Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Jerzy Mazur: Ideologia gender jest o wiele gorsza niż faszyzm, nazizm i bolszewizm

Biskup Jerzy Mazur i obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau
zdjęcie z roku 1941 (fot. AP)

Rok 2015 | Deon.pl:

Nawiązując do obecnej sytuacji w kraju, biskup [Jerzy Mazur, biskup ełcki - red.] zwrócił uwagę, że naród wymiera, a troska o świętość życia i rodziny wcale nie jest priorytetem naszych myśli i działań.

"Jesteśmy świadkami, że Pan Bóg spychany jest na margines życia społecznego i politycznego. W imię wolności zabiera się wolność człowiekowi lansując ideologię gender. Ta ideologia jest o wiele gorsza niż faszyzm, nazizm i bolszewizm.

Żołnierze Niezwyciężeni mają nam wiele dzisiaj do przekazania i powiedzenia. Zadają nam pytania: na jakich wartościach budujcie Ojczyznę, której na imię Polska? Czy budujecie Ją na wartościach, za które my oddaliśmy życie?" - mówił biskup.

Źródło: deon.pl, 16.02.2015 | Przeczytaj więcej wypowiedzi biskupów na temat równości płci i orientacji seksualnej

***

Komentarz redakcji: 

Czy ludzie więzieni w obozach koncentracyjnych uznaliby równość płci i orientacji seksualnej za gorszą od faszyzmu, nazizmu i bolszewizmu? Wątpliwe.17 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Tak to ciekawe, Watykan, państwo o zerowej dzietności oficjalnie, najlepiej zna się na rodzinie, a przede wszystkim celibatycy na seksie, że też ludzie nie dostrzegają tej groteski, gdyż kościół jest całkowicie antyrodzinny i nastawiony na jej zniszczenie.

  Ponieważ seksualność jest głównym spoiwem w pierwszym okresie małżeństwa, to wszelkie zaburzenia pojawiające się w tej materii na początku mogą okazać się rujnujące i jak pokazuje praktyka, takie są. Jak ukazują badania amerykańskie, programy (rządowe i kościelene) abstynencji seksualnej podniosły średnią wieku inicjacji seksualnej, a odsetek młodzieży szkół średnich współżyjących spadł o nawet 10 punktów procentowych, to jednocześnie w tym samym czasie lawinowo wzrosła liczba młodych małżeństw chrześcijańskich z poważnymi względnie trwałymi dysfunkcjami seksualnymi. W niektórych parafiach i zborach nawet 9 na 10 małżeństw (to jest przecież aż 90%!) cierpi na zaburzenia seksualne. Tymczasem w środowisku studentów aktywnych seksualnie problemy tej natury występują z częstością od 7 do 18% a połowa z nich ma charakter przejściowy. Serwis www.religioustolerance.org przytacza badania, z których wynika, że liczba rozwodów w środowisku chrześcijan zaangażowanych religijnie jest ponad 50% większa, niż w populacji generalnej czy nawet wśród ateistów! Z wszechstronnych badań seksulogiczno-sądowych wynika, że podstawowym źródłem rozwodów (ponad 70% przypadków) są trudności w pożyciu seksualnym..

  Gender jest dobry dla rodziny, a utrwalanie sterotypów przez kler szkodliwe i taki przykład gdyż to jest częste, a polacy żyją mitologią. Mamy faceta i ma być twardy, męski mężczyna, z brakiem kontaktu z emocjami, antypsychoanalityczny, twardy czyli też zaniedbany, bo twardy facet pomiata ciałem, traktuje je przedmiotowo, a jego penis zawsze może. Kiedy mu to zrobiono? W przedszkolu. Ktoś z dorosłych powiedział- nie płacz jak baba i tym samym chłopiec odcina się od emocji, a dziewczynka jak to słyszy czuje się spychana, poniżana do emocjonalnej czyli bezmyślnej. Histeryzujące baby wzieły się z katolickiego stereotypu emocjonalnej. I tak obecnie przepracowany facet tak naprawdę nie zawsze może, ale nie powie partnerce bo jest twardy i ukrywa problem. Kobieta zaczyna to odczuwać jako uderzenie w jej samoakceptacje- on już mnie nie kocha, nie podobam mu się, zdradza mnie z jakąś zdzirą, lafiryndą i histeria, siedzi w domu i jego świata zupełnie nie rozumie. Tak trzymanie się stereotypów prowadzi do konfliktu, które kler utrwala, a gender by im pomogło, bo Gender jest prorodzinne, a kler antyrodzinny.

