Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Henryk Zieliński: Pomyłkowe in vitro to cudzołóstwo na szkle

ksiądz Zieliński Henryk Idziemy
Henryk Zieliński
fot. diecezja.waw.pl
Rok 2015 | Henryk Zieliński (ksiądz):

(...) Zarówno kobieta, której podczas zabiegu opłaconego przez Ministerstwo Zdrowia wszczepiono obcy zarodek, jak i samo dziecko, którego choroba jest skutkiem pomylenia komórek, mają prawo skarżyć teraz ministra i domagać się bardzo wysokich odszkodowań. Nie bez szans na wygraną jest również ojciec dziecka, którego nasieniem zapłodniono bez jego zgody komórkę jakiejś obcej kobiety. Wrobiono go w cudzołóstwo na szkle. Za skutki pozaprawnych działań minister powinien zapłacić z własnego majątku, fundując odszkodowania i alimenty..

(...) Zabawa ministra Arłukowicza w dawcę życia i śmierci kosztuje nas dużo.

(...) O co w tym chodzi, jeśli nie o ideologię? Przecież nie o poprawę zdrowia Polaków, bo nieliczne nagłośnione przypadki ciężkich upośledzeń dzieci poczętych z in vitro są tylko zwiastunem konsekwencji, które w całej populacji mogą się objawiać przez pokolenia, przed czym ostrzega wielu genetyków i lekarzy. (...)

Źródło: idziemy.com.pl, 13.02.2015 | Przeczytaj więcej wypowiedzi księdza Henryka Zielińskiego

***

Komentarz redakcji:

Urzędnicy Kościoła rzymskokatolickiego lubią używać słowa "eugenika", by doprowadzić do zakazu przerywania ciąży z powodu ciężkiego i nieodwracalnego uszkodzenia płodu. Tymczasem krytyka zapłodnienia in vitro przez księdza Zielińskiego ma właśnie charakter eugeniczny. Naukowcy stwierdzili, że dzieci urodzone w wyniku zapłodnienia in vitro nieco częściej są obarczone wadami, ale wynika to nie z samej metody zapłodnienia, lecz stanu zdrowia rodziców, którzy mieli trudności w zajściu w ciążę. 

W szpitalach które nie przestrzegają procedur dzieje się wiele rzeczy, które nie powinny się wydarzyć. Kilka lat temu głośny był przypadek zamiany niemowląt w szpitalu; potem dzieci wychowały się w nie swoich (biologicznie) rodzinach. Czy to znaczy, że trzeba zakazać kobietom rodzenia w szpitalach, skoro ksiądz chce zakazać in vitro na podstawie pomyłki? Ile niemowląt urodzonych w wyniku naturalnego zapłodnienia zamieniono w szpitalu i nigdy nie wyszło to na jaw?

Pomyłka przy in vitro jest dla Zielińskiego tylko pretekstem, bo samą metodę nazywa "zabawą w dawanie życia i śmierci", co jego koledzy po fachu określają też "zabawą w Boga". Tymczasem cała medycyna jako taka kręci się wokół życia i śmierci. Równie dobrze można powiedzieć, że taką zabawą jest ratująca życie operacja wszczepienia bajpasów, czy nawet zażywanie witamin. Czy to znaczy że przeciwni "zabawom" księża i biskupi zrezygnują z opieki medycznej? Wątpliwe. Póki co, bezradni w przekonywaniu katoliczek i katolików do swojej doktryny, będą chcieli wpisać jej nakazy i zakazy do prawa Państwa polskiego.

10 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Kościół Katolicki prowadzi ciągłą i uporczywą kampanię anty społeczną. Głos zabierają na przemian biskupi, katoliccy publicyści, Radio Maryja, Telewizja Trwam, prawicowi publicyści i o zgrozo, parlamentarzyści.
  Używane argumenty, sposób wyrażania opinii, wreszcie płynące z ambon oszczerstwa są poniżej krytyki.
  Biskupi, powtarzając po wielokroć swoje apele, ataki, "rżnąc przy tym głupa" (wypowiadając opinie nie zgodne z medycyną, z wiedzą) liczą na zmęczenie, znudzenie i zobojętnienie społeczeństwa. Ta metoda była skutecznie użyta w latach 1991-93, przy dyskusji ustawy o aborcji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rany nawet w zapłodnieniu na szkle oni widzą orgie seksualne, zdrady, cudzołożenia, jedna wielka kopulacja, to są poważne przechyły, a nawet odchyły psychiczne sutannowych. To jest zwalczanie leczenia, osoby bezpłodne są chore i procedury medyczne pomagają im pomóc jak choremu na płuca czy żołądek. To jest odbieranie prawa do leczenia , równie dobrze można wrzodowców żołądka przestać leczyć, bo wrzody jeszcze im się z homoseksualizmem skojarzą. Niestety niektórych trzeba leczyć przymusiwo bo są choroby psychiczne, które dla otoczenia i samego delikwenta są szkodliwe i takimi pacjentami powinni być księża.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robercie bo taka gadka, skierowana jest nie dla tak racjonalnie myślących ludzi jak my, tylko do oczadzonej kadzidłami już chyba tylko garstki katolików z ciemnej zarośniętej wsi, gdzie ludzie maja mniejszy dostęp do mediów. Normalnie myslący człowiek, wie, ale teraz to już właściwie jest pewne, że watykan i rządzący RP zafundowali nam desant dewiantów, którzy tylko zamiast religii, uporczywie interesują się naszymi majtkami, mają psychozę seksu i destrukcyjnie działaja na Polskę.

