Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Gliwice. Ksiądz palił marihuanę z nastoletnimi ministrantami

ksiądz

Rok 2015 | Gazeta.pl:

Gliwiccy policjanci zatrzymali 26-letniego księdza jednej z miejscowych parafii oraz dwóch nastoletnich ministrantów. Cała trójka w samochodzie duchownego paliła marihuanę.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na obrzeżach Gliwic. (...)

Źródło: gazeta.pl, 24.02.2015 | Przeczytaj więcej o duchownych i dzieciach

***

Komentarz redakcji:

Czyżby dzieci podstępnie przylgnęły do wielebnego i wciągnęły go w palenie?

15 komentarzy: Leave Your Comments

 1. No nie wiem jak ocenić tego księdza, bo dość postępowy.
  Zresztą oni sprawiają non stop wrażenie naćpanych, bo takie bzdury wygadują że czy prawdy wiary czy prawdy trawy, no jakoś nie widzę różnicy. Może tylko w tym że religie im się miotają i taki ksiądz na ambonie podnosi wzrok, jakby boga u góry widział, i coś do niego chciał powiedzieć, a słyszymy...o kurde światła UFO, przyszli po nas nasi twórcy. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. E tam. "nastoletni", więc mogli mieć i 18+ lat. Wtedy żaden news, co z tego że jeden z ziomków palących zioło był akurat księdzem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To z tego, że wyłazi potem na ambonę i ględzi obłudnik przeciw paleniu zioła. Kk to podobno nie teatr, a klechy to nie aktorzy, bo aktor może sobie rano popalać, a wieczorem grać bogobojnego przeciwnika maryśki. A skąd wiesz, że nie mieli lat 14-15, a ten cwaniaczek rozwalał im psyche, bo na religii klepał o tym, jaka to rozwiązła i zaćpana jest Europa a jaki święty i bogobojny polski zaścianek, i że te gendery chcą zniszczyć polskie wartości. Zaraz potem, brał tych chłopaków i jechał z nimi jarać w krzakach. Super postawa, jak widać nic nie jest w stanie otworzyć oczów polskiemu ludowi, kler świadomie zrobił im kuku na muniu.

   Usuń
 3. Chwała policjantom! Być może poprzez swoje poczucie obowiązku w czasie służby uratowali wielebnego przed gwałtem? Ministranci są coraz bardziej wyrachowani w swoim postępowaniu. Przyjarany pasterz jest łatwiejszy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta, bo ta młodzież taka straszna, najpierw marycha, a następnie pigułka gwałtu, biedny ksiądz się budzi na jakieś orgii, przywiązany do kaloryfera i okazuje się że sprzedali go do niemieckiego burdelu dla homoseksualistów, a ostatnio to tak załatwili jednego że go na Dominikane sprzedali i nikt mu nie chce wierzyć że to mafia. Co te dzieci z tymi księżmi wyprawiają? :-)

   Usuń
 4. Klecha OKO powie że ci co palili z klechą marychę że to ateiści udających ministrantów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do Oko, znowu biega po mediach ze sraczką nienawiści bo dni ateizmu Nowicka zorganizowała...   http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,17474941,Ks__Oko_u_Olejnik__Do_najwiekszych_zbrodniarzy_w_dziejach.html

   Usuń
  2. Robert,co do fanatyka OKO to jest chory facet tacy ludzie żyją nienawiścią do drugiego człowieka.Jak twierdzą katolicy że Adolf był ateistą a nie był.Czytałem to i jestem zdziwiony idiotyzmem tego człowieka.

   Usuń
  3. Ależ wiemy kto kochał Hitlera, to już trudno sfałszować bo są filmy, zdjęcia, jak sobie razem z SS -menami balangi robili biskupi i nasz Wyszyński peany na temat Hitlera wypisywał. Ks. Oko nawet z mormona zrobi ateistę, a swoje pragnienie mordu, tak powszechne w kościele przypisze najczęściej ofarom, jak typowy sadysta psychopatyczny, który bije za to że pobita.

   Usuń
 5. Dlatego nie raz tutaj już pisałam, że czego to się trzeba najarać, żeby takie głupoty mówić. To, że księża ćpają, jarają i chleją na umór to już tradycja, co się nie zrobi dla tradycji bo przecież tradycja jest najważniejsza. Ale żeby dzieci w to wciągać, to już degeneracja na całego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jest nadzieja, bo to świadczy że księża są niewierzący, bo w czasach prohibicji w USA badania robili i im większa religijność tym mniej odlotów pijacko- narkotycznych, bo religia zapewnia podobny odlot. Im więcej pijusów tym mniejsza religijność bo alkohol zastępował odloty religijne, ale to stare badania, więc może i księża w polsce speed wspomagania potrzebują i religi i wódeczki i narkotyzowania, aby czuć spojrzenie oka boga i jego reniferów.:)

   Usuń
  2. Witam Basiu,kochaniutka masz rację że oni ćpają, piją i itd.Winni są nasi rządzący że nic w tym kierunku nie robią.Taki Klecha Oko obraża inaczej myślących ludzi np.ciebie i mnie a to dobrze nie wróży nam,pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 6. Witaj Mirku, ja tam we wróżby wierzę, raczej dobrze nam wróżą, tylko wystarczy przestać jak tutaj ktoś napisał, chodzic dawać i olewać, z czasem nieużywany organ sam zaniknie. Jest jeszcze taki wierszyk który pamiętam ze szkoły podstawowej.

  "Błogosławieni są Ci, którzy z religii zwiewają,
  albowiem Oni świeżego powietrza zażywają.
  Tak jak podstawą drzewa sa konary,
  tak podstawą religii są wagary"

  Nie przejmuj się klechą Oko, to jest psychopata, który to na co zasługuje odbierze w nadmiarze. Jak Ty to piszesz czasami, to będzie to zapewne gówno wielkości stodoły, albo wieżowca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację Basiu,już mi żona mówi przestań to czytać bo ja przez ciebie zwariuję.Tak żeśmy wdepnęli w gówno wielkości stodoły,jak to mówią ateiści są boscy.Wierszyk mi się podoba,życzę miłego wieczoru.

   Usuń