Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Piotr Kieniewicz twierdzi, że kobiety po wpadce i zgwałcone powinny rodzić dla narodu

Ks. Piotr Kieniewicz KUL
Piotr Kieniewicz
fot. kul.pl
Rok 2015 | Piotr Kieniewicz (ksiądz z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego) o antykoncepcji awaryjnej:

Samo wprowadzenie tabletek „dzień po” bez recepty jest w moim przekonaniu skandaliczne. To element działań anty-populacyjnych, a więc uderzających w interes narodowy, w Polską rację stanu. Mamy w Polsce najniższy od lat przyrost naturalny, jeden z najniższych na świecie, zatem taka decyzja jest więc dla mnie niezrozumiała.

Zamiast polityki propopulacyjnej, prorodzinnej, podejmuje się decyzje służące wyłącznie zdemoralizowanemu sposobowi życia, w którym seks służy do zabawy, a dziecko, które może się począć, jest traktowane jako agresor, niechciany i niepożądany obiekt, który należy wyeliminować (pisownia oryginalna fronda.pl, 14.01.2015).

***

Komentarz redakcji:

Pan Kieniewicz zdaje się nie rozumieć, że kobiety są ludźmi, a odebranie im praw reprodukcyjnych nie skutkuje eksplozją przyrostu naturalnego. 

Np. po tym, jak konserwatywni posłowie namówieni przez biskupów zakazali przerywania ciąży w 1993 roku, przyrost naturalny w Polce nie zwiększył się, lecz przeciwnie: jest obecnie jednym z najniższych na świecie. 

Jeśli ksiądz Kieniewicz naprawdę chce zwiększyć przyrost naturalny w Polsce, to powinien porzucić celibat i znaleźć kobietę, która zechciałaby mieć z nim dziecko.

37 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Dal porównania stanowisko niemieckich biskupów:

  "W lutym 2013 roku odbyła się w niemieckim Kościele Katolickim dyskusja na temat stosowania środków antykoncepcyjnych po stosunku w przypadku ofiar gwałtów. 21 lutego 2013 kardynał Joachim Meisner oświadczył, że w przypadku gwałtu ofiara ma prawo wykorzystać wszystkie środki w obronie przed napastnikiem (także jego nasieniem) włączając w to antykoncepcją po stosunku. Obrona przed napastnikiem nie może spowodować zniszczenia zarodka, a decyzje o tym, czy dany specyfik ma w danym przypadku działanie tylko i wyłącznie antykoncepcyjne czy niedopuszczalne antynidacyjne podejmują lekarze i naukowcy. Oświadczenie kardynała Joachima Meisnera zostało nazwane "godnym naśladowania" przez watykańskiego Prezydenta Papieskiej Akademii Życia Mgr. Ignacio Carrasco de Paul"

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Antykoncepcja_postkoitalna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla umysłów polskich czarnych ta teoria niemieckich purpuratów jest zbyt mądra i racjonalna. Oni żyją w głębokim średniowieczu.

   Usuń
 2. O proszę dewiacja. Nauka kleru że tylko rozpłód to DEWIACJA. Zezwierzęcanie ludzi, bo to u zwierząt jest głównie rozpłód. U ludzi jest seks i rozpłód, bo długo człowiek wychowuje potomstwo, więc seks dała natura by był jedną z silnych lini spających rodziców przy potomstwie, tym samym katolicka wstrzemięźliwość ma tragiczne dla całego związku skutki. Ale księża na seksie znają się najlepiej. Po drugie jak kościół chce więcej porodów, to natychmiast IN Vitro kler reklamuje, bo przecież jego stanowisko na NIE, jest przeciw narodowe, by się nie rozmnażali .
  Po następne mam wątpliwości czy kobieta to jest człowiek bo od tego katolicyzmu....


