Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Ksiądz z Bydgoszczy: Anna Grodzka potrzebuje weterynarza. Mam odruch wymiotny!

Roman Kneblewski
fot. YouTube
Rok 2012-2015 | Roman Kneblewski (ksiądz z Bydgoszczy):

O posłance Annie Grodzkiej, kandydatce w wyborach prezydenckich:

 • We współczesnej "polityce" niektóre jednostki chorobowe nawet do psychiatry się nie kwalifikują, lecz co najwyżej do weterynarza... A ja chyba będę się musiał udać do gastrologa, ponieważ odruch wymiotny we mnie niebezpiecznie wzrasta. O tempora! O mores!!! (Facebook, 30.01.2015)

O filmie "Ida":

 • Kiedy wreszcie Naród przykładnie ukarze tę wredotę za jej bezprzykładną bezczelność?! (Facebook, 2014)
 • Wyrwać oświatę i kulturę z ich rąk plugawych! (Facebook, 2015)
 • Kiedy wreszcie się skończy to wredne i chamskie szkalowanie wszystkiego, co nasze: polskie-katolickie?! Czas najwyższy z tym zrobić porządek! Obudźcie się, Rodacy! Pora już przejrzeć! (Facebook, 2015)
 • ANTYPOLSKA WREDOTA ! ! ! Mam nadzieję, że twórcy takich "dzieł" zostaną w przyszłości sprawiedliwie osądzeni i przykładnie ukarani...! (Facebook, 2015) 
 • Nagradzać tak wredne paskudztwa należy nie żadnymi tam oskarami, lecz batogami, pędząc z Polski dziadostwo w smole i w pierzu! (Facebook, 2015)

O Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy:

 • Nie dawaj oszustom i demoralizatorom (...). Żaden katolik nie powinien mieć udziału w wielkim hałasie piekielnych mocy! (Facebook,  2015)

O inkwizycji ścigającej osoby uznane przez Watykan za wrogów:

 • Każdy świadomy katolik powinien być z niej dumny! (Facebook, 2014)

O zakopywaniu świni, w celu udaremnienia budowy świątyni muzułmańskiej:

 • Dobra wieprzowinka! ;) (Facebook, 2013)

O obecności centrolewicy w Sejmie:

 • Ojce się w grobach przewracają.., lecz już niebawem przyjdzie Mściciel i zrobi z tym porządek! (Facebook, 2013)

O katastrofie smoleńskiej:

 • Jeszcze prawda zatryumfuje nad kłamstwem smoleńskim (Facebook, 2012)

79 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Ksiądz prymitywny bydlak - jeden z wielu... przerażajace, że owieczki nadal im ufają i są im posłuszne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja podobnie jak ksiądz na widok Begowskiego w peruce i wogule robiącego za dame salonowa,puszczam pawie a zdarza się ze dostaje obstrukcji,bardziej po Polsku to będzie ,dostaje sraczki.

   Usuń
  2. To idź do psychiatry bo twoje gastryczne kłopoty biorą się z chorego łba i trzesie się później taki obrzydliwiec, z ryjem skręconym z nienawiści, świętą pianą oburzenia na pysku i teraz....rozumiem dlaczego te dziady katolickie chodzą w pampersach, srają z nienawiści.

   Usuń
  3. do Anonimowy - zainwestuj w słownik ortograficzny

   Usuń
  4. Są posłuszne bo tak je zaprogramowano.

   Usuń
  5. nie ma co czytac tych wypocin i urojen watykanskiego ksiedza bo wiekszosc tych duchownych jest chorych psychicznie i niedostosowanych do norm spolecznych cywilizowanego swiata!!

   Usuń
  6. ten oplatek ktory zjadaja w kosciele w czasie mszy nie tylko temu ksiedzu zaszkodzil ale i innym nawiedzonym bezmyslnych bezmozgowcom koscielnym i bije im do glowy.

   Usuń
 2. Jest mi po prostu smutno jak to czytam. Jak można tak taktować drugiego człowieka?

