Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Biskupi solidaryzują się z Michalikiem, który stanie przed sądem za komentarz o pedofilii

Józef Michalik biskup
Józef Michalik
fot. Franciszek Mazur/AG
Rok 2015 | Ekai.pl:

Z apelem o modlitwę za abp. Józefa Michalika zwrócili się biskupi pomocniczy archidiecezji przemyskiej: Adam Szal i Stanisław Jamrozek. Prośba ma związek z rozprawą sądową przeciwko metropolicie, która odbędzie się w najbliższy czwartek, 12 marca, przed sądem w Przemyślu. (...)

„W sytuacji przegłosowanej przez Sejm Konwencji o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej, będącą ukrytym sposobem promowania ideologii gender, tamte słowa naszego Pasterza okazały się prorocze. Jak się dowiadujemy, z czwartkowego wydarzenia chce się uczynić medialny zamęt, co tym bardziej potęguje dotkliwe ataki na osobę naszego Pasterza” – kontynuują biskupi. (...)

Rok 2015 | TokFM.pl:

- Jestem oburzona stwierdzeniem, że moje dziecko jest zaniedbane i pragnie miłości innego człowieka i wpycha się do łóżka pedofilom, a pedofilom w środowisku księży w szczególności - mówiła mediom Małgorzata Marenin, która poczuła się tak dotknięta słowami abp. Michalika, że drugi raz skierowała sprawę do sądu. Proces rusza w czwartek. (...)

Wszystko zaczęło się od wypowiedzi arcybiskupa na temat pedofilii, która w październiku ub.r. wstrząsnęła nie tylko polskimi, ale również zagranicznymi mediami. Arcybiskup w homilii sugerował, że pedofilia w Kościele jest również winą rozwiedzionych rodziców i "agresywnych feministek". - Niewłaściwa postawa często wyzwala się, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, zagubi się i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga - mówił. (...)

Źródła: ekai.pl, 07.03.2015 | tokfm.pl, 09.03.2015

***

Komentarz redakcji:

Biskup Michalik ma ewidentny problem z pedofilią w kościelnych szeregach. Winni są wszyscy inni, tylko nie gwałciciele dzieci w sutannach. Problem mają też jego koledzy biskupi - Szal i Jamrozek - solidaryzujący się z Michalikiem, a nie z dziećmi które zostały wykorzystane seksualnie przez księży.12 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Impertynencja i bezczelność Michalika są bezgraniczne. Polega na tym, że każdy wie, że w otoczeniu księży zdecydowaną część dzieci stanowią dzieci komunijne, po komunijne, dzieci z rodzin katolickich, które często odwiedzają kościół. Dzieci z rodzin rozwiedzionych, dzieci feministek nie chodzą tak często do kościoła. Zatem najczęstszymi ofiarami księży pedofilów są dzieci z tradycyjnych domów katolickich. Sprawa z Lublina, gdzie dorosły teraz mężczyzna oskarża księdza z KUL, będącego w przeszłości przyjacielem domu rodziców poszkodowanego jest tu dobitnym przykładem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież wiadomo, że ministranci to dzieci ateistów ;)

   Usuń
 2. Nareszcie... "święte" krowy nie będą już bezkarne... miejmy nadzieję.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRFM3sO8LNGhs0mktyUtDBuvjo_A_ysd2BISX9U-rd8OLHmyfK-QA  http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRRJ6F_dn7N7VpEy8zV82NyIXausZgpev2OHyS0M4Ji_JDQVmht


  http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRW8Z4FwwMqJ9JoRVSFoHldYIU0lXKzzanJkqUy3hMefaeMwKLx


  OdpowiedzUsuń
 4. Michalik to głęboko zakorzeniony pasożyt ciężko go będzie wyplewić,nie wstydzę się tego napisać.Zgadzam się z pania Małgorzatą z nimy trzeba walczyć ale wszyscy a nie jedyna kobieta.Apel o modlitwe,oni myślą że ciemników maja przed sobą a zdrugiej strony medalu jesteśmy ciemnogrodem(nie wzyszcy)myśmy im na to przyzwolili.wystarczy popatrzeć na sondaze przed wyborcze PiS i PO minimalna różnica. Narzucanie przez kler za kim mamy głosować,modlitwa na kazdej lekcji w szkole publicznej ja pierniczę co do wiary to juz mamy nierówności pod sufitem.Nikogo nie chcę obrazać ale taka jest rzeczywistość. Bez pasterza ani rusz.

