Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Bp Nitkiewicz: Zakamuflowana kampania propagandowa usypia przeciętnego człowieka

Nitkiewicz biskup in vitro
Rok 2015 | Krzysztof Nitkiewicz (biskup sandomierski):

Nie mniej aktualny jak aborcja jest problem stosowania zapłodnienia metodą in vitro, dokonywania na embrionach ludzkich manipulacji biologicznych i genetycznych oraz innych technik medycznych sprzecznych z prawem Bożym.

Przeciętny człowiek, pobieżny obserwator nie jest w stanie dostrzec wynikającego z tego zagrożenia i zła. Ulega zakamuflowanej kampanii propagandowej, która usypia jego czujność i sumienie.

Źródło: ekai.pl, 08.09.2015 | fot. Grzegorz Lipiec | Przeczytaj więcej wypowiedzi biskupów rzymskokatolickich o in vitro

***

Komentarz redakcji:

A może - śmiała hipoteza - "przeciętni" ludzie po prostu mają inne zdanie niż "nieprzeciętni" panowie biskupi i dlatego popierają in vitro?12 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Mam wrażenie że popularność filmów o Zombie, łączy się z lękami przed fantyzmem religijnym, bo jakoś dziwnym trafem też takie bezrozumne, agresywne, gryzące ludzi, zdegenerowane, zachowania religantów atakujących ludzi. No przecież Jezus był Zombie, no zmarwychwstał. I od tego momentu mamy tradżedie, non stop agresja zarażonych dziesiątkująca ludzkość.

  "Jezus obiecał nam zmartwychwstanie i dotrzymał słowa... " --Hershel o epidemii

  http://vignette1.wikia.nocookie.net/walkingdead/images/1/1a/1000px-Zombiee.jpg/revision/latest/thumbnail-down/width/660/height/660?cb=20130823102949&path-prefix=pl

  OdpowiedzUsuń
 2. "Nie mniej aktualny", halo tu Ziemia do nieprzeciętnego, całkiem przeciętni wiedzą, że jakie tam in vitro aktualne - ma kilkadziesiąt wiosen :) Pytanie jest takie dlaczego dopiero wzdętych biszkoptów wzięło na in vitro i dlaczego chcą wmówić całkiem głupim, że to takie novum, bo trzeba czymś przykryć lgnięcie dzieciaków? 'Prawo boże', przestań machać chłopku czymś co nie istnieje, a przy tym kula ziemska bogata w bogów, którego masz pan na myśli?

  OdpowiedzUsuń
 3. Napiszę wprost,wsadźcie sobie prawo boże tam gdzie słońce nie dochodzi.Odnoszę wrażenie że hierarchowie kościelni powinni iść na konsultacje do psychiatry,świadczą o tym wasze wypowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale on się chyba nie kwalifikuje na in-vitro. Za stary.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale on się chyba nie kwalifikuje na in-vitro. Za stary.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale mam pytanie, może ktoś zna odpowiedź, przez słowo "zakamuflowane" coś mi się przypomniało.
  Absurdalność ruchów antyszczepiennych. Ruchy antyszczepienne to ruchy religijne, gdzie nie spojrzycie, są radykalnie przeciwko aborcji.
  Konsekwencje braku aborcji to niechciane dzieci, które po prostu kiedyś wyrzucano na ulice, czy topiono w sławojce ( szambie), a jak jakaś choroba zabrała, to mówiło się.... bóg tak chciał.
  I teraz jeśli mamy te ruchy tak antyaborcyjne, to i niechciane dzieci, po co do beczek, jak brak zaszczepienia je na jakieś parchactwo wykończy, a oni umywają ręce. To mi przypomina Mamę Magdy, bo też taka katoliczka, religia jej nakazała macieżyństwo, a osobiście nie była gotowa, chciała używać życia i jej "upadło." W przypadku antyszczepieńkowców, niechcianego nie szczepimy i pozbywamy się natręta.
  Bo przecież logicznie to atakują najlepsze lekarstwo stworzone 200 lat temu, co dało nam brak epidemii co kiedyś dziesiątkowały, konsekwencja braku szczepień, już od lat powoduje wybuchy mini-epidemii, z winny antyszczepieńkowców. Tak więc konsekwencja to dzieci trupy, więc jak się ich nie chciało?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ich sumienia reagują już tylko na władzę i kasę...... Podłość i obłuda biskupów przekracza wszystkie możliwe i niemożliwe granice przyzwoitości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Katolicy nie posiadają sumienia, bo do tego jest potrzebny indywidualizm osobnika, a nie stadność gdzie stado ślepo idzie za dogmatami. Z tej przyczyny zwróć uwagę, że katolicy nie potrafią odróżniać dobra od zła, ataki na niewinnych ludzi u nich są dobre, tolerancja i poszanowanie jest niedobre, zwalczają każdego co partii biskupów się przeciwstawia, prezentując fakty, czy inaczej żyjąc, tym samym tam od zawsze jest "moralność" która polega na nazywaniu białego czarnym, niesamowity kołowrót obłudy, bo nie odróżniają dobra od zła i tym samym nie mają sumienia, no bo jak?