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecież ten śmierdziuch ewidentnie wzywa do mordu i co, gdzie są sądy, wysyłające na zakłady psychiatryczne osoby będące zagrożeniem społecznym? Ktoś kto jest chory psychicznie i tak wygraża publicznie jest izolowany do momentu wyleczenia, bo tu już jest przestępstwo jak groźby i nawoływanie do przestępstw gorszego wymiaru. To na zakładzie psychiatrycznym dość częste że wygrażał sąsiadowi i jednocześnie dostrzeżono elementy choroby, to prokurator nakazuje izolacje i następnie sąd wydaje postanowienie, że do momentu wyleczenia zakład psychiatryczny. A co jak mamy bandziora w sutannie obłąkanego, to już procedury nie działają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak się komentujące wsióry, pod postami tego księdza poczyta, to jak nie ataki na urojonych żydów, to na lemingi czyli inteligencje, jak nie na homo to islamofobia. Przebili Brevika, aż takiego skręconego jadu w ciągłej nienawiści, szczekającej wiochy, to nawet u Brevika nie było. My mamy problem z buractwem w polsce, którego nie udało się cywilizować, tylko kradną państwo i walą po krzywych kulosach do wszystkich z nienawiści. Człowiek cywilizowany rozumie język kultury, że pewne rzeczy są niewłaściwe, do tego buractwa język kultury nie dotrze, bo to obce, lemingi. Do takich dotrze pała i oni zatrzymali się na etapie, gdzie brali po ryju, bo do buraka nic innego jak przemoc nie docierała, tak więc przywalenie w papę ustawiało buractwo na odpowiednim zachowaniu, bo inny język , czy przekonywanie, to takie argumenty pochodzą od znienawidzonej kultury i lemingów. Może jakiś mądry prezydent odbierze i prawa społeczne buractwu bo są całkowicie aspołeczni i myślę że pałowanie takiego buractwa oczyściłoby publikę z tego chlewu ze wsi i jego jadów nienawiści. U nas przy tym buractwie demokracja nie wyjdzie, demokratami są mieszczanie, przez życie wśród ciągle innego elementu człowieka, buractwo jest plemienne, totalitarystyczne, by wszystko co inne zapluć i zagryźć, tym samym problem będzie narastał, więc u nas by wyszła ale monarchia konstytucyjna, gdzie te wsióry nie mają żadnych praw.

   Usuń
  2. Breivika nie przebili, bo jeszcze nikogo nie zamordowali. Ale jeśli porównamy poziom inteligencji, to owszem, są niżej. Dużo niżej.

   Usuń
  3. Bo w polsce jest trudny dostęp do broni i tylko dlatego jeszcze nie mordują.

   Usuń
  4. "Polska to dziki kraj"(cytat). Czarna czy purpurowa kiecka upoważnia do: pedofili, oszustwa, kłamstwa, obrażania,poświadczania nieprawdy, fałszowania, kurestwa iwielu innych perfidnych zachowań to wszystko robio w imie Boga i wiary hipokryci.AMEN

   Usuń
 4. Nie bede komentowała tych bredni najaranego pastucha. Mam tylko jedno wielkie życzenie i marzenie, żeby Pani Anna Grodzka została Panią Prezydentką i tak wam czarni popaprańcy dokopała, jak jeszcze nikt tego nie zrobił. Sam fakt czytania Kneblewskiego wypowiedzi, skłania mnie do pytania w którą stopę kolejny raz sobie strzela. Jak ten prostak "miłosiernie' się wypowiada o człowieku. Wydaje mi się, że dla takiego wieprza jak Kneblewski, nie znalazł by się żaden gabinet weterynaryjny , który by taką świnię chciał przyjąć. Pani Anna Grodzka ma klasę i wiedzę, dlatego taki prostak za taka wypowiedź powinien zostać surowo ukarany, ale z jego wypowiedzi wynika, że gabinet psychiatryczny byłby dla Kneblewskiego potrzebny od zaraz.
  Jak zwykle niezmiennie życzę Kneblewskiemu smażenia się w piekle, które psychopata sobie sam wymyślił. Koniec z waszym panoszeniem się jest bliski, więc nie obrażajcie normalnie i racjonalnie myślących ludzi handlarze nadziejami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. basiu, jakkolwiek sie generalnie z toba zgadzam, mysle, ze ania grodzka akurat swietnie zdaje sobie sprawe z tego, ze w polsce, ktora ona chce reprezentowac, jest miejsce dla kazdego --- nawet dla tych, ktorych nazywasz czarnymi poprancami, prostakami i wieprzami. i w tym wlasnie jej sila.

