Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Biskupi: Mamy nadzieję, że Senat ograniczy in vitro

episkopat biskupi in vitro

Rok 2015 | Episkopat.pl:

Prezydium Konferencji Episkopatu Polski z wielkim smutkiem i rozczarowaniem przyjmuje wynik dzisiejszego głosowania Sejmu nad rządowym projektem ustawy „o leczeniu niepłodności”. W marcowym apelu biskupi wyrazili szereg zastrzeżeń do tego projektu (...).

Wynikiem dzisiejszego głosowania zostały również zlekceważone oceny etyczno-moralne projektu ze strony biskupów. Ponad 260 parlamentarzystów odcięło się swoim głosem od poglądów wielu swoich wyborców. Prezydium Episkopatu Polski wyraża nadzieję na poprawienie proponowanej ustawy w Senacie RP (...)

Źródło: episkopat.pl, 25.06.2015 | fot. episkopat.pl | Przeczytaj więcej wypowiedzi biskupów i księży o in vitro

***

Komentarz redakcji:

Ci biskupi i księża rzymskokatoliccy którym wolno mieć dzieci (jeśli są tacy), mogą leczyć swoją niepłodność zgodnie z zalecaniami biskupa Wątroby, czyli szczerą modlitwą.

13 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Tak to jest absurdalne, wyją przeciwko jak ich to nie dotyczy, to bardzo przypomina komunizm gdzie jedyna ideologia prawdy najprawdziwszej dla wszystkich, a jak coś jest dla wszystkich to dla nikogo i taka Kasia czy Basia oficjalnie musiały śpiewać że właściwie są Wojtuś. Teraz to samo ,narzucanie jedynej prawdy z pominięciem że ludzie mają prawo żyć jak im to odpowiada dopuki innych nie krzywdzą i tak katolicy zachowują się jak Kasia i Basia i co widzymy, facetów drących się przeciwko pigułce po, jakby to oni jej używali. Tak naprawdę polacy zachowują się absurdalnie pod wpływem tej sekty, no bo protestują tam gdzie sprawa ich nie dotyczy, nie używają ale ma być jak za czerwonego kościoła, wszyscy złapani za pyska i śpiewający jedyną właściwą melodie, bo im stalinuś umarł i nie potrafią bez klawisz, krat, celi dyrygowani przez służbę więzienną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale co ostatnio jest z tymi dronami, katole jakieś fanatycznej nienawiści dostali do jakiś dronów z tabletkmi wczesnoporonnymi przemycanymi przez " straszne" feminiski. Tu chodzi o to że polki pozbawione praw do własnego ciała ( twoje ciało nie jest twoje), masowo kupują pigułki przez internet i to te drony mają symbolizować. ? Bo co pójdę bo gaz, a radio maryjna osoba to obsługuje, to jak na wojnie się zachowuje, ma się wrażenie że zaraz się okopie, jakiś to jest wymysł, czy ma symbolizować właśnie to jak polki zamawiają masowo takie środki przez internet?

  OdpowiedzUsuń
 3. Przegonić czarną zarazę pokazać im gdzie ich miejsce że tylko oni pokazują gdzie nasze miejsce.Rodacy wybory do sejmu w październiku to się zastanówmy się za kim głosować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak przegonić jak buractwa nie udało się cywilizować i nawmawiali im że innych okradną a im dadzą, dlatego taki szok że te brednie pisu czy kukiza lub korwina przechodzą bo tu nikt nie myśli tylko emocjonalnie funkcjonuje a obiecali im dać, czyli tych co się uczyli i pracowali okradając i prześladując. Na buractwo od lat nikt poważnie nie reagował z ich z chlewa laną nienawiścią za to jak pomawiają, rzygają z nienawiści , ta nienawiść już chce igrzysk.

   Usuń
  2. Robert,z jednego gów--a żeśmy się wyrwali (komuny) a wpadli w drugie gów--o (watykańskie) czyli nic się nie zmieniło.