  "Z pewnością bezkarny czuł się rolnik z podkrakowskiej wsi, który latami żonę gwałcił, a przy okazji tłukł. Kobieta dzwoniła na policję, ta nawet czasem przyjeżdżała. Zawsze z pogadanką, jak trudno dociec prawdy o przyczynach awantur domowych. Ofiara poprosiła w końcu o pomoc organizację... chroniącą prawa zwierząt. Bo złapała męża na tym, że gwałcił również ich kundla. I za to, nie za wymuszanie seksu na żonie, trafił w końcu do paki."

  OdpowiedzUsuń
 3. Ksiądz ma rację: seks to jest przyjemność i zabawa, należna każdemu.

  Macierzyństwo, rodzicielstwo to olbrzymia odpowiedzialność i obowiązek.
  Ksiądz nie odróżnia tych dwóch jakże różnych sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym tutaj dodała jeszcze, że jak klecha chce coś dobrego dla narodu zrobic, to niech sie w końcu zabierze za jakąś ciężką fizyczną pracę i ze swojego podatku, niech finansuje swoje bóstwo.
   Wtedy zboczone myśli odpłyną w dal a seks będzie ukojeniem, stary sfrustrowany pierdoło.

   Usuń
 4. 1. Załóżmy czysto hipotetycznie że należę do religii która zabrania RODZENIA DZIECI i nagle nie zabezpieczyłem się i potrzebuje moja dziewczyna takiej tabletki... i co teraz inna religia ma mi tego zabronić, to jest kompletny absurd!!! a czymże jest moja religia gorsza od katolicyzmu!

  2. Teraz co do samych katolików, przecież dobra katoliczka nie będzie uprawiać seksu przedmałżeńskiego, przecież dobra katoliczka będąca już w małżeństwie, stosować ŻADNEJ formy antykoncepcji nie będzie, tabletek po, tabletek poronnych, aborcji niczego nie może bo przecież jest katoliczką i wiara jej tego zabrania! więc mimo wszystko po jakiego grzyba kościół katolicki tak się miesza w sprawy antykoncepcji, chyba że po prostu nie wierzy w swoich wiernych, ale kościół przecież musi opierać się na wierze bo przecież głosi ową wiarę! :D a jeżeli nie wierzy w swoich wiernych to wychodzi na to że kościół katolicki jest czystym paradoksem.

  3. Po mimo tego że w Polsce jest większość katolików, chociaż nie tyle co podają statystyki zrobione przez kościół, jest też znaczna liczba ateistów i teistów innych wiar, gdzie antykoncepcja/tabletka po, nie uważają tego za nic złego i teraz taki ateista który nie wierzy w czyjąś wiarę ma przez nią cierpieć bo narzucono mu odgórnie że tabletki po, nie może kupić bez recepty, a recepty nikt nie chce wypisać. Czymże jest ta wiara że może narzucać każdemu swoją wolę, a każdy ma się do niej dostosować!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A od kiedy to katolicy słuchają tych bredni kleru na temat wstrzemięźliwości, ci co słuchają stają się poważnie zaburzeni;

   Co się dzieje z młodzieżą chowaną w ścisłej czystości seksualnej?

   Należy jednak zacząć od tego, że relatywnie nieduży odsetek pełnoletniej młodzieży powstrzymuje się od współżycia przedmałżeńskiego. Badania wielonarodowe pokazują, że zaledwie co piąta osoba stająca na ślubnym kobiercu nie współżyła seksualnie w formie coitalnej. Jednakże nie przeszkadza to nie uprawiającym stosunków aktywności w innych formach. Tak więc zaledwie 5% dorosłej populacji obywa się bez więzi seksualnej, przy czym przeważająca część tej grupy to osoby upośledzone umysłowe lub zaburzone psychicznie. Dzieje się tak dlatego, że zdecydowana większość młodzieży, niezależnie od stopnia zaangażowania religijnego wykształca odrębną od obowiązującej etykę seksualną, taką "na własny użytek", nie widząc w wielu formach seksualnych nic zdrożnego.


