Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Henryk Hoser insynuuje, że Sejm przegłosował Konwencję antyprzemocową dla pieniędzy

Hoser biskup
Henryk Hoser
fot. PAP
Rok 2015 | Henryk Hoser (biskup warszawski) o Konwencji antyprzemocowej:

Czy przypadkiem jej ratyfikacja nie jest związana z obietnicą jakichś dotacji, które nasz kraj miałby otrzymać. Moje obawy są uzasadnione, bo coś takiego obserwowałem w krajach afrykańskich. W zamian za dotacje wymuszono na nich przyjęcie pewnych rozwiązań prawnych dotyczących na przykład antykoncepcji czy aborcji.

Źródło: rp.pl, 09.02.2015 | Przeczytaj więcej wypowiedzi Henryka Hosera

***

Komentarz redakcji:

89% społeczeństwa - w tym znakomita większość katoliczek i katolików - popiera Konwencję antyprzemocową. Tak, księże biskupie, wszyscy zostaliśmy przekupieni... 

Trafnie sytuację zdiagnozował jeden z komentatorów portalu NaTemat.pl (kliknij grafikę, żeby powiększyć):

10 komentarzy: Leave Your Comments

 1. "Kiedy pracowałem nad książką “Dzisiaj narysujemy śmierć” o ludobójstwie w Rwandzie, poprosiłem pana Hosera o spotkanie. Uważałem, że to konieczne, ponieważ w Rwandzie sporo o nim w słyszałem. Mówi się tam, że – jeszcze przed ludobójstwem - sprzyjał mianowaniu nacjonalistycznych biskupów Hutu, którzy nie zrobili nic, by zabijanie powstrzymać. Warto dodać, że w czasie, kiedy na zamówienie rządu Rwandy sprowadzano z Chin skrzynie pełne nowiutkich maczet, w komitecie centralnym jedynej partii, zasiadał arcybiskup Kigali. Był on też osobistym doradcą prezydenta. Biskupi wiedzieli o nadchodzącej apokalipsie. Wiedział Watykan. Wszyscy wiedzieli. I mino to, Kościół wciąż faworyzował Hutu, którzy szykowali masowe mordowanie Tutsi.

  Pan Hoser wyjechał z Rwandy kilka miesięcy przed rozpoczęciem rzezi i wrócił zaraz po, kiedy ziemia wciąż uginała się od miliona świeżych trupów. Mówi się tam o panu Hoserze, że pomagał wtedy ewakuować z Rwandy duchownych, którzy mieli niebawem być ścigani za popełnienie zbrodni.

  http://natemat.pl/65107,jakich-pytan-boi-sie-abp-henryk-hoser-sciana-milczenia-w-sprawie-duchownych-podczas-ludobojstwa-w-rwandzie

  https://konradjestwrwandzie.wordpress.com/2008/10/10/ksieza-w-czasach-ludobojstwa/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ręce opadają,powinniśmy wypowiedzieć haniebny konkordat dla dobra tego kraju. Dążą do tego żeby nasz kraj był spostrzegany ostatnim bastionem w Europie katolickiej ciemnoty.Powinna zainteresować się nim prokuratura.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaa....zanim jego zamkną to nas dawno wywiozą.....

   Czujesz, że potrzebujesz duchowej pomocy - nie zwlekaj. Zadzwoń, a szybko zawieziemy Cię do lekarza, którym jest Jezus Chrystus" - zachęcają kapłani z Pogotowia Duchowego.


   http://www.pogotowieduchowe.pl/

   Usuń
 3. To takie ludzkie - przypisywanie innym takich motywów działania, jakie kierują nami samymi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kościół gdyby chciał to mógłby zlikwidować głód na świecie i uczynić naszą planetę ekologiczną a także zapobiec wszelkim wojnom.Dlaczego wiec tak nie jest? Z prostej przyczyny.
  Jeśli każdy z nich w kościele katolickim ma praktycznie zapewnioną synekurę to jest, to jasne, dlaczego tak walczą o utrzymanie swojej pozycji. Utrzymywanie że znakomita wiekszość Polskiego społeczeństwa jest katolicka i tylko do tego ich potrzebuje, w połączeniu z konkordatem, dającym im uprzywilejowaną pozycję, praktycznie gwarantuje im stałe wpływy pieniężne. Zapewne cześć tych wpływów pieniężnych wędruje prosto do Watykanu. A to sa miliardy złotych, ktore nigdy nie będą wydane na poprawę bytu obywateli Polski. Kościół Rzymsko-Katolicki jest najbogatszą instytucją w świecie. Tak bogatą że nie jestesmy nawet w stanie ogarnąć myślą tego bogactwa. Kosciół Rzymsko-Katolicki ma inwestycje w największych korporacjach światowych. W tym koncernach olejowych, komunikacyjnych, farmaceutycznych i tak dalej. Do tego dochodzą zasoby złota i ziemi. Odpowiedź jest prosta i banalna.Kościół jest skorumpowany i pełen obiboków którzy nie chcą wykonywać nawet jednego dnia uczciwej pracy.
  Panie Hoser, dotacja którą ewentualnie Polska dostanie czy nie, jest PIKUSIEM w porównaniu z Wami. Najpierw proszę policzyć swoje pieniądze a potem czyjeś.Jeśli chodzi o dotacje finansowe ,to KK jest mistrzem w wyciąganiu pieniędzy z kieszeni polskich podatników.
  Jak widac jest pan kiepskim obserwatorem, tutaj jest Polska nie Rwanda.

  Jak zwykle z niezmienna prośbą o ochronę naszego Państwa a szczególnie naszych następnych pokoleń, proszę podpisujcie się.
  Dziękuję wszystkim za podpisy.

  http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coraz więcej ludzi ma dość i chyba twardo nie wpuszczają do domów, bo kler biednieje :-)

   http://c.wrzuta.pl/wi14326/939c6f9f00213317510fa955/4

   Usuń
  2. Witam,Basiu dopóki rządzą klerykalni posłowie z wraz rządzącymi o zmianach możemy tylko pomarzyć.Ile zebrała WOŚP w latach 1993-2013: 579 mln zł .Ile kosztowały lekcje religii w roku szkolnym 2012/13: 1132 mln zł.A watykan to największa mafijna organizacja przestępcza. Żeśmy wdepnęli w gó-- no wielkości stodoły,pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  3. Tak Mirku, Orkiestra zebrała 600 MILIONÓW i nie byłoby hałasu, gdyby to poszło na jakieś świątynie. Kler czuje w powietrzu zapach pieniędzy dlatego podpytuja o ewentualne dotacje, pewnie im jak zwykle na coś tam brakuje. Nie po chrześcijańsku jest komuś wypominać jak się panu Hoserowi o aferze Banku Watykańskiego zapomniało.Zatem Mirku poprośmy jakiegoś eksperta co nam tutaj te wiadomości Bankowe odświeży.

   Usuń
  4. Jakoś nie ma chętnych, to ja to zrobię, nie trzeba być "ekspertem"

   http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/afera-w-watykanskim-banku-dyrektor-i-wicedyrektor-odchodza,336785.html

   Usuń
  5. Jeszcze jeden artykuł, który podkreśla fakt prania brudnych pieniędzy.

   http://racjapolskiejlewicy.pl/bank-watykanski-pieniadze-pana-boga/2606

   Usuń