   Usuń
  3. Ty popatrz ile nienawiści jest w internecie wylewanej na akcje feministek z DRONEM, chyba kościelni wvseminariach i mobilizacja agentów musiała jakaś pójść, dawno nie widziałem takiego hejtu lub symbolicznego palenia na stosie . Czy tu się kiedyś zrozumie że to tacy sami fanatycy jak islanski dzihat i będą jak na terorystów przystało traktowani? Brawo feministki.

   Usuń
  4. W Polsce też są fanatycy religijni z IQ przeterminowanej musztardy tzw. prawdziwi Polacy,narodowcy, radiowe szwadrony Rydzyka itd.daj im broń i uświadom,że będą bezkarni przed prawem stanowionym,a za swe czyny zgodnie z pismem świętym i klauzulą sumienia trafią do nieba i popatrz co będzie się działo.Rydzyk oznajmił że prawo go nie obowiązuje a co do wiary to my Polacy mamy nierówności pod sufitem(nie wszyscy)taka jest rzeczywistość pozdrawiam.

   Usuń
  5. Ale doły łapiemy bo Dryjańska terroryzuje nas klerem, więc może coś pozytywnego, bo USA właśnie zalegalizowało homozwiązki w całych stanach nawet Arnold- terminator walnął za homofobie polaczka na swojej stronie, którą ozdobił tęczowo. Pozytywnie co ?
   W Kielcach odbył się wspaniały koncert kobiety z brodą i już mi inaczej idą myśli bo to kwestia przyzwyczajenia, w Indiach żyją hemafrodyci i są bardzo szanowani tam nie muszą się ukrywać, tym samym ludzie się przyzwyczaili, czy też w starożytnej grecji. Jest nawet o tym legenda że bogowie olimpu z powodu wielkiej miłosci połączyli dwoje zakochanych w jedną osobę. Tym samym kojarzy się bardzo pozytywnie. Mózg nie jest tolerancyjny im coś nowszego tym osoba nie wie jak się zachować, ta niepewność jest męcząca, jakby więcej takich osób na ulicy to mózg się przyzwyczai do różnorodności, a jednocześnie obudzi własną osobową różnorodność. Ludzie atakujący innych atakują to co wyparli dostosowując się do autorytarnego rodzica, mieli być jak rodzic chce, ich JA jest wyparte, stanowi inność i inny tą inność prowokuje. Inny też otwiera twoją inność i ci agresywni nie tyle boją się innych tylko siebie.

   Usuń
  6. Mnie nikt nie terroryzuje klerem ja widzę jak kler się rozpanoszył w naszym kraju a rządzący wchodzą klerowi do tyłka bez mydła.Żenada.

   Usuń
 4. No popatrzcie jacy to obrońcy życia poczętego. Co to się musiało stać, że po wyprawach krzyżowych, katowaniu niewiernych wymyślnymi maszynami, inkwizycji, paleniu na stosie i próbach wody, nagla stali się zagorzałymi obrońcami życia? Podejrzewam, że wali im się konstrukcja bajeczki o stworzeeniu świata i sprawstwie Pana Boga. Nakazywać i straszyć ogniem piekielnym mogą swoich wyznawców. Ponad to jeżeli uważają, że zarodek jest człowiekiem, niech produkują małe trumienki i odprowadzają po mszy na miejsce wiecznego spoczynku zamrożone zarodki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na podpaskach masz zarodki, kobiety powinny wysyłać im podpaski pocztą czy w niedziele, nich się biczują tymi zarodkami i odstawiają swój cyrk obłędu.

   Usuń
  2. A właściwie napisałem to spontanicznie i teraz myślę że tak zrobię, muszę tylko kuzynkę namówić do ...oddawaj podpaski... zapakuje w kopertę, napisze....ratujcie zarodki... i będe na plebanie wysyłał. :)

   Usuń
 5. Biskupi niech zgłoszą się do kliniki psychiatrycznej z tym in vitro, dostali pierdolca, całkiem im rozum zabrało, acha jeszcze jedno, biskupów nie obowiązuje ani in vitro, ani wpiepr,,,,alanie się do kobiecych potrzeb ze szczególnym uwzględnieniem majtek. Ta biskupia paranoja maniakalna jest obciachem na cały świat.

  OdpowiedzUsuń