   Jak zwykle z niezmienna prośbą o ochronę naszego Państwa a szczególnie naszych następnych pokoleń, proszę podpisujcie się.
   Dziękuję wszystkim za podpisy.

   http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

   Usuń
 3. O to nowość,jednak za błędy pojedynczych osób może odpowiadać instytucja ich zatrudniająca,ba nawet nie bezpośrednio ich a jedynie nadzorująca ich działalność,czy teraz KK da przykład i wypłaci odszkodowania ofiarom księży pedofilów i tych,którzy wykorzystali kobiety i zostawili je z małymi dziećmi?

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie, skoro tak, to odszkodowania dla ofiar waszych pedofilów, już to widzę. Uwielbiam te ich nonsensy - cudzołóstwo na szkle. Wady dzieci z in vitro, zamiana, bo przecież nie było nigdy przypadku zamiany dzieci w szpitalu, no i w sposób naturalny rodzi się 100% żywych, zdrowych bobasów - nie uwierzę w inny scenariusz, bo kler zapewnia, że przy takim poczęciu obecny jest Bóg, a Bóg to doskonałość ;) No i ich uporczywe gadanie, że in vitro nie leczy bezpłodności, bo dalej przyczyny bezpłodności pozostają. No i co z tego, że nie leczy, skoro efektem jest upragnione dzieciątko (1 lub więcej) i tylko po to człowiekowi płodność. Płodność zbędna jest na co dzień, to nie brak zębów, włosów czy nogi. Nikt normalny nie chce mieć gromady dzieci i w tym celu tylko uprawiać seks. Bezpłodność nie wpływa na czerpanie przyjemności z seksu, oj te klechy. Zieliński to wyjątkowy łobuz, on pierwszy podgryzł Lemańskiego. Niedawno w jakimś polityczno-katolskim radiu potraktował kobiety jak upośledzone istoty. Stwierdził, że trzeba znaleźć odpowiednie argumenty i język, aby ludziom wytłumaczyć, dlaczego nie wolno się rozwodzić. I pokazał próbkę tego super argumentowania: "Mówię takiej kobiecie, Jezus też cierpiał, ja jako ksiądz też niosę swój krzyż, celibat to ogromne wyrzeczenie" cyt. z pamięci.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bóg nie istnieje.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Zarówno kobieta, której podczas zabiegu opłaconego przez Ministerstwo Zdrowia wszczepiono obcy zarodek, jak i samo dziecko, którego choroba jest skutkiem pomylenia komórek, mają prawo skarżyć teraz ministra i domagać się bardzo wysokich odszkodowań"

  Ciekawa sprawa bo MEN płaci z naszych kieszeni miliardy zł za fikcję czyli religię. Na tych lekcjach uczy sie dzieci popapraństwa i największe zagrożenie to pedofile w szkole. Nie ma tutaj mowy o odszkodowaniach dla poszkodowanych więc MEN powinien sie tym w końcu zająć. To że zaszła pomyłka przy in vitro, to zwykły błąd w sztuce, ludzie nie są nieomylni. Natomiast MEN wpuścił do szkół i przedszkoli zboczeńców i co na to pan Zieliński? Oczywiście wszechwiedzący "genetyk" Zieliński ma tutaj najmniej do powiedzenia. Jak nie zna tematu, niech nie zabiera głosu bo jest zwykłym niedouczonym klechą chcącym być mądrzejszym od naukowców. Swoje poglądy i wiedzę pan Zieliński niech wsadzi sobie w buty, będzie wyższy.Zresztą co głupiemu po rozumie jak go nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dobra ale tu nie ma znaku równości, w in vitro po prostu popełniono błąd i szybko ktoś doniósł prostakom, tfu polakom prawdziwym i ich mediom z jedyną najbardziej prawdziwą prawdą. Tak więc tu nie ma odpowiedzialności zbiorowej. A kler, który latami chronił i ukrywał, czy prześladował ofiary, jest zamieszany w proceder po samą głowę, jako cała instytucja brał udział w ukrywaniu, cały kościół tym samym jest winien i dlatego cały kościół na zachodzie płaci, to u nas robi się kabaret z odpowiedzialnością jednostki. A gwałt w procedurach międzynarodowych, to zbrodnia przeciw ludzkości.

   Usuń
  2. Masz racje Robercie, Jak oni tacy eksperci, to czy nie widzą, w jakim stanie ciężkiej psychicznej, i wręcz odczłowieczonej postaci oni sami wystepują? Przecież na tematy ich wymysłów ,pedofilii, manipulanctwa jest nakaz tabu. Ludzie w naszym rządzie są odpowiedzialni za te przestępstwa, które kler produkuje. Jak widać byle jaki klecha mówi co chce i nawet przerasta "wiadomościami" naukowców. To ja sie pytam kolejny raz, czy ja k..wa na Rząd głosowałam, czy na klera. Dlaczego byle jakie czarne widziadło dyktuje co i kiedy albo z kim mam k..wa robić!!! Dlaczego i kto na to pozwala, przecież jawnie widac jak panowie w sejmie dupy liżą czarnym bo nie mają jaj i się boją. Tylko czego?

   Usuń
  3. To są cwaniaczki co za komuny lizali w moskwie lub partii, w momencie gdzie zawiało wolnością, przerażeni przed wolnością, wydarli się.... gdzie mój klawisz, moja cela, moja krata i ściągneli nam dokładnie taką samą dyktaturę. I jak partia za nich myślała a oni na paluszkach, bo stanowiska dostawali( trybunał konstytucyjny), to jak całe życie na czworaka obciągał delikfenta pod stołem, to to mu ciężko zmienić i teraz liżą czarnemu bosowi. Dlatego jakby ktoś wpadł na pomysł powiesić to naprawdę te same gady co na nas jeździli za komuny, a teraz taki sam układ robią z klerem, jak powiedzmy Putin by podszedł bliżej, to co myślisz zrobią, to samo.

   Usuń