  OdpowiedzUsuń
 2. "gorsza niż faszyzm, nazizm i bolszewizm" pewnie jeszcze razem wzięte? Dziwoląg z krucyfiksem jest albo psychicznie chory, albo jest wyrachowanym sq... podszczuwającym ciemny lud na swe kobiety, sąsiadów, dzieci. Wystarczy odrobina wiedzy i refleksji - kto to bełkocze. Ano osobnicy, którzy hajlowali Hitlerowi, prymas Wyszyński piał z zachwytu nad poglądami AH w/s Żydów i zachwycał się modelem wychowania w HJ. Gender te szuje sprowadziły do bełkotu o "chłopcu w sukience" i zmiany płci, która w ich narracji ma być, przez podpisanie konwencji, przymusowa, dotyczyć wszystkich jak leci.
  Tymczasem ci panowie, nomen omen w sukienkach, nigdy nie wytłumaczyli się z przymusowej kastracji chłopców do swoich chórów i zapewne łożnic, znając ich skłonności. Nie wytłumaczyli się także z tego, że w Holandii, Niemczech również kastrowali chłopców, to było "leczenie z homoseksualizmu". Wykastrowani chłopcy to ofiary księży pedofilów, kler tuszował w ten sposób zbrodnie swych funkcjonariuszy. To działo się jeszcze w latach 1950-70. Oni kastrowali bez pytania, przymusowo, nigdy się z tego nie tłumaczyli, bo tak im świat pozwala - tylko dlatego, że powołują się na nieistniejące byty. Paranoja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wszystko opiera się o projekcje;

   - Wiemy, że wstrząsnęła panią w ostatnim czasie sprawa Josepha
   Fritzla, a przedtem jeszcze Nataschy Kampusch. Pomyślała pani sobie:
   "To przecież tak jak w moich książkach!"?

   - Potworne zbrodnie, które popełniono wobec Nataschy Kampusch czy
   rodziny Fritzlów w Amstetten, nie dziwią mnie (i nie chciałabym
   wiedzieć, ile podobnych przypadków jeszcze istnieje,o których nikt
   się nigdy nie dowie). Stosunki panujące w kraju klerykofaszystowskim
   (uważam, że klerykofaszyzm - to świętoszkowate połączenie katolicyzmu
   i posłuszeństwa wobec władzy - jest w Austrii
   ideologią państwową, pod tym względem Austria jest prawdopodobnie
   dość
   podobna do Polski) wręcz prowokują do takich rzeczy.

   - Dlatego pisała pani tak dużo (na przykład w"Żądzy",
   "Pożądaniu","Wykluczonych") o tego rodzaju zbrodniach?


   - Tak, w przeciwieństwie do wielu innych, którzy twierdzą, że taka
   potworność może zdarzyć się zawsze i wszędzie (i że już się
   zdarzyła), widzę w tym coś modelowo austriackiego. Systemem panującym
   w Austrii jest nadal klerykofaszyzm z okresu międzywojennego,co
   oznacza,że
   Pater familias jest w rodzinie jakby panem życia i śmierci. Kobieta
   musi zaś być podporządkowana mężczyźnie.To bardzo katolickie (ten
   Kościół przecież nadal niedopuszcza kobiet do kapłaństwa). Wątku
   seksualnych nadużyć księży katolickich wobec dzieci nie muszę zaś
   chyba w ogóle rozpoczynać. Krótko mówiąc,
   w Austrii, która zawsze była krajem posłusznym władzy i jest nim
   nadal, fetyszyzacja prawa ojca (szefa, przełożonego) i pogarda dla
   kobiety przynajmniej dla mnie szczególnie rzucają się w oczy.

