Jeden naród, jeden Kościół, jedno sumienie

.

Ksiądz Chyła porównuje miłość do gwałcenia psa

Rok 2015 | Janusz Chyła (ksiądz, wicerektor seminarium w Pelplinie) o formalizacji związków jednopłciowych:

Nikt nie chce Ci narzucić małżeństwa z Azorkiem. Tylko pozwól innym na takie coś.

Źródło: Twitter, 04.10.2015

***

Komentarz redakcji:

Z zastrzeżeniem, że nie dotyczy to wszystkich duchownych rzymskokatolickich (nie wszyscy są homofobami), publikujemy komentarz z Twittera do księżych wynurzeń.14 komentarzy: Leave Your Comments

 1. "Nie dotyczy to wszystkich duchownych" nie pocieszyła mnie Pani :) Tych przyzwoitych, inteligentnych jest niestety mniejszość, a że jest to mniejszość widać to gołym okiem, przy tym zagryzani są bezlitośnie przez tych potworów w rodzaju tego Od/Chyły. Wmawia się ludziskom, że kk jest potrzebny by podnosić morale społeczeństwa, słaby dowcip. Taki Chyła czy inny Oko, Hoser, Rydzyk itp. mogą jedynie podnieść poziom zalewającego nas szamba dorzygując swoje bluzgi. Kondycja intelektualna i etyczna polskiego kleru jest poniżej alkoholika kryminalisty, bo ten przynajmniej jakoś rozładowuje napięcia seksualne, a klerowi od celibatu siada psychika - Chyła koronnym dowodem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po aferach z gwałceniem dzieci ( gdy Pis dojdzie do władzy poprawnie będzie ; po aferach zgwałconych księży przez dzieci ), jak społeczeństwa się jeszcze bardziej uwrażliwią, gdyż z biegiem wieków wrażliwość również podlega ewolucji, kiedyś bicie chłopa czy murzyna nikogo nie ruszało, spróbujcie teraz. Oczywiście nie idzie to równomiernie, kler jest epokami do tyłu i chce byśmy bili kobiety i dzieci, a zwierząt cierpienie ma gdzieś bo bez duszy, wyjdą afery zoofilne kleru jak obecnie pedofilne, chociaż część polaków broniąc pedofilów nawet do dzieci nie posiada współczucia, a co dopiero do braci zwierzaków.
  Po następne, przeraża mnie jak księża gwałcą publicznie gejów. Tak księża gwałcą gejów, bo wchodzenie im w intymność, jak mają żyć seksualnie, siłą i próba rządzenia im w sypiani, to dokładnie taka sama forma gwałtu, jak wciąganie kogoś w krzaki i rządzenia się na nim, z tą jedynie różnicą że tu mamy manifestacje psychiczną gwałcącego a nie fizyczną. Jednak jedna i druga forma jest gwałtem ( seks to psychika) dokonywanym w mediach na biednych niewinnych gejach na naszych oczach i naszych dzieci. No to jest coś co obraża każdego przyzwoitego człowieka. Ktoś musi z tym wyjść, aby przestali księża gwałcić gejów, bo aż przykro patrzeć na proceder, gdy ten ksiądz tam siedzi gejowi w majtach i rządzi się na wszelkie straszne sposoby.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy naprawdę większość księży jest takimi debilami? Ja rozumiem różne metafory, ale ta, to ewidentne przegięcie. Czemu ludzie pozwalają się tym świniom obrażać?, czemu co niedziela grzecznie chodzą do kościółka i pokornie słuchają bzdur? A może ta wypowiedź jest bliższa prawdy niż się wydaje? Tyle czasu kler tresował ludzi, więc w tym kontekście odniesienie do psa pasuje. "Prawomyślni katole" - służcie dalej swym panom na dwóch łapkach, może rzucą wam kość, czy inny ochłap z biskupiego stołu....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz całkowitą racje,zachowujemy się jak chłopi pańszczyźniani.