   W grupie chłopców obserwuje się nasilenie popędu seksualnego oraz występowanie masturbacji patologicznej (kompulsywno-nałogowej), będącej zastępczą formą rozładowania napięcia emocjonalnego, pustki i deprywacji. U dziewcząt popęd pozostaje zazwyczaj w stanie utajonym. W późnych dwudziestych latach życia pojawiają się w całej grupie typowe objawy zaburzenia osobowości typu schizoidalnego. Osoby te cechuje poważne ograniczenie lub zamknięcie się na intymne relacje osobowe i społeczne. Czasami jest to pustelnik, niezdolny do empatii, posiadający ograniczoną zdolność do przeżywania i wyrażania uczuć wyższych, często pozbawiony możliwości odczuwania przyjemności (anhedonia). Kontakty cechuje duża rezerwa i dystans. Potrzeby emocjonalne realizowane są często fantazjami i ucieczką w własny wymyślony w głowie świat. Niemal u wszystkich występuje obniżenie energii do działania, motywacji, nastroju, poczucia własnej wartości. U wielu pojawia się smutek. Innym typem osobowości, który się ukształtowuje to osobowość lękliwa, zwana inaczej osobowością unikającą. Charakteryzuje osoby, które z powodu odczuwanego napięcia, niepokoju, wstydu, niepewności unikają kontaktów spolecznych. Duża wrażliwość na krytykę i odrzucenie poważnie ogranicza aktywność społeczno-zawodową, w szczególności na polu nawiązywania związków damsko-męskich. W tym ostatnim wypadku, lęk może być tak silny, że nie dochodzi nawet do rozpoczęcia rozmowy. Najczęściej jednak, osoby te dość dobrze realizują się na płaszczyźnie zawodowo-koleżeńskiej, ale nie potrafią przełamać bariery w kierunku intymności.

   Bardzo często dochodzi także do zmiany postaw względem płci przeciwnej i ukształtowania się wadliwej wizji seksualności, która praktycznie zamyka drogę nie tylko do małżeństwa, ale nawet do zawiązania związku intymno-miłosnego. Wykszałcają się zachowania odrzucające płeć przeciwną, takie jak rażący nonkonformizm, celowy brak taktu, wypowiadanie krytycznych i negatywnych opinii o płci przeciwnej, cynizm, drwienie, lekceważenie i umniejszanie roli więzi, uczuć i aktywności scalających pary (zwłaszcza więzi seksualnej). Taka postawa krytykanctwa i negatywizmu odpycha zdecydowaną większość potencjalnych partnerów, pozbawiając te osoby nie tylko partnera życiowego, ale i grono przyjaciół, znajomych, zwłaszcza płci odmiennej. ....

   Usuń
 5. Gratulacje panu Kieniewiczowi za wypowiedź. Wobec powyższego mam nadzieję, że dwu a nawet trzech oprychów zerżnie żonę albo matkę pana Kieniewicza, ewentualnie córkę lub nawet dwie, o ile powyższy posiada, a nasienie owych spragnionych osiłków niech doprowadzi do zalążka w ich macicach, a niech nie waży się ów pajac Kieniewicz doprowadzić do aborcyji tychże, a niech powiją drojaczki lubo czworaczki na chwałę pajaca Kieniewicza !!! Alleluja !!! i do przodu mości osiłkowie z ujami na picze tychże dziewoji !!!. Amen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, niech one cierpią za jego głupotę. Genialny pomysł.

   Usuń
 6. Niedokończone myśli.... Z gratulacjami panu qsiędzowi Kieniewiczowi, zapomniałem o życzeniu, aby osiłkowie zerżnęli panu qsiędzu owe qaqo:) to brązowe oczko którym się wydala qsiężowskie wypociny. Alleluja i do przodu !!! Amen.

  OdpowiedzUsuń
 7. Najlepiej sztucznie inseminować. I przetrzymywać w klatkach.

