Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Jan Piotrowski: Niech ziemia świętokrzyska będzie wolna od szabatu i czarownic!Rok 2015 | EchoDnia.eu:

W homilii podczas procesji Bożego Ciała w Kielcach biskup ordynariusz diecezji kieleckiej Jan Piotrowski odniósł się między innymi do największej imprezy rozrywkowej w regionie, Sabatu Czarownic (...), podczas której wystąpić ma między innymi (...) Conchita Wurst.

- Proszę Was, jako pasterz kościoła kieleckiego, niech Ziemia Świętokrzyska będzie ziemią bogatą dobrymi obyczajami i piękną kulturą regonu. Bez szabatu i bez czarownic. Bez gorszących propozycji kulturalnych i ośmieszania tego, co tworzy piękno tej ziemi.

Źródło: echodnia.eu, 04.06.2015 | fot. diecezja.kielce.pl | Przeczytaj więcej wypowiedzi biskupów na temat kultury i czasu wolnego

***

Zamiast komentarza redakcji odpowiedź Leszka Kumańskiego, producenta Sabatu Czarownic:

(...) Nie wątpię, że dla dobrego przykładu w najbliższą niedzielę ksiądz biskup na ambonie, na oczach wiernych, zdejmie sutannę i założy dżinsy. A w ślad za nim zrobią to wszyscy księża i zakonnicy w Polsce! Dość tego zniewieścienia, którym Kościół kusi wiernych od wieków. Chłop to chłop, a baba to baba! Rozdział chłopa od baby powinien być wyraźny jak rozdział Państwa od Kościoła. Chłopy mają chodzić w spodniach a baby w sukienkach. Baby w spodniach i chłopów w sukienkach należy topić zimą w przeręblach, a latem kamienować. (...)

Przeczytaj cały tekst

***

Aktualiizacja: 

Conchita Wurst Kielce biskup Piotrowski
Conchita Wurst wystąpiła w Kielcach (27.06.2015)
fot. Michał Walczak (PAP)

6 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Niech Ziemia Świętokszyska i cała Polska będzie wolna od bezbożnych - pazernych biskupów i wszelkiej maści okupujących nas watykańczyków. Amen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Az żałuje, że nie ma przycisku LUBIĘ TO!

   Usuń
 2. Ten program jest całkiem seksowny i pewnie to rozdrażniło dobrodzieja.
  Właściwie feministki aby zmienić obiegową opinie i nieprawdziwą o oziębłych i nienawidzących mężczyzn kobietach, które coś tam strasznego mówią, moim zdaniem powinny obalić te sterotypy, by dotrzeć do ludzi zwyczajnych. W telewizji jak mężczyzna patrzy na kobietę, to czy ładne i seksowne i czasem zrozumie co ona tam mówi. :) W purytańskiej polsce gdzie masa obłudy obyczajowej, by się przydało zrobić program o nazwie seksowne feministki, czy feministyczny seks i nie chodzi o to aby kobieta była przedmiotem seksualnym, przecież to feminiski wywalczyły seksualność kobiet ( kler to bardzo drażni), są romantycznymi kobietami z perwesyjnym umysłem. Wyzwolone seksowne feministki by opowiadały o historii seksu kobiet wyzwalających się z tępej moralności, kipiały seksem jak piec chutniczy, a wszystko w prostej intelektualnej otoczce, gdzie miałoby się wrażenie że feministki uwielbiają też mężczyzn, bo same dla siebie się nie wyzwalały, ale żeby ten związek był bardziej cudowny też dla mężczyzn. Myślę że od ciała które kler piętnuje, bardzo u kobiet, by tu trzeba rewolucje seksualno-feministyczną robić, a katoliczki to takie kłody, po ciemku, usłużnie, co nawet nie wie że ma waginę i przecież faceci nie chcą takich kobiet ograniczonych ciałem.;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i mamy feministyczną artystkę z wykształcenia pani psycholog, bardzo fajne....

   https://m.youtube.com/watch?list=PLCvxCrjzPH7RhFRVca0xtkZFAWje2k3aS&v=gUQ_6vYuRrc

   Usuń
  2. Genialne....

   https://m.youtube.com/watch?list=PLCvxCrjzPH7RhFRVca0xtkZFAWje2k3aS&params=OAFIAVgD&v=KMm8GjoDNZ4&mode=NORMAL

   Usuń
 3. A gdzie jest wątek z tym księdzem bijącym dzieci, bo zniknął.? Księża zastraszają feministki, bezczelnie, bo poczuł się bezkarny, to dalej może przemocować. Oni wogóle przez tego Dudę wzmocnili swoje bandyckie zachowania, bo czują się ponad prawem tym bardziej i włazi taki obleśniak i kochaną Dryjańską nam straszy. Jaka szkoda że nie skopiowałem tego wątka. Co on myśli że ludzie nie widzą jak sądy ich nie skazują lub wręcz łamią prawa konstytucyjne artykułem o obrazę, to że sąd go nie skazał jest skandalem a i tak będzie zapamiętane, co wyprawiają sądy wypuszczając ewidentnych bandytów, którzy dzieki temu zastraszają feministki bo czują bezkarność, biedne te dzieci bo wszystko ich kosztem.

  OdpowiedzUsuń