   Usuń
 3. "Jesteśmy świadkami, że Pan Bóg spychany jest na margines życia społecznego i politycznego. W imię wolności zabiera się wolność człowiekowi lansując ideologię gender. Ta ideologia jest o wiele gorsza niż faszyzm, nazizm i bolszewizm"

  To czysta manipulacja w wykonaniu czystego prostactwa i obłudy.
  Kiedy ci biskupi, pokażą nam wreszcie tego swojego boga. Żeby coś zepchnąć trzeba mieć co zepchnąć. W imię wolności zabiera się wolność? Co za popaprana bezsensowna wypowiedź. Ideologia jakiegoś bóstwa?, na co komu to potrzebne. Proszę się nie wycierać żołnierzami, oni walczyli właśnie między innymi tak samo o ojczyznę czystą od watykańskiego faszyzmu, nazizmu i gorzej niż bolszewizmu. Wszystko o co biskup oskarża to wiadomo że chodzi mu o Gender i to jest problem klech, spędzający im sen z oczu. Dzięki temu Genderowi, ludzie są lepsi i szczęśliwsi, co nie jest akceptowane przez kler. Świętej rodzinie już dziękujemy, te wasze świętości prowadzą do patologii rodzinnej.To, że naród wymiera to jest czysto naturalne, natomiast bardziej naturalne będzie zaraz to, że następne pokolenie, oleje was ciepłym moczem i to będzie wspaniałe!!! Macie biskupi tak wspaniałą reputację, że nawet Białorusini was nie chcą, co za tym idzie, jest to znak, że wszędzie byście chcieli szczepić ciemnotę, tylko Polski rząd jakoś jeszcze was toleruje. Mam nadzieję, że wyborcy kolejny raz nie dopuszczą do władzy klęcznikowej, a was pogonią do watykanu, tam możecie pieprzyć i szerzyć głupotę do woli, uprawiać swoje dewiacje i wszystko to co robicie tutaj najgorszego, to tam w watykanie stosujcie sobie bez ograniczeń.

  Jak zwykle z niezmienna prośbą o ochronę naszego Państwa a szczególnie naszych następnych pokoleń, proszę podpisujcie się.
  Dziękuję wszystkim za podpisy.

  http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,Basiu masz całkowitą rację.Kler za bardzo się rozpanoszył a nas uważają za swoje bydło,gdzie nasi rządzący,chyba na modłach lub na dywaniku przed hierarchami kościelnymi.Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 4. Według tezy p. Mazura- "Ta ideologia jest o wiele gorsza niż faszyzm, nazizm i bolszewizm". Tak potężnego zarzutu o takie mocy nienawiści jeszcze nie spotkałem. Aby zrozumieć o co chodzi temu panu zastanówmy się cóż to jest ten słynny gender?

  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) definiuje gender jako stworzone przez społeczeństwo role, zachowania, aktywności i atrybuty, jakie dane społeczeństwo uznaje za odpowiednie dla mężczyzn i kobiet. Gender to płeć kulturowo-społeczna – jest to suma cech osobowości, zachowań, stereotypów i ról płciowych, rozumianych w danym społeczeństwie jako kobiece lub męskie, przyjmowanych przez kobiety i mężczyzn w ramach danej kultury w drodze socjalizacji, nie wynikających bezpośrednio z biologicznych różnic w budowie ciała pomiędzy płciami, czyli dymorfizmu płciowego.

  Ach więc to jest ten diabeł straszniejszy od wymienionych, jednym tchem, przez tego osobnika. Dopasowanie ról społecznych kobiet i mężczyzn, fakt który w żywym organiźmie społeczeństw musiał po prostu kiedyś nastąpić, jest gorszy według klech od najstraszliwszych kataklizmów, których doświadczyła ludzkość. To przecież pokłosie teorii Darwina o ewolucji życia o wiecznych zmianach organizmów żywych, które by przeżyć dopasowują się do realiów świata, bo w drugą stronę to nie działa.