  Co za buc. Jak ktoś tak bezwzględny może mienić się wyznawcą religii miłości.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak mówią potępia się grzech ale kocha grzesznika. Więc łączem potępiają tabletki po oraz aborcję a mnie te kurwy co zabijają dzieci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to udało ci się kiedyś prezerwatywą zabić dzieci, bo jakoś w realnym świecie to niemożliwe. A właśnie brak antykoncepcji powoduje później aborcje. Jak się ludzie zabezpieczają to nie skrobią, kler to aborter bo zwalcza " pasy bezpieczeństwa", czyli jak to ująłeś Kler to " kurwa" co zabija dzieci.

   Usuń
 9. Skoro pan ksiądz Kieniewicz chce zmuszać zgwałcone kobiety do rodzenia to ja mówię panu księdzu Kieniewiczu:
  Jesteś pan łajdak, drań, kanalia i zwyczajne bydlę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie sam jeden Kieniewicz jest jest fanem tak drastycznych poglądów. On wypowiedział się, kolejny raz, za wszystkich urzędników watykańskiego państwa i ochoczo im wtórującej kato-prawicy. Dla mnie żadna nowina, to nie wyskoczyło tak ad-hoc jaśnie panu qsiędzu. Oni uważają kobiety za inkubatory do rozrodu i powiększania swych owczarni. Takiej pogardy do drugiego człowieka można spodziewać się tylko po nich. Jest to chytrze przemyślany etap do kontroli nad człowiekiem, bo czymże innym jest władza nad ciałem i wolą drugiej osoby? To tęsknota do średniowieczych reguł narzuconych całym narodom, ogłupionym iluzją życia wiecznego. Marzy im się ponowne rozpalanie stosów i palenie ludzi. Wyraził te pragnienie, na tych łamach, jakiś klecha w kontescie palenia homoseksualistów.
   KK to wynaturzona, zbrodnicza organizacja typowo mafijna. Urzekli ludzi mową o miłości, miłosierdziu itp. szkoda jednak, że jedno mówią a co innego robią. Zastanawia mnie jedno: kto od kogo uczył się tej nienawiści do drugiego człowieka? Fundamentaliści islamscy od katolickich, czy odwrotnie? Analogie ich szaleństwa są namacalne i ogólnie znane.

   Usuń
  2. Chodzi o tego księdza?

   https://m.youtube.com/watch?v=tSdPojDhaYY   To katolicyzm zaraził islam fundamentalizmem, 200 lat katolickich krucjat, tolerancyjny islam stacza się do poziomu katolicyzmu. Kler jest najgorszy.

   Usuń
  3. Tak o tym typie myśałem! Cały czas powtarza, że homoseksualizm jest chorobą, którą trzeba leczyć. No leczyć to jego już raczej nie warto, ta degrengolada umysłowa jest już końcowym symptomem skretynienia umysłowego tego klechy. Zdałoby się powiedzieć: kończ waść, wstydu sobie oszczędź!

   Usuń
  4. Powinien być przymusowo izolowany na zakładzie psychiatryczny, bo mamy już nie fobie ale głęboką paranoje, czyli z łaciny obłęd, a paranoicy to zbrodniarze, patrz inkwizycja.

   Usuń
  5. Paranoja antysektowa podobnie jak paranoja polityczna jest złożonym zjawiskiem z pogranicza psychologii, antropologii, historii i oczywiście psychiatrii. Paranoja polityczna jest stosunkowo dobrze opisana w literaturze i raczej łatwa do zdiagnozowania. Paranoja antysektowa zasadniczo posiada podobne cechy jeśli chodzi o jej rozpoznawanie, jednak jej podłożem jest patologicznie wyznawany system wierzeń religijnych, który staje się pożywką dla typowych cech paranoika takich jak podejrzliwość, ksobność czy wrogość, dla stylu paranoicznych wypowiedzi i retoryki osobowości wojennej.