   Usuń
  2. szacun:)

   Usuń
  3. Jasne Anonimowy, zgadzam się z Tobą. Jest dla wszystkich miejsce tylko nie każdy chce być na swoim miejscu i nie uznaje inności, więc nie ma też prawa obrażać ludzi tylko dlatego, że jest czarnym bezkarnym klechą. Niech sobie poczyta taki klecha, żeby wiedział iż inni też mogą to samo zrobić. Tak ohydny komentarz może wystawić tylko prostak i manipulant, więc na nic innego w moim mniemaniu nie zasługuje.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 5. Poznawszy poglądy tego sukienkowego dewianta jestem pewny: on potrzebuje izolacji i wykwalifikowanej interwencji medycznej. Nawet z jego zdjęcia zieje wprost nienawiścią do wszystkiego. Ten błysk szaleństwa w oczach, wystawione szpony jak u Drakuli. Uwaga owieczki: wasz szaman wpadł w trans!
  To kolejna wykolejona postać reprezentantów KK na tym portalu. Już przywykłem. KAŻDY z tych reprezentantów to wysoce zdemoralizowana jednostka o tak wypaczonych poglądach, które dyskwalifikują ich jako współobywateli. I tacy dewianci chcą pouczać ludzi? Śmiechu warte.
  Każdy komu to nie straszne i kto chce doświadczyć zła na własnej skórze niech zajrzy w niedzielę do pewnego bydgoskiego kościoła, tam na ambonie objawia się regularnie szatan.

  OdpowiedzUsuń
 6. A jak jego koledzy po fachu gwałcą dzieci, to nie ma odruchu wymiotnego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odruch wymiotny, jak piszesz, owszem ale to jakby chowanie głowy w piasek. Wyrzygasz się i uszykujesz żołądek na kolejną porcję torsji? Nie! Po stokroć: NIe! Im trzeba się przeciwstawiać gdzie i kiedy tylko można. Samo auto-obrzydzenie nie wystarczy aby skończyć tą patologię,

   Usuń
 7. Katolicka miłość bliźniego poraża! Straszne słowa i mówi to człowiek, który (teoretycznie ) ma mnie prowadzić, ku prawdzie i moralności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inkwizycja to zjawisko gorsze od faszyzmu ale jest typowym zjawiskiem paranoji tak w literaturze jak i w działalności religijnej polegającej na tworzeniu ośrodków antykultowych służących do zwalczania innowierców wyzywanych od heretyków czy sekciarzy. Inkwizycja chrześcijańska z jej wojnami krzyżowymi i paleniem milionów ludzi na stosach pochłonęła jakieś 200 milionów ofiar, ale liczba ta może być dużo większa, gdyż nie wszystkie dane zostały zachowane. To jest największy znany wytwór paranoji, paranoji typowo religijnej, wytwór chorych ciężko umysłów.

   Wszystkie te fakty i przykłady stanowią małą kroplę w potopie szaleństwa, jaki zalał Europę na kilka stuleci, kiedy w okrutny sposób mordowano ludzi mówiąc im, że czyni się to w imię Boga, miłości i zbawienia. Kiedy rozmodleni oprawcy nazywali swe ofiary synami i córkami, woda święcona mieszała się z krwią, a zapach kadzideł czuć było palonym ludzkim ciałem.

   Badania naukowe odkryły związek pomiędzy występowaniem zaburzeń psychicznych w postaci lęków, paranoi, nerwic obsesyjnego zachowania wśród osób których wierzenia religijne obejmują wiarę w obsesyjnego i mściwego boga, czyli takiego jak przedstawia to chrześcijańska biblia.


   http://m.huffpost.com/us/entry/3097025

   Usuń
 8. Nie ma co sie rozpisywac i tryskac jadem, tak wlasnie jest takie buraki wchodzą na ambone i piepsza kocopoly ,nawołują do nienawiści limczu .zastanawia mnie wtedy gdzie jest wymiar sprawiedliwość

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Anno, sprawiedliwość to by się rzuciła na Panią gdyby Pani nawet niechcący jakieś ciasteczko zapomniała zapłacić. Na klera to "sprawiedliwość "boi się reagować, podobno ręka, rękę myje..... Pozdrawiam.

