księży i powinno się z tym skończyć ale nie można wrzucać wszystkich do jednego worka najpierw trzeba dokładnie przyjzec się sprawie a dopiero później wydawać werdykt. Zachęcam do samodzielnego myślenia a nie powtarzanie haseł podawanych nam przez gowniane media.

  OdpowiedzUsuń