   Usuń
  2. To nie metafory tylko zaburzenia seksualne, przyrównywanie ludzi uprawiących seks do zezwierzęcenia jest powszechne u dewiantów w sutannach. Wszyscy którzy uprawią seks w ich oczach są jak zwierzęta rządzeni przez chucie, dlatego przecież kobieta nie jest człowiekiem, bo ona tak chuciowata, zguba przez chuć mężczyny, taka brama do piekła bo kusi szatańskim seksem biednego Adama i w zatracenie zezwierzęcenia strąca. Im się wydaje że jak trochę popuszą rygor wyrosły z cebitatu to ludzie jak zwierzaki będą szaleli do upadłego wszystko seksowali. A prawda jest odwrotna, zwierzęta nie są zboczone, bo natura nie tworzy zboczeń, zboczenia tworzy kultura represji do seksualności i taki kleryk wszędzie widzi napadający go seks z każdego rogu ulicy i wszystko zgwałci. Frustracja seksualna najbardziej zniekształca logiczne myślenie jak też obraz rzeczywistości i degeneruje osobowość tworzący tym samym zaburzenia i zboczenia.

   Usuń
  3. Wcale nie dziwne, glodnemu chleb na mysli ;O) :0)

   /Jarle

   Usuń
  4. Tak niesamowita to sekta, nagle się okazuje że całe chrześcijaństwo w kościele polega na wkładaniu pyska do nie swoich majtek. I tu nasuwa się Dostojewski z jego ...żaden ateista nie wyrządził takiej krzywdy chrześcijaństwu jaką uczynił kościół katolicki.

   Usuń
  5. Basia Szymańska2 listopada 2015 22:24

   To nie sa debile, im chodzi jedynie o władzę czy też pieniądze. Chcą, żebyś żył na ich smyczy i robił wszystko pod dyktando. To stare wygi i chytre lisy, przy okazji nie szczędza sobie pedofilstwa i obżarstwa na Twój koszt. To czarna mafia watykańska którą należy zwalczać.

   Usuń
  6. Cwaniactwo to nie jest inteligencja, niestety jak banda cwaniaków zmanipuluje ciemniaków, to ciemniactwo wojuje z inteligencją, faktami i zdrowym rozsądkiem. Już mieliśmy tu na watykanizacji wypowiedzi księży przeciwko inteligencji. Gdyż cwaniactwo fałszuje obraz rzeczywistości z jej przyczynami i skutkami i to jest walka cwaniaka z rozsądkiem . Nie przypisuj klerowi rozsądku, bo tam tylko znajdziesz kryminalne cwaniactwo, aby fałszować, zwodzić, podpuszczać i tym samym szkodzą i sobie i innym. W tak zakłamanym świecie jaki stwarzają, nie dostrzegają już przyczyn swoich zachowań na zasadzie ich konsekwencji. Chcesz mieć niewolników, to niewolnicy ciebie zniewolą, bo musisz ich kontrolować w kłamstwie i tym samym samemu traci się kontakt z rzeczywistością.

   Usuń
 4. Napiszę wprost!!obojętnie jaka religia to największa zaraza ludzkości.Jak pisowcy dojdą do władzy to dopiero kler się rozpanoszy,już 100% klęcznika mamy.A POPIS niczym się nie różnią.

  OdpowiedzUsuń
 5. Frustracja seksualna może objawiać się też w taki sposób.....

  List JP2 do Sarajewa

  Jest to jego niesławny list do arcybiskupa Sarajewa, który nakazywał zgwałconym w czasie wojny kobietom rodzić dzieci poczęte w wyniku gwałtów.


  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/jan_pawel_ii/listy/bsarajevo_02021993.html

  OdpowiedzUsuń
 6. O jeszcze trochę tej katolickiej "miłości" do bliźniego...

  "Rasistowskim nastrojom ulega także Kościół Rzymskokatolicki. „Rak stoi u waszych drzwi” – pisze o muzułmanach portal Radia Watykańskiego – oficjalnego organu prasowego Stolicy Apostolskiej. Radio raz po raz publikuje „wstrząsające świadectwa” o tym, jacy źli są muzułmanie. Kilka dni temu relacjonowało spotkanie z katolickim kapłanem w Rimini. Ks. Joseph Shimshon Al-Bazi z Bagdadu mówił, że „Państwo Islamskie to prawdziwe obliczu islamu”. Słowem: każdy wyznawca Allaha to morderca. „Muzułmanie umiarkowani chyba już nie istnieją” – mówił katolicki kapłan podczas – tak, to nie żart – Mityngu Przyjaźni.Nie kwestionuję trudnych doświadczeń kapłana, ale równie dobrze możemy uznać, że ofiary księży pedofilów mają rację mówiąc, że „każdy ksiądz to pedofil”, a rodziny zamordowanych przez IRA, że „każdy Irlandczyk to terrorysta”. Absurd? To dlaczego przestaje nim być, gdy mówimy o muzułmanach?"

  OdpowiedzUsuń