   Usuń
  2. Basia Szymańska11 września 2015 21:51

   Rzeczywiście biskupom chodzi tylko o władzę nad ludźmi. Skłócili już wszystkich w sejmie, skłócili niejedna rodzinę, tylko po to, żeby mieć przyjemność i czerpać z niej tak samo jak w przypadku ich dewiacji seksualnych. Ich bezczelność sięga zenitu, to jest gorsza sekta i mafia od setek lat, która tylko czerpie pieniądze i przyjemności. KK jest skorumpowanym śmieciem, żyjącym wrzodem na ludzkich tętnicach, tylko ich ambonowe przekazy się licza, dlatego tak wielu polityków żądnych też władzy i pieniędzy, sprzedają sie jak ciepłe bułki w supermarkecie. Jeśli chodzi o usypianie czujności to właśnie kk jest w tym mistrzem od setek lat.

   Rzeczywiście biskupom chodzi tylko o władzę nad ludźmi. Skłócili już wszystkich w sejmie, skłócili niejedna rodzinę, tylko po to, żeby mieć przyjemność i czerpać z niej tak samo jak w przypadku ich dewiacji seksualnych. Ich bezczelność sięga zenitu, to jest gorsza sekta i mafia od setek lat, która tylko czerpie pieniądze i przyjemności. KK jest skorumpowanym śmieciem, żyjącym wrzodem na ludzkich tętnicach, tylko ich ambonowe przekazy się licza, dlatego tak wielu polityków żądnych też władzy i pieniędzy, sprzedają sie jak ciepłe bułki w supermarkecie. Jeśli chodzi o usypianie czujności to właśnie kk jest w tym mistrzem od setek lat .Żeby mieć sumienie, trzeba być normalnym człowiekiem, o jakim sumieniu tutaj jest mowa, o sumieniu biskupów, przecież to padalce, które nie mają raczej wstydu a nie sumienia. Wystarczy poczytać te ich bzdurne i sekciarskie wypowiedzi, wtedy widać jacy to obłudnicy. Proponuję biskupom, leczenie swojej zgnilizny, dosyć już smrodu z tych ambon wypłynęło. Wszyscy Ci, którzy którzy korzystają z tych cudów na kiju, niech płacą sami ze swojej kieszeni na ten koszmarnie niskiej jakości teatr.   Usuń
 8. Episkopat apeluje: Krzyż w każdej klasie

  http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,18811791,episkopat-apeluje-o-krzyz-w-kazdej-klasie.html

  OdpowiedzUsuń
 9. 20 września w katedrze w Sandomierzu wygłoszono podczas sumy homilię, w której ksiądz wyjaśniał, dlaczego diecezja sandomierska nie będzie przyjmować uchodźców. Wśród powodów oczywiście było to, że oni jadą niszczyć Stary Kontynent i jego cywilizację i że chcą stworzyć europejski kalifat.
  Napisałem w tej sprawie do proboszcza katedry, z kopią do biskupa, do prymasa Polski i do papieża. Czekam na odpowiedź przynajmniej od proboszcza, czy jest to naprawdę stanowisko oficjalne diecezji sandomierskiej, czy wybryk indywidualnego księdza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe, ale nasi księża i ich chrześcijański nazizm nienawiści do tego co niekatolickie jest powszechny w kościele. Tyle że obecnie muszą się trochę kryć bo Papież apelował by pomóc uchodźcom, ale przecież ta nienawiść znajdzie przecież ujście tak czy inaczej. A nam pozostaje zdawać sobie sprawę z tego, że oni teraz bardzo udają pomagających, a jak znikną mikrofony, to nagle brawa bo Fiurer z Brevikiem pod ręke wkroczyli na salę.

   Usuń