   Usuń
 9. Najwyzszy czas zrobic w Polsce antyklerykalny Majdan

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety część polski to buraki, a tacy odczuwają bierność do dyktatur, pluj świni w twarz, a świnia deszcz leci :) Będą narzekać że źle, jednak brak inteligencji wywoła u nich cwaniactwo, czyli nie będą obalać będą cwaniakować, nich trwa i tak się wywiniemy i załatwi się co trzeba, a do ludzi gałami że świątobliwi są będą świecić. Dlatego tu wogóle jest kler bo jest dużo wsiórstwa, które innych wychłoszcze utopiami kleru, a sami odkładają na skrobaneczki. Jak też że są wsiórami to panicznie boją się wolności i odpowiedzialności, bo musieliby być dojrzali, gdyż dojrzałość to decydowanie o swoim życiu i konsekwencje, niedojrzali wolą złego tatusia, który za nich decyduje i ograniczony świat niż niejasną przestrzeń wolności. Tym samym komunizmu nikt nie obalił, on sam wyciągnął kopyta, a komunizm zastąpił katolicyzm, gdzie jak partia decydowała za ludzi i się cwaniakowało, to teraz biskupi decydują za ludzi i się cwaniakuje.

   Usuń
  2. Ależ Robercie wkrótce i oni wyciągną kopyta. Tylko garść moheru zostało bo reszta się samoistnie wykruszyła. Z kim dzisiaj nie rozmawiam to psioczą. Widocznie potrzebują jeszcze trochę czasu aby się jasno określić. Kler jest już tak bezczelny, że nawet Panu Prezydentowi się pcha do urzędu. No dzisiaj mi się Pan Prezydent spodobał. Powinien to Knablewski w szczególności i inni czarni jaśnie baranowie.

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,8311,title,Komorowski-o-Idzie-dobry-film-poznaje-sie-po-tym-ze-wywoluje-dyskusje,wid,17302127,wiadomosc.html?ticaid=1146f8

   Usuń
  3. Miało być powinien to przeczytać, Knablewski w szczególności i inni czarni jaśnie baranowie.

   Usuń
  4. Jak zwykle z niezmienna prośbą o ochronę naszego Państwa a szczególnie naszych następnych pokoleń, proszę podpisujcie się.
   Dziękuję wszystkim za podpisy.

   http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

   Usuń
 10. Ten wywiad z Krzysztofem Pieczeńskim nie obiega mediów, a jednak brawo za odwagę.


  http://m.youtube.com/watch?v=IsJdtCy6gRI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robert, nie otwiera mi się, daj jeszcze raz proszę.

   Usuń
  2. To wpisz na you tube Krzysztof Pieczeński, kościół pragnie władzy.

   Usuń
  3. Znalazłam Robercie, dziękuję bardzo. Oto ten link. Nie mogę tego skomentować przez tego Zelnika, bo Pani Anna niech się nie trudzi kasowaniem postów, ma co innego do robienia.

   https://www.youtube.com/results?search_query=Krzysztof+Piecze%C5%84ski+ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82+pragnie+w%C5%82adzy

   Usuń
  4. A się przejmujesz Zelnikiem, szmata. A na Krzysztofa to teraz za powiedzenie prawdy, atak aż się dymi pod kopułami smierdziuchom katolickim.

   Usuń
  5. Ale prawdę powiedział. o Zelniku już nic nie mówię bo nie chcę schodzić do jego poziomu. Pozdrawiam Robercie.

   Usuń
 11. Co do inkwizycji to tak:
  Nazizm pochłonął miliony ofiar. I zakazane jest propagowanie takich poglądów.
  Komunizm (przynajmniej coś co tak nazywamy dla uproszczenia) pochłonął miliony ofiar. I zakazane jest propagowanie takich poglądów.
  Religia pochłonęła i cały czas pochłania miliony ofiar. I co? Ta ideologia wpychana jest małym dzieciom praktycznie odkąd nauczą się pierwszego słowa. Mało tego zakazane jest obrażanie uczuć religijnych. Tak jak w Korei płn. zakazane jest obrażanie partii, tylko kary mniej dotkliwe.
  A księżulka i tak czują się poszkodowani bo ktoś śmie wspomnieć, że inkwizycja istniała.
  Mam nadzieję, że ludzkość kiedyś zmądrzeje i ideologii którą jest religia nie będzie traktować lepiej jak nazizmu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ech , naziści i staliniści już mieli technologie i jak ostatnio słuchałem wywiadu z jakimś historykiem, ale nie wiem kto bo się śpieszyłem, to całkiem celnie zauważył że gdyby kler miał taką technologie jak niemcy, to najprawdopodobniej z ludzkości niewiele by zostało, jeśli coś zostało, tak powiedział i to mnie uderzyło.....celnością spostrzeżenia.