   Inkwizycja to zjawisko gorsze od faszyzmu ale jest typowym zjawiskiem paranoji antysektowej tak w literaturze jak i w działalności pseudoreligijnej polegającej na tworzeniu ośrodków antykultowych służących do zwalczania innowierców wyzywanych od heretyków czy sekciarzy. Inkwizycja chrześcijańska z jej wojnami krzyżowymi i paleniem milionów ludzi na stosach pochłonęła jakieś 200 milionów ofiar, ale liczba ta może być dużo większa, gdyż nie wszystkie dane zostały zachowane. To jest największy znany wytwór paranoji antysektowej, paranoji typowo religijnej, wytwór chorych ciężko umysłów.

   Interesującym jest to, że paranoik antysektowy, podobnie jak paranoik polityczny potrafi zarazić swoją chorobą tysiące innych osób zmuszając je do dokonywania pogromów na Żydach czy ludobójczego mordowania Indian. Jest to zjawisko psychozy udzielonej, chociaż niektórzy autorzy skłonni są uznać istnienie nie wykrytego jeszcze zarazka paranoji. Kaligula, Hitler, Pol Pot, Idi Amin to typowe przykłady paranoi politycznej spotykane w literaturze przedmiotu. Polityka zagraniczna w mentalności szukania wroga i robienia zimnej wojny jest paranoją polityczną, a wzajemna wrogość i 1000 lat prawie trwająca schizma pomiędzy katolikami i prawosławiem jest typowym, szkolnym wręcz obrazem długotrwałej paranoi antysektowej, gdzie braci i siostry w wierze uważa się za odszczepieńców, sekciarzy czy godnych pogardy heretyków.

   http://davidicke.pl/forum/sektofobia-jako-choroba-psychiczna-t6346.html

   Usuń
 10. A tak na marginesie...

  In vitro katooszłomom również nie pasuje, bo taki sposób zapłodnienia jest, w ich ocenie, niegodziwy. Ale gwałt się godzi, jak się okazuje!

  Gwałciciel dobry, in vitro buuuuu, a bo in vitro to kobieta decyduje, a w gwałcie wasz idol gwałciciel za kobiete, ups tak jak katolicy....


  Dziwne ? katolik to gwałciciel? A bo jak psychika narzuca innym widzimisie to jeśli seks to też psychika, to gwałcą ci którzy chcą mieć władzę, dlatego...

  Przejrzałem trochę tekstów postaci takich, jak św. Tomasz z Terlik i innych obrońców tzw. życia poczętego i co się okazało? Nikt z nich, nigdy, przenigdy nie napisał i nie powiedział złego słowa pod adresem gwałcicieli!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bo to sa Robercie ludzie, którzy na codzień używaja przemocy, czyli jawnego gwałtu, a to podobno ciężkim grzechem jest.
   Rączka rączkę zawsze myje.......

   Usuń
 11. po samym zdjeciu widać że lubi ministrantów brać, bo do kobiet to szacunku żadnego nie ma!!!!!!,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Psychika gwałciciela to psychika katolika bo;
   1. Narzuca innym swoje dogmat, nie szanuje ich jako osoby, władza daje mu rozkosz.
   2. Gwałciciel narzuca to co ma między nogami, nie liczy się z odczuciami drugiej osoby, władza daje mu rozkosz.
   3. Tak jesteśmy gwałceni w sferze społecznej i nie jest to dziwne że tak w sferze fizycznej gwałcą innych.
   4. Nie jest następnie to dziwne.......


   Szokujące słowa Rafała Ziemkiewicza.

   "No cóż, kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej, niech rzuci pierwszy kamień... Ale jak zakonnik to kara konieczna" - ten wpis Rafała Ziemkiewicza na Twitterze, interpretowany jako usprawiedliwianie gwałtu, wywołał burzę. W ten sposób publicysta odniósł się do sprawy trójmiejskiego zakonnika, który został wyrzucony z zakonu za łamanie ślubów posłuszeństwa oraz wykorzystanie seksualne nietrzeźwej 19-latki.

