Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Ksiądz katecheta o 9-latce: To poganka! Pójdzie do piekła. Nie bawcie się z nią!

Rok 2010 | Wyborcza.pl:

Proboszcz Stosik z Pozezdrza na Mazurach o dziewięcioletniej dziewczynce: - Poganka, ma w sobie diabła, pójdzie do piekła. Nie bawcie się z nią. (...)

 - Diablica - niektóre [dzieci] syczą za Oliwką w szkole.

- Staram się nie zwracać na to uwagi - mówi Oliwia. - Ale jest mi przykro, kiedy powtarzają mi te wszystkie niemiłe rzeczy, które mówi o mnie ksiądz. (...)

Jakieś osiem lat temu ojciec jednej z uczennic zaalarmował szkołę, że ksiądz Franciszek Stosik uderzył dziecko. (...)

Źródło: wyborcza.pl, 25.05.2010 

***

Zamiast komentarza redakcji quiz. 

Ksiądz Franciszek Stosik jest:
a) za Konwencją antyprzemocową
b) przeciw Konwencji antyprzemocowej
c) trudno powiedzieć

15 komentarzy: Leave Your Comments

 1. A jakże jest za konwencją antyprzemocową, jak i reszta klechów, przecież jak mantrę powtarzają - "brutalne ataki na kk", "prześladowanie katolików", "walka z krzyżem", no i te dzieci molestujące niewiniątka w sutannach. Tu mała diablica prześladująca x. Stosika, na stosik z nią! Serio mówiąc, znam to, bo miałam podobnie w szkole, klecha szczuł na mnie inne dzieciaki, bo nie chodziłam na religię. Zjawisko nie jest marginalne, zwłaszcza, że coraz bardziej szkoły przypominają szkółki niedzielne. F**K jak pomyślę, że przeciętna osoba uważa klechy za osoby wykształcone i rozumne. Przecież takie szczucie na dziecko to patologia, a ludziska wciąż nie ogarniają z czym mamy do czynienia. Normalny, zwykły człowiek z ulicy nie byłby zdolny do tego, a tu proszę ichni moralista, zaściankowy autorytet - klecha. Zbok z butelką też uroczo był broniony przez kurię, że ta akcja z butelką w rozporku "pokaż jak ssiesz", to tylko dziennikarzom o brudnych myślach się jakoś seksualnie skojarzyła. Stawiam na to, że jeden i drugi nadal buahaha "nauczają" dzieciaczki. Kler tak lubi dzieciaczki....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy, nie tylko kler bo nasi rządzący też są za przemocą, trzeba to głośno mówić wszystkim i wszędzie. Lepiej dokładniej się przypatrywać na kogo oddajemy głosy. Pozdrawiam

   Jak zwykle z niezmienna prośbą o ochronę naszego Państwa a szczególnie naszych następnych pokoleń, proszę podpisujcie się.
   Dziękuję wszystkim za podpisy.

   http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

   Usuń
 2. To nie jedyny taki przypadek,już nie raz napisałem że klechy skłócają rodaka z rodakiem widać to na dziennym porządku.Religia powinna być usunięta że szkół.A co do tego klechy to ma szczęści że ja nie jestem tatusiem Oliwki,ja bym mu pokazał gdzie jego miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mirku dlatego poczytaj sobie trochę, nie tylko klechy się panoszą, panoszy sie też nasz rząd i pokazuje na jekie decyzje dla nas ich stać, ręce opadają. Tylko trzeba troche czasu aby się im do dupy dobrać, ale na pewno nie na tle seksualnym. Pozdrawiam Mirku, poniżej link.

  https://kapitanplanetapowraca.wordpress.com/2010/03/15/o-co-chodzi-z-tym-konkordatem/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ustawa 1066 ^^ koniec gadaniu o naszym* rządzie... jesteśmy teraz krajem siły roboczej dla niemiec a jak się coś nie podoba chcesz zmian w Polsce ? siły zbrojne niemieckie z ciężkim sprzętem mogą wjechać do Polski w celu obrony panującego porządku* (czytaj : aresztowanie obywateli kraju na okres do 48h ; użycie środków przymusu w celu przesłuchania zatrzymanego ....)