   Usuń
 12. Dlaczego ten pajac w sukience obraza weterynarzy? To piekny i trudny zawod.Zwierzak w przeciwienstwie do czlowieka nie powie co mu jest.Wynika z tego ze weterynarz musi miec duza wiedze,w przeciwienstwie do tego koscielnego pasozyta.Ale niech gadaja glupoty to moze wreszcie barany biegajace do kosciolow zrozumieja ze dla tej czarnej choloty sa tylko dostarczycielami kasiorki.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja też mam odruch wymiotny na widok klechów.Z jednego gó?na żeśmy się wyrwali a wpadli w drugie gó?no,czyli nic się nie zmieniło.

  OdpowiedzUsuń
 14. A ja się wbrew pozoru cieszę z tej wiadomości. A wiecie dlaczego? Bo im więcej takich idiotycznych wypowiedzi przedstawicieli tej morderczej sekty, tym wcześniej może większość społeczeństwa się otrząśnie z ich "nauk" i sami zamkną ich w klasztorach, gdzie ich miejsce. Każdy taki obrazek, ukazujący kim są ci wyprani z myślenia i uczuć ludzie, mnie bardzo raduje. Proszę czarodzieja! Proszę więcej takich tekstów! :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Szok,szok,szoook!!!.Ot i CAŁA prawda o naszych klerykach.Potem się dziwią dlaczego im "owieczki z katolickiego stada" uciekają.

  OdpowiedzUsuń
 16. TEN KLECHA TO CHORY ZBOK

  OdpowiedzUsuń
 17. Omfg jaki obleśny odpad. Kneblowski nomen omen i takiemu mafia kk nie zakłada knebla, a ochoczo i w podskokach zakneblowali Bonieckiego i Lemańskiego. To już równia pochyła wprost do kloaki, rzadko się spotyka takich prymitywów nawet wśród niekumatego pospólstwa :(

  OdpowiedzUsuń
 18. Tak wygląda miłosierdzie katolickie

  OdpowiedzUsuń
 19. A ja własnie dzisiaj wpisałem się na liście poparcia dla Pani Ani w walce o prezydenturę. To najlepszy sposób aby tym pedofilom w sutannach utrzeć nosa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak trzymać. Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jak widzę pasożyta w czarnej sukience też mam odruch wymiotny

  OdpowiedzUsuń
 22. Sami w sukienkach chodza a sie dopier*****a
  Do innych i kto tu jest normalny ?!

  OdpowiedzUsuń
 23. Czysta miłość i tolerancja panowie i panie...Spójrzcie, jakie pełne dobroci i tolerancji są wasze posty. Zanim zaczniecie potępiać tego księdza wyjmijcie belkę ze swojego oka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idź do psychiatry bo ten ksiądz wzywa do mordu, a ty postulujesz aby kochać zbrodniarza, to tak jak głosić że bądzcie tolerancyjni dla Gestapo. Dla bandziorów nie ma tolerancji jest prawo, wyprowadzenie księdza w kajdankch, bo to zwykły bandzior przed którym społeczeństwa bronią się izolacją w kryminale. A nie pieszczeniem bandziorów.

   Usuń
  2. Jasne Robercie, prawdę mówiąc nie rozumiem dlaczego tymi zniewagami nie mamy się przejmować. Prawdę piszesz bo gdyby im dać pozwolenie na broń to ale by sobie używali. Tacy normalni jak my ludzie są właśnie belką w oku ale dla owiec i ich baranów, więc nie ma się co dziwić, że tak ogromną ilością jadu plują. A ten niby ksiądz to powinien zgnić w kryminale. Swoje niby miłosierdzie rozdaje pod płaszczykiem handlu nicością dla poklasku i pieniędzy. Oj biedne te owieczki, oj biedne, ciekawe kiedy je te belki zaczną w gały uwierać. Pozdrawiam.

