Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Ksiądz Wieńczysław Łukasik chciał zabić swoje dziecko

ksiądz Łukasik
Rok 2008 | Polska Times:

Proboszcz z Janików na Śląsku, prosił lekarzy o uśmiercenie swojej nowo narodzonej córki. Ci zawiadomili prokuraturę. Księdzu Wieńczysławowi Ł. (45 lat) grozi wykluczenie z grona duchownych oraz dożywocie. (...)

Źródło: PolskaTimes.pl, 22.07.2008 | Przeczytaj więcej postów z 2008 roku

***

Komentarz redakcji:

Jeśli ktoś jest tak oddany ideologii watykańskiej, że nie widzi różnicy między komórką jajową a dzieckiem, to nic dziwnego że próba zlecenia zabójstwa dziecka przychodzi mu z łatwością.

4 komentarze: Leave Your Comments

 1. Pamiętam tego q..... kryminalistę, oops on nie poszedł siedzieć. W katolandzie pudło dla klechy, to rzadkość. To chyba ten sam gnój, oddał potem to dziecko do domu dziecka, i do dziennikarzy pytających dlaczego nie odwiedza córeczki, rzucił - biskup powiedział, ze nie muszę. Oczywiście nadal jakom klecha poucza, walczy z genderem. Takie rzeczy media powinny wałkować, otwierać gały oczadzonym, tyle że media też oczadziałe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma się tutaj czego dziwić Walczą z In Vitro bo sami wolą zapładniać i mordować. Przecież to mordercy, zdrajcy, oszuści i najwięksi przestępcy. Ja się nie dziwię i to jest według kleru naturalne, mordować i podżegać do mordu. Tymczasem w środkach przekazu kk czy radyja maryja, tylko się słodzi do tego stopnia, że cukier zamienia się w miód. Dlatego tak mało ludzi nie jest doinformowana o tym co ich czarne barany wyprawiają. A podobno żyją w celibacie.

  OdpowiedzUsuń
 3. A bo w ideologii TORTUROWANIA KOBIET, nigdy nie chodziło o dzieci tylko o bicie utopiami kobiet, która zaszła i podeszła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale mamy kolejne prześladowanie dziecka przez wsiórów katolickich;


  Katonazistowska miłość do bliźnich w pełnej krasie.

  http://m.katowice.gazeta.pl/katowice/1,106509,17514026,Dziesieciolatek_jest_przesladowany__bo_jego_ojciec.html

  OdpowiedzUsuń