   Usuń
 4. No właśnie wiocha, coraz więcej osób wyprowadza się na prowincje i dochodzi do katastrofy, między mentalnością miejską, demokratyczną, gdzie ta dziewczynka, była by akceptowana, a wiejską, plemienną, gdzie każdego co odstaje trzeba zagryźć, a kler to właśnie prymitywna mentalność plemienna i wchodzenie z buciorami, naruszanie prywatności by podporządkować w jednorodność masę. Ten podział polski rozgłada się między miastami a wsiami, gdzie cham wygraża przestraszonemu inteligentowi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nasze korzenie są właśnie w wierze w wielu bogów, (słowiańskie) to Kościół katolicki wymyśla takie nazwy jak poganin, bękart itd. po to by nam zohydzić. "Poganie byli pacyfistami i żyli w szacunku dla natury, więc należ być dumnym z tego, że się jest "Poganinem".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poganie cywilizacyjnie stali wyżej, jak ktoś mało zna historie, to dobrze pokazuje początki chrześcijaństwa film Hypatia z Aleksadndrii, oczywiście zarżniętej przez katoli, chrześcijaństwo to barbarzyństwo w stosunku do świata starożytnego. Przecież nawet Arabowie byli w szoku bo tak zdziczałego smrodliwego plebsu jak katolicy podczas krucjat nigdy nie widzili, chrześcijaństwo to był upadek ludzkości w średniowieczu. A co do pacyfizmu to dzieci przynoszą z religii rozpiski symboli i pacyfka według durnych religiantów jest symbolem wrogości i nienawiści, szatanizmu i pogardy do katoli, tak dzieciom wmawiają i takie symbole na plecaku są zabronione.

   Usuń
  2. Takie brednie dzieci przynoszą z religii, czym jest pacyfka czyli znak pokoju, używany jak pamiętamy przez hipisów;

   : symbol ten wykorzystywany jest przez satanistów przed czarnymi mszami i orgiami. Wykorzystuje się go również podczas przyjmowania nowych członków, którzy łamią krzyż na znak zerwania więzów z chrześcijaństwem, a potem na szyi zawieszają ów złamany krzyż lub krzyż Nerona, na znak pokoju z szatanem.

   Rasta
   Pacyfa często noszona jest przez nieświadomą jej znaczenia młodzież. Równie często przez młodych wykorzystywane są symbole rastafari.

   http://www.przewodnik-katolicki.com.pl/nr/edycja_archidiecezji_gnieznienskiej/pseudokabala_i_pacyfa.html

   Usuń
 6. każdy klecha to podły pies

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty widziałeś kiedyś podłego psa?
   Oni sprawiają wrażenie obłąkanych z nienawiści, bo jak ktoś nienawidzi to zaczyna chorować psychicznie, a ta religia jest kultem nienawiści i co ciekawe jest to najbardziej agresywna grupa społeczna, jak się popatrzy ktoś tam polazł, to mamy ewidentnych wariatów co syczą żyd zabić, homo wykorzenić, kobiety torturować, dzieci katować, deptać innych bo inni itd. Chore znienawiści buractwo co ryje aż im si wyginają od rasizmu, ksenofobi, homofobi, paranoi, psychoz, zaburzeń, frustratów, maniaków itd..

   Usuń
 7. Artykuł z 2010 r., też mi nowość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rok nieważny, ważne skurwielstwo jakie "miłosierny" ZBOCZENIEC uprawia. Wszystko jest ważne i dlatego trzeba ludziom uzmysłowić, na co są narażone dzieci przez religię i oszołomów porąbanych w szkołach, którzy są bez przygotowania zawodowego. Religia musi być koniecznie wywalona ze szkół. To jest demoralizacja dzieci a nie nauka.

   Usuń
 8. A historią warto się zajmować, bo z perspektywy czasu najlepiej widać błędy polityczne. Takim największym z nich był konkordat z 1993 roku bezprawnie wprowadzony, z pogwałceniem Konstytucji? Pokłosiem tego bezmyślnie głupiego kroku politycznej uległości, są między innymi harce w szkołach dewiantów w sukienkach. Teraz rozumiem dlaczego tak bardzo są przeciwni ustawie antyprzemocowej. Czarne paskudztwo zatruwa umysły już od zarania, od najwcześniejszych lat dzieci. Panoszą się po szkołach i jeszcze Państwo płaci im pensje z budżetu.
  Anty-semickie, rasistowskie, pełne dezaprobaty wobec mniejszości, a w tym samym czasie odwołujące się do poczucia jedności kulturowej i tradycji, wypowiedzi niektórych dostojników kościelnych przynoszą w efekcie wzmacnianie homofobicznych i ksenofobicznych postaw. Dodatkowo promują nietolerancyjność i mizoginizm.
  Zastanówmy się, czy chcemy aby tacy ludzie wpływali na nasze dzieci wypaczając ich umysły zatrutym jadem!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdyby to spotkało moje dziecko obilabym księdzu gębę i złożyła na niego skargę wszędzie gdzie się da. I to są właśnie kuźwa katolicy. Pieprzony klecha

  OdpowiedzUsuń