   Usuń
  3. 1. Piszący projektuje na nas własną nienawiść, bo dla niego każda krytyka kleru to atak na kościół( czyli między słowami syczy: zamknąć mordy)
   2. Ten bandzior w sutanie powienien mieć zarzuty postawione, gdzie jest prokurator?
   3. W USA pro-life jest uznane za organizacje terrorystoczną, gdzie więcej agentów FBI za nimi chodzi niż przeznaczony do Alkalidy.
   Mają na kącie zamach bombowe, porwania, mordy, podpalenia, zamachy biologiczne itd..
   W USA jest łatwy dostęp do broni, więc obrońcy życia mordują lekarzy, którzy dzień pracy zaczynają od chodzenia w kamizelkach kuloodpornych. Ten sam ruch co w USA jest w Polsce, a na portalach prawicowych zamieszczane wpisy dokładnie z amerykańskich stron fanatyków.
   4. W polsce jest bardzo trudny dostęp do broni, o co postulują prawicowcy aby był łatwy, bo chcą mordować ludzi przed szpitalami jak w USA i non stop domagają się podania nazwisk lekarzy przeprowadzających aborcje.

   Usuń
  4. Robercie, zauważ, że to co oni wyprawiają, to się musi skończyć. Stado owiec sie wykrusza więc włażą gdzie tylko mogą aby zaistnieć, uzurpujac sobie do wszystkiego prawo. Tylko że tak na spokojnie to nie da rady nic zrobić, poczekamy zobaczymy, czara goryczy się pewnie wkrótce przeleje. Mam taką nadzieję, że w końcu ludzie przestaną mówić, a zaczną robić.

   Usuń
  5. Do Anonimowego: Nie zrozumieją, nie warto się trudzić. Czytam co tu wypisują "Basia" i "Robert" i smutno się robi. Odnoszę wrażenie że nie wiedzą o czym piszą. Po drugie trudno uwierzyć że w ludziach jest tyle nienawiści. Nieładnie, oj nieładnie. Ale z drugiej strony słaby pies najgłośniej szczeka. A poza tym "psie głosy nie idą pod niebiosy" Niech choć tu sobie pogadają skoro w innym miejscu nikt ich nie słucha. :)

   Usuń
  6. Ksiądz wzywa do mordowania ludzi i to podobno w nas jest nienawiść, ile salt i obrotów obłudy zrobieś aby z oburzonych nienawiscią księża robić nienawistników, może już z tej nienawiści do piszących bo odważyli i się skrytykować popuściłeś co?

   Usuń
 24. I taki prymityw o mentalności kibola został księdzem. Zapewne prowadzi lekcje religii w szkole. A gdzie jego przełożeni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba by dotrzeć do źródła i wysłuchać całości, zapewniam że ten Ksiądz nie posiada "mentalności kibola", wręcz przeciwnie. Z drugiej strony oburzająca jest manipulacja słowem wyrwanym z kontekstu, a może też lekko podbarwionym dla większych emocji? Autorce tutaj chodzi głównie o zdobycie popularności i zajęcie możliwie dobrego miejsca w tym wyścigu szczurów. Wypowiedzi i homilie tego Księdza są zupełnie inne. Porywają za serce, są odważne ale nie aż takie złośliwe jak tu się przedstawia. Smutne :( do czego człowiek tak niskiego lotu jak autorka tego postu może się posunąć aby zaistnieć. Nagłówek: "Biskupi i księża przekształcają Polskę w państwo wyznaniowe" co za bzdety ... zwykła nagonka, nic nowego zresztą. Polacy jako naród charakterny sami wiedzą czy są ludźmi wierzącymi czy nie i nikt ich nie zmusi ani do zatracenia wiary, ani do nawrócenia się jeśli sami tego nie chcą. A już na pewno nie mają znaczenia takie dość nieudolne i tendencyjne manipulacje.

   Usuń
  2. Przecież ma przełożonych i to w gorszym gatunku niż on sam. Gada na zlecenie przełożonych, nie wiesz tego, przełożonym nie wypada się w niektórych wypadkach wypowiadać, więc wystawiają armię frajerów do bicia. Po to mają takich popaprańców żeby nimi sterować.

   Usuń
  3. Aaaaa witamy Pani/e Anonimowy. Temat Pani/a nie podlega dyskusji, chcac tutaj rozmawiać, prosze się nie chować pod Anonimowy.Obrońcy działają tutaj jawnie, więc po co się chować?

   Usuń
  4. Do Basi: Czytam w Twoich postach takie słowa: "owce i barany" .. "jadem plują" .." ten niby ksiądz to powinien zgnić w kryminale" .."belki zaczną w gały uwierać" .."wystawiają armię frajerów do bicia" .. "mają takich popaprańców" .... czego się boisz że tak głośno i mocno krzyczysz? dlaczego takie mocne ( nie chcę użyć określenia "chamskie") słowa? Nie potrafisz tak zwyczajnie, po ludzku się wypowiadać? Za trudne? Ogarnij się. Po co obrażać ludzi.