   Usuń
 12. Wystarczy przeczytać co na to biskupi niemieccy. To sie nazywa prawdziwa klasa. Wyraźnie zaznaczają, że to lekarze i naukowcy decydują o tym co dobre a co nie.
  Tutaj mamy niestety do czynienia z nadetym prostakiem, który bredzi swoje teksty, niby w imię dla dobra narodu. Dla dobra narod, takie osoby jak Kiniewicz, powinno sie usuwac z życia publicznego, albowiem jest to niezwykle porąbany człowiek, który nie majac rodziny, chce decydowac co jest dla narodu dobre. Dla Kiniewicza nie ważne jest dobro rodziny czy dziecka, ważne jest żeby maltretować te dzieci czy rodziny. Kobiety nie maja sumienia rodzić dzieci po to, aby nic im nie mogąc dać, więc niech sie ten pomyleniec zamknie, bo jego słowa sa jak papier toaletowy, długie, nudne i gówniane, pachnące sraczką.

  Jeszcze słowo na temat seksu.
  Kiniewicz nie wie, że oprócz prokreacji służy też do zabawy i nprzyjemności. No bo ja SEKS MA BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ.!!!!!
  Ogólnie reasumując, jestem ogromnie zniesmaczona tą wypowiedzią.
  Jest pan burak, cham, prostak, plus wszystkie nieeleganckie wyrażenia.
  Tak to jest, jak byle kto do koryta się dorwie to wszystkie pomyje łącznie z atramentem chce wyżreć.
  No cóż, dla Kiniewicza dobra rada.
  Niech szanowny klecha spojrzy co sie na świecie dzieje w imie religii i otepienia religijnego. dlatego twierdzę, że ŻADNA ALE TO ŻADNA religia w łapach oszołomów nie jest dobrem, jest złem.
  Zatem, jest pan gorszy od tych muzułmaninów, takim samym debilem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basia


   A czym się różnią, wielki raban mamy obecnie we Francji i fundalentalistami islamskimi, a kilka lat wstecz, no czym się różnią?

   "Nakręcony przez Martina Scorsese film Ostanie kuszenie Chrystusa stał się obiektem wielkich kontrowersji jako atakujący religijne uczucia chrześcijan. Obrazoburczy obraz wywołał różnorakie reakcje, w tym zasadnicze potępienia za strony przedstawicieli wielu chrześcijańskich kościołów, którzy uznali go za przekroczenie dopuszczalnych granic ekspresji artystycznej. Nie skończyło się jednak na potępieniach.

   W 1988 roku obrzucono koktajlami Mołotowa paryskie kino Saint Michel, w którym akurat pokazywano wspomniany film. W zamachu rannych zostało trzynaście osób, cztery stanęły w płomieniach i doznały ciężkich poparzeń, jedna była w stanie ciężkim. Był to tylko jeden z kilku terrorystycznych zamachów związany z projekcjami filmu Scorsese, które przeprowadzili chrześcijańscy fundamentaliści."

   Usuń
  2. No własnie Robercie, miałam tutaj na myśli to samo co Ty.
   Kurna chata tacy fundamentaliści, oszołomy to najwieksze zagrożenie, dlatego jestem jak najdalej od takich oszołomów bo strach pomysleć, dzisiaj takiemu palantowi tabletka zawadzi a jutro wprowadzć bedzie chciał zakaz bzykania co namietnie lubię.

   Usuń
  3. Basia
   Im chodzi o zakaz bzykania, bo antykoncepcja zabezpiecza przed aborcją, bo ludzie niedopuszczają do zapłodnienia, kler zwalcza, to tak jakby zabierał z narzędzia prezeskę, tym samym jest więcej aborcji, o płody walczą, czy o to że antykoncepcja daje seks....a wstrzęmieźliwość proponowana zabiera. Walczą by ludzie nie uprawiali seksu, ale wprost przecież nie powie co mu dolega przez celibat.