  OdpowiedzUsuń
 5. No tak ale Michalik w pewien sposób powiedział prawdę, tak prawdę. Dlaczego?
  Bo jest to prawidłowość u pedofili, że cechuje ich nienawiść do kobiet, pedofil nienawidzi kobiet, gdyż zatrzymany w rozwoju przez celibat czy rygor moralny, seksualność pozostaje zachamowana na poziomie dziecka, dojrzałość seksualna go przeraża a kieruje się na bezpieczny region- dzieci, bo jest na ich poziomie, więc atak Michalika to pokazanie mentalności pedofila, jak myśli pedofil, agresywnie nienawidzący kobiet a kierujący się na dzieci. Im ktoś bardziej nienawidzi kobiet tym odrazu musicie mieć podejrzenie że gwałci dzieci, bo to prawidłowość.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa jestem, czy znajdzie się w końcu sędzia/na ,który da wyraz przestępstwa Michalika w imie prawdziwego prawa. Ten zboczeniec powinien już dawno zostać osadzony i nie rozumiem wymiaru sprawiedliwości, ponieważ ten własnie wymiar w ten sposób, daje jakby przyzwolenie kolejnym dewiantom w kiecach. Jego miejsce jest i powinno byc w KRYMINALE!!!!!!!! Powinien tam ten zboczeniec zgnić!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ty w obecnej polsce takiego skazać, przecież mamy 3Rzeszę, są lepsi i gorsi pod względem prawa. Właśnie prokuratura nie dopatrzyła się uchybień u Chazana. A Duda już zapowiedział że jak zostanie prezydentem to zakaże in-vitro.
   A tu chodzi o wprowadzenie ustawy zakazującej miesiączki , o onaniźmie nie wspomnę.

   Usuń
  2. Duda dużo krzyczy, też zapowiedział, że jak zostanie prezydentem to nie podpisze konwencji anty-przemocowej. Ciekawa sprawa Robercie, uważam, że Duda powinien iść do seminarium a nie na urząd prezydenta. Skoro tak się wypowiedział, to tak naprawdę jest w mojej ocenie tak samo płaski jak klechy. Na starcie zamierza obywateli ustawiać poza tym jest za przemocą, czyli promuje bicie, znęcanie i maltretowanie ludzi. Dla mnie ten człowiek jest DNEM, przyzwalającym na jawne łamanie praw człowieka, oraz lizanie dupska episkopatowi aby otrzymać poparcie wyborców. Jak widzisz Robercie, pedofilia to jest pikuś, sądy nie osądzają i tym samym ciężko naruszając prawo, dają pozwolenie na przestępstwa. W jakim my kraju żyjemy. Sama korupcja a czarna zaraza gwałci dzieci, jakie to "romantyczne". Jak zwykle niezmiennie życzę jak najrychlejszego upadku "kościoła" ale czy taka nazwa do tych przestępców pasuje. Jeszcze trochę to będą wycieczki pedofili do Polski organizować, bo tutaj każdy hierercha czy klecha, może się czuć bezkarnie. Takim zwyrodnialcom jeszcze się chce ludzi prosic o modlitwy, co za żęnada!!!! To jest normalny dziki kraj, nie Polska.

   Usuń
  3. Właściwie to można powiedzieć że w polsce pedofilia jest legalna, no jak ani pedofili ani ich obrońców się nie ściga, instytucje która notorycznie gwałci, chowa i modli się za zboczeńców żadna kara nie spotyka, no to legalna właściwie.

   Usuń
  4. Z żalem muszę się z Tobą zgodzić, taka jest prawda, pedofilia jest legalna. Wystarczy się pomodlić i dalej czynic swoje. Hmmm, co na to biskupi? Co na to nasze sądy ponoć niezawisłe, demokratyczne i sprawiedliwe, podobno?

   Usuń
 7. Jak zwykle z niezmienna prośbą o ochronę naszego Państwa a szczególnie naszych następnych pokoleń, proszę podpisujcie się, przekazujcie wszystkim znajomym ten adres, potrzeba sporo tych podpisów.
  Dziękuję wszystkim za podpisy.

  http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

  OdpowiedzUsuń