   Usuń
  5. Facet, ten ksiądz wzywa do mordowania ludzi, a takich bandziorów jest miejsce w kryminale, ogarnij się, każdy kto by naśladował tego księdza prokuratora miałby na głowie, za trudno zerknąć do kodeksu karnego i kto grozi i nawołuje do mordu podlega karze.Ogarnij się.

   Usuń
 25. Do Basi: Nie ukrywam się, zwyczajnie nie mam rejestracji i nie mam konta. Mam tutaj do wyboru tylko opcje: "Anonimowy" Poza tym czy to ważne? Nic mi nie mówi Twoje: "BASIA". Dla mnie też jesteś anonimowa, więc co za różnica. Można by podyskutować, ale przeczytałam Twoje posty i myślę, że nie masz mi już nic do powiedzenia. Wiem chyba wszystko co mogła byś mi powiedzieć na ten temat. Mnie zawsze porusza ludzka nienawiść, ignorancja, chamstwo i tylko dlatego się odezwałam. Tina.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszących tutaj poruszyła nienawiść księdza , a mnie niesamowita obłuda twoja, która ślepa jest na tego agresywnego chama w sutannie wzywającego do mordów.

   Usuń
  2. Witam Robercie.
   He, he, he VICTORIA osiągnęliśmy " Efekt Ratlerka". Pieski pana Kneblewskiego, zostały spuszczone ze smyczy i chciały by obsikać cudzy teren. Pozwólmy im opróżnić pęcherze, w końcu same tutaj przyszły sikać. Takie komentarze dają mi siłę i pewność, że trzeba bardzo głośno krzyczeć i uświadamiać ludzi o czynach czarnej mafii w sukieneczkach.

   Usuń
  3. Tina, czepiasz się Basi za słowa prawdy, które widać bardzo cię zabolały. Napisałaś cytuję: "Mnie zawsze porusza ludzka nienawiść, ignorancja, chamstwo i tylko dlatego się odezwałam." Fajnie tylko, że nie raczysz zauważyć rażącej wprost nienawiścią wypowiedzi tego pseudo klechy Kneblewskiego. Od razu widać po której stronie tęczy stoisz. Nie mój cyrk, nie moje małpy. Potępiasz kobietę, która zdrowo reaguje na bezczelność i chamstwo klechy, to źle świadczy tylko o tobie fanko degenerata. Zadzwoń do ojca muchomora i wypłacz się w słuchawkę, dołącz do grona kumkających ropuch, znajdziesz posłuch. Alleluja i do przodu!

   Usuń
  4. Marek, no widzisz - już masz odpowiedź. Zacząłeś ciekawie, ale wystarczyło że napisałeś kilka zdań i już straciłeś fason ;) tylko kilka zdań i tyle słów: "pseudo klecha".. nazwałeś mnie "fanką degenerata" .. "ojciec muchomor" (a kto to jest?) .. "kumkające ropuchy" .. ????
   Nie neguję tego, że ktoś coś skrytykował ( mam na myśli Basię) Tylko jeśli się ma coś do powiedzenia to proszę, ale po co te chamskie odzywki? Nie che mi się cytować słów które uderzają w wielu nienawistnych postach. Zadziwia ile jadu ludzie tu przelali.
   A ty dlaczego akurat mnie obrażasz? Przecież mnie nie znasz. Nie wiesz o mnie nic.
   Dlaczego wspominasz o tęczy? Masz z nią coś wspólnego? .. Z tą warszawską tęczą??? Chyba wiem z kim mamy tu do czynienia ;)
   Czy nie lepiej - uczciwiej było by określić się: "jestem antyklerykałem, nienawidzę Kościoła, nienawidzę Księży". Albo może tak: "jestem Świadkiem Jehowy, nienawidzę Kościoła...." Albo jeszcze inaczej " nienawidzę księży bo ... "
   Przeglądałam posty które zacytowała Anna D. i radzę też to zrobić. To nie Ksiądz Kneblewski jest ich autorem, on je tylko skomentował i nie widzę tam nic co może rzucić cień na tego Człowieka. Nie ma w nim krzty nienawiści. Nie nawołuje do żadnego mordu jak tu ktoś wspomniał ... co za bzdura!
   Jest bezpośredni w swoich opiniach, mówi wprost, odważnie, z otwartą przyłbicą jak przystało. I NIE UŻYWA WULGARNYCH SŁÓW !! Jest ostry, bezpośredni, ale ma Chłop klasę. Zanim ocenicie zapoznajcie się z tym materiałem. Anna D. manipuluje ludzkimi emocjami. Dajecie się wkręcać i sami nie wiecie dlaczego :)))
   Tina.