   Usuń
  4. E tam Robercie, czy kler kiedykolwiek coś sensownego powiedział? Zawsze szukaja kozła na którym sie opierają a potem dołączaja niby problem, który jest praktycznie ich problemem.
   Zobacz jakich oni debili z siebie robią w imie tego, aby tę garść ludzi co im została, postraszyć, zastraszyc, zionąć ciężkim grzechem itp.
   Ciężkim grzechem są oni sami, tak sie zeszmacili, że bardziej nie moga.
   Te ich perfidnie średniowieczne wypowiedzi, sa przykładem tego, że nie nadają sie do realnego świata normalnych ludzi.
   Ja tam dla klera proponuję BILOBIL, ponoć dobry na sklerozę, bo zapominają, że co innego głoszą a co innego czynia.
   Jak dla mnie to wielki świat nierobów i cwaniaków powstał i nasz rząd to tałatajstwo jeszcze utrzymuje.

   Usuń
  5. Dokładnie w zakazie anty i aborcji nic więcej się nie kryje jak zakaz seksu, bezczelny kaleka szantażuje aby wszyscy byli kalecy w tej materii.

   Usuń
  6. Jasne Robercie, jak widać normalnym ludziom zakaz seksu zwisa, trzeba byc jeleniem aby ich słuchać. Oni są jak psy gospodarza, sami nie zeżra a drugiemu nie dadzą.
   To tak jakby klerowi wmawiać, nie żryj tyle bo już wyglądasz jak wieprz, a oni i tak żrą dalej, wystarczy spojrzeć na ich tusze.

   Usuń
 13. ja już dawno mówiłam, aby księża i siostry zakonne zaczęli płodzić dzieci, zobaczcie ile by nam nowego pokolenia przybyło , no i wiedzieli by, co to znaczy mieć potomstwo, lle tp potrzeba wyrzeczeń, a tak, odklepią swoje modlitwy kilka razy na dzień i spokojna głowa

  OdpowiedzUsuń
 14. Napiszę wprost,kler traktuje nas polaków za przeproszeniem jak średniowieczne bydło.I teraz znowu będzie nagonka wokół tabletki "dzień po"Chorzy ludzie rządzą naszym krajem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie tak i raz portrety dzieci będą wywieszane przed kościołami, pałowane gestapowską prezerwatywą, bo w tym ichnim świecie prezeski duszą i pałują już całkiem pięcioletnie dzieci, piszące w łonie matki, a pigułki po, to robienie z dzieci homo i gendery, czyli mutanty będą się rodziły, bo to wbrew lewackiej propagandzie nie działa tylko czipuje dzieci, na odpowiednią lewackość i będą te dzieci zagryzały niewinnych katoli. A najgorsze że kobiety teraz będą od tej antykocepcji żydów rodziły, aby tradycji pozbawić polaków i spójności narodowej ;-)
   Czego my się ciekawego teraz nie dowiemy.

   Usuń
 15. Naród nie potrafi zabezpieczyć bytu tym dzieciom, które przyszły na świat jako dzieci niechciane, a które teraz wegetują w domach dziecka, a ten klecha chce, by kolejne przychodziły na świat?

  OdpowiedzUsuń
 16. Aniela: Żebyście się za bardzo nie zachwycali biskupami niemieckimi: owo postanowienie zostało wydane po ogromnym skandalu jaki zdarzył się w Kolonii. Policja zawiozła brutalnie zgwałconą po kolei do dwóch klinik, których właścicielem nie był kościół ,ale miał tam jakiś patronat i chyba przedstawicielstwo w radzie nadzorczej (coś w ten deseń). W obydwu odmówiono tej kobiecie pomocy, bo w Niemczech procedura w takich wypadkach przewiduje podanie tabletki po. W ogóle jej nie przyjęli.
  Po tym wydarzeniu kościół znalazł się pod takim pręgierzem, że nie miał wyjścia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniela, kurczę nie miałam pojęcia na skutek czego i co sie stało a tu wyszło szydło z worka. Wcale sie nie zachwycam, tylko pomyslałam, że są bardziej liberalni no i w końcu jak piszesz ustąpili. Natomiast u nas ciągle coś się dzieje, ale kompletnie nikt nie reaguje, nikt nie wyciąga wniosków.
   Dziękuję Tobie, że mnie oświeciłaś.

   Usuń