  Jeszcze niedawno, w ubiegłym wieku mężczyźni traktowali kobiety jako istoty słabsze, a tym samym mniej wartościowe przedstawiciele homosapiens. Czy to takie złe (jak faszyzm itp.), że wreszcie te fałszywe standardy się zacierają a kobiety mają więcej praw? Niestety dla kleru świat i postęp zatrzymał się gdzieś w średniowieczu, gdzie kobieta faktycznie niewiele znaczyła, a jej rola sprowadzała ją do funkcji inkubatora rozrodczego ewentualnie służebnicy pańskiej. Tak po dziś dzień to widzą i o taką tradycję im chodzi. Nie ważne jak bzdurnych, głupich i nienawistnych argumentów używają, są niestety ludzie podatni na indokrynację, którzy to "kupią".
  Marzy mi się kraj, w którym nie będą czarni faryzeusze judzić i podżegać przeciwko postępowi. 2000 lat egzystecji tej legendy wyćwiczyło ich do perfekcji. Może już starczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gender, ideologia gender lub koscielny gendyryzm to nic innego jak ROWNOUPRAWNIENIE.


   Bogowie mi nie przeszkadzaja, ale te ich fankluby!...

   Usuń
 5. Dobre to porównanie zdjęć. Faktycznie biskup Mazur dobrze wygląda na tle obozu, bo o to jemu zapewne chodzi. Jego mina i zboczone poglady to wypisz wymaluj pasuje do tej scenerii. Trzeba by tylko pejcz doprawić dla ober kapo Mazur. Co za dewiant umysłowy w kiecce, obrzydzenie bierze oglądając już samo zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://m.youtube.com/watch?v=ujmSJ2R7rxs

   Usuń
  2. https://m.youtube.com/watch?v=itXztiTwSRk

   Usuń
  3. Dzięki Robercie, to jest obiektywny obraz kleru, który jest zeszmacony do maxa, prawdziwy obraz który pokazuje ich prawdziwe intencje.

   Usuń
  4. Zwróciłaś uwagę na to że 91% kościołowi nie ufa? A jak mamy z poparciem konwencji antyprzemocowej, no mamy 89% przeciw klerowi. Ja się dziwię że żadnego katola spotkać nie mogę, każdy klnie na kler, a tu do mediów zaglądam,a ciągle jakieś katolickie brednie i imprezy, fałszowane dane poparcia, podpisy zbierane od dzieci i osób z zakładów psychiatrycznych. Dopiero we Francji się zorientowałem co jest grane, jak autobusy z dziadami z polski podjechały i to z klerem protestowało przeciw homoseksualistom, a ani be ani me po francusku, tylko przedstawiciele kleru ogłaszali jak społeczeństwo francuskiej jest przeciwko homo, histeria, piana, niusy we wszystkich mediach i ludzie zaczeli się nabierać że jest duża u nich niezgoda przeciwko homo.

   Usuń
 6. To są szczyty bezczelności ze strony klechów w ich wypowiedziach,sieją nienawiść między Polakami,kościół bierze wszystko nie kwituje żąda więcej itd.W tym roku są wybory do sejmu RP.rodacy zastanówcie się za kim głosować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepraszam co napisze.kler jawnie nas rodaków jak to mówią po śląsku robią w ciula!!! pozdrowienia z Zabrza.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oczywiście,że ma rację ten pan. Ideologia gender jest dla kościoła o wiele gorsza niż faszyzm i nazizm.., chociaż nad bolszewizmem powinien się ciut dłużej zastanowić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://m.youtube.com/watch?v=2m3z10PI2cw

   Usuń
 9. Co za imbecyl: gratuluję wam w Ełku biskupa i ten ciemniak mówi to na Warmii i Mazurach gdzie bandyci zwani żołnierzami wyklętymi strzelali do mojego ojca listonosza !!!!

  OdpowiedzUsuń