   Usuń
  5. Anonimowa Tino, dalej utrzymuję, że jesteś fanką degenerata. Usiłujesz kłamliwie bronić tego klechy, sugerując przy okazji fałszywie zarzut manipulacji Pani Annie Dryjańskiej, a to właśnie ty manipulujesz pisząć peany pochwalne Kneblewskiemu. Proponuję przenieść swoje komentarze na portal Frondy tam znajdziesz adwersarzy do wspólnej krucjaty przeciw niewiernym.
   Dlaczego wspomniałem o tęczy, bo to piękny symbol uciśniony i niszczony przez kiboli podrzeganych nienawiścią kościoła. A gdybym był gejem, to co w tym złego? Czy nienawidzę kościoła? No jasne, że tak! Za całe te zło, które czyni, za to, iż de facto stał się czwartym zaborcą Polski grabiąc majątek narodowy bez opamiętania i żenady. Za to, że nienawidzi kobiet, a przemoc popiera i czyni. Mało...?

   Usuń
  6. Oni są tak prymitywni że bezczelnie swoją nienawiść przypisują innym, tak obłudni że faktów udają że nie widzą, tylko zakłamać, obelżywie pomówić i udawać przewracając kołtuńsko ślepiami że jak kopią to dobrze, jak ktoś potępia kopanie ta atak na świętości. Dlatego często pisze że to są wręcz salta, obroty, przeskoki bo tak wirują że w dwóch słowach trzy razy salto obłudy, a później się dziwią że ludzie się nimi brzydzą.

   Usuń
  7. Masz rację Robercie. Cały czas odwracaja kota ogonem i podobno nie ma problemu. Problem jest w tym, że ludzie racjonalnie myślący są im niewygodni. Idź na str "O Mnie" jaki tam koszmarnie obłudny elaborat jest. To napisała zbawiona "matka teresa".Szkoda, że tam nie można pisać, bo tam też obsikują teren. Ja się też brzydzę obłudnikami.

   Usuń
  8. Jak zwykle z niezmienna prośbą o ochronę naszego Państwa a szczególnie naszych następnych pokoleń, proszę podpisujcie się.
   Dziękuję wszystkim za podpisy.

   http://www.petycjeonline.com/petycja_ws_wieckoci_rzeczpospolitej_polskiej

   Usuń
 26. nie wiem czy mi sie podoba Pani Grodzka najwazniejsze ze sama sie akceptuje ale nie rozumiem takiej gresji i nienawisci ze strony duchownego przez taka pogarde do ludzi to nalerzy sie ich bac

  OdpowiedzUsuń
 27. Papież Franciszek powinien go ,, zdegradować,, i wypierdzielić na ,, bruk,,

  OdpowiedzUsuń
 28. Oo. Proboszcz z mojej parafii NSPN. A myślałam, że mi się wydaje, że on taki agresor do innych... a tu takie rzeczy..
  Jak widać mamy brać przyklad z takich ksiezy i palac nienawiscia do bliznich? Coś mi tu nie pasuje. Myslalam, ze Jezus kazal szanowac braci i siostry... Ale moze mi sie cos pomieszalo w glowie. Bo ktos jest inny to trzeba go zmieszac z blotem? Wydaje mi sie, ze to nie do konca zgodne z przykazaniami. No coz.. cale zycie w bledzie

  OdpowiedzUsuń
 29. Roman Kneblewski (ksiądz z Bydgoszczy) - ten pan bardzo pilnie potrzebuje egzorcysty, podobnie jak wielu innych księży i biskupów.

  OdpowiedzUsuń
 30. Należałoby dopisać jeszcze:

  Kiedy się wreszcie skończy pedofilia w kościele katolickim i ktoś wreszcie zrobi porządek z hipokryzją,nienawiścią ,nietolerancją i brakiem szacunku dla innych ludzi ?

  OdpowiedzUsuń
 31. Bardzo dobry Ksiądz! I bardzo dobrze mówi, popieram w 100 % !!!

